Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36


Idézetet írta: alexthebest Dátum június 24, 2014, 21:40:03
Mit gondoltok lehetséges hogy Kolumbia csúnyán leadja a meccset? Ha az elefántok rendesen megrakják a görögöket, akkor megfordulhat a fejükben hogy nem lenne-e jobb Costa Ricát választani Uruguay helyett? És így veszíteni. Nem tudom hogy hogyan gondolkodnak, de mivel tartalékosak, én egy pennyt nem tennék rájuk. Ha nem taktikáznak, simán verik ezta z impotens japán csapatot, viszont az ördög soha sem alszik  :drak:
Én ezt nem gondolnám! Persze alapból valószínű, hogy mindenki CR-t választaná az uruk helyett de ezt az eddig látottak nem feltétlen támasztják alá. És abban se lennék biztos, hogy inkább a Holland ágat választanák a Brazil helyett.

Ez az első félidő mi volt?! Az elefántok nagyon kényelmesre vették! :laugh:
Baszki a görögök ezzel az egy rúgott, nyomi góllal továbbmennének!!!!?? :bash: Neeeem ilyen nincs!! :redchug: :D
Ha azt mondja valaki, hogy 1 rúgott góllal tovább lehet jutni kinevetem..... :great:
Mi lesz a 2. félidő???

Remélem Drogbáék kiesnek a francba. A kora esti meccsek olyan rosszak voltak, hogy úgy ül le az ember a fotelbe hogy na most hajtás lesz, mert még bármi lehet ebben a csoportban. Erre ez mi? Mintha valami gyenge Duna-csoport meccs lenne. Technikai hibák tömkelege, és mintha egyik csapat sem akarna focizni. Vicc, remélem japók nyernek és mehet haza mindkét csapat! Szégyen egy vb-n.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Szamarasz a legnagyobb kiráááááááááááááááááály!  :great:
Tohonya, hurka elefántok viszlááááááááááááát!
Gyertek vissza 4 év múlva Bambák nélkül!  :cya:

Costa Rica - Görögország 8) 8) :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: stdavid Dátum június 25, 2014, 00:01:33
Costa Rica - Görögország 8) 8) :beerchug: :beerchug:
[/quote

Ha ezt mondja nekem valaki Vb előtt befostam volna nevetés közben  :D :D :D

Idézetet írta: TiB Dátum június 25, 2014, 00:07:31
Év meccse van kilátásban ;D

A görögöknek mindig ilyen szerencséjük van.... Tuti ők jutnak majd tovább, aztán meg kivédekezik és ők nyerik a Vb-t!!!  :beerchug:


Nem szamba van ma kérem, hanem szirtaki!

A hajrában 8-as és 15-ös szorzóval is megtettem a görög győzelmet (kár, hogy csak 500 ft-os téttel), annyira látszott rajtuk, hogy még hisznek benne.

Akkor a holland-mexikói meccs már a 4 közé jutásért zajlik majd?  :)

Kemény lenne, ha Karagounis nyerne egy VB-t is! ;D

Tegnap aszonyga péfülöp: "Bamba most nem volt bamba"  ;D

Egyébként a Fradiban is játszott régebben egy Bamba, ez az a Bamba?

Még most is alig hiszem, hogy megcsinálták a görögök... ;D

Már előre röhögök szegény Costa Ricán, hogy átverekedik magukat Uruguayon, elintézik az olaszokat, nyomnak egy könnyed 0-0-át az angolokkal, hogy Görögország elpicsázza őket a 16 között!  :2funny:

Szerintem ezt ők sem fogják elhinni egy darabig, mikor megtörténik.  ;D

Tényleg? Mit kezd majd a görögökkel , a "9 védős + 1 középpályás" játékkal a kontracsapat Costa Rica?  :D


Suarez a "fényben járó"!  ;D