Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 26, 2014, 17:06:42
A botrány előtt én is Ghána mellett voltam, de most egy kicsit elbizonytalanodtam. Nem normális dolgok történtek, történnek ott, ezért is remélem, hogy pályára viszik a feszültséget, és a 38. perc előtt már bőven meglesz az első lap 1.83-ért. Egy bibi van a dologban, hogy a spori nem egy "lapos" csávó.

Ha az ausztrál - spanyol meccsen kiosztott 3 sárgát, annyira nem vészes a csóka! Titanbeten megtoltam az over 2.5 lapot (sárga, piros ugyanannyit ér ha jól tudom) @1.67-ért. Ezt azért illene lehozni egy ilyen mérkőzésen...  ;D
Amúgy nem bírtam ki, pár ezret kapott Ghána is és az over 2.5 is.  ;)

3 milla készpénzben nekem gyanús hogy tervezik a nyaralást :D

Idézetet írta: szumos Dátum június 26, 2014, 17:19:14
Ha az ausztrál - spanyol meccsen kiosztott 3 sárgát, annyira nem vészes a csóka! Titanbeten megtoltam az over 2.5 lapot (sárga, piros ugyanannyit ér ha jól tudom) @1.67-ért. Ezt azért illene lehozni egy ilyen mérkőzésen...  ;D
Amúgy nem bírtam ki, pár ezret kapott Ghána is és az over 2.5 is.  ;)

Nagy a tét, még ha nem is feltétlen a két csapaton múlik a továbbjutás sorsa. A portugáloknak gólokkal kell nyerniük, tehát menni kell ezerrel, Ghána is csak győzelem esetén maradhat talpon, nem lehet ezen a meccsen lacafacázni, simán benne van a 3 lap. Jó lesz az.  ;)

"Uruguay kiáll Suarez mellett. A válogatott nem vállalja a következő mérkőzést, ha megbüntetik a játékosukat."

Urugváj gó hóm!

Idézetet írta: Jenci84 Dátum június 26, 2014, 17:55:50
"Uruguay kiáll Suarez mellett. A válogatott nem vállalja a következő mérkőzést, ha megbüntetik a játékosukat."

Urugváj gó hóm!

Jó duma, így is úgy is kiesnének a kolumbiaiak ellen  :D

Hol lehet megnézni, hogy adott játékos mennyit futott a mérkőzés alatt?

FIFA honlapon minden szir-szarrol részletes statisztikák vannak pdf-ként feltéve a meccsek után.

Úgy néz ki a ghánaiak feldobták a 3 milliót a portugálokra  :D

Idézetet írta: F_Kazarian Dátum június 26, 2014, 19:39:45
Úgy néz ki a ghánaiak feldobták a 3 milliót a portugálokra  :D
Szerintem nem az egész csapat, csak Boye a saját részét. Elképesztő hogy mindkét gólban mennyire benne volt. Még jó, hogy kilöktem a fantasy csapatomból.

Azért amikor 1-1-nél a ghánai gyerek sétálva jött le a pályáról, már sántított a dolog...

De CR7 is megéri a pénzét, szegény Dauda el sem tudott ugrani a labdái elöl, még a bunda is veszélybe került. Elé kellett ütni a labdát, amit kb mindenhová üthetett volna az a szerencsétlen, de ő egészen pontosan CR elé ütötte  :redchug:

Vicc... de azért jó, hgy van mit nézni nyáron  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 26, 2014, 20:05:00
Azért amikor 1-1-nél a ghánai gyerek sétálva jött le a pályáról, már sántított a dolog...

De CR7 is megéri a pénzét, szegény Dauda el sem tudott ugrani a labdái elöl, még a bunda is veszélybe került. Elé kellett ütni a labdát, amit kb mindenhová üthetett volna az a szerencsétlen, de ő egészen pontosan CR elé ütötte  :redchug:

Vicc... de azért jó, hgy van mit nézni nyáron  :D
Az sem volt piskóta, amikor 1-1-nél a ghánai csóka ajtó-ablak helyzetben 4 méterről a kapu mellé fejelt. Az a kapu 7 méter széles, nehezebb lehetett kihagyni a helyzetet, mint befejelni a kapuba a labdát.  :)

Ronaldo egyedül lőhetett volna 5-öt ha nem ekkora balfasz :noway: Komolyan ennyi ziccert elbaszni nem hittem el. Simán továbbmehettek volna ezzel a fos 0 játékkal...

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 26, 2014, 13:33:12
Szerintem CR7 öt injekciót kap meccs előtt, hogy pályára tudjon lépni. Más a helyében nyomná a padot, aztán síránkozna.
http://ultrasliberi.hu/cristiano-ronaldo-kifizette-a-sulyos-beteg-kisfiu-18-millios-mutetjet/
Lehet szedi a szemöldökét, meg borotválja a seggét, de senki sem tökéletes. Jó srác, és imádja a focit, ahogy mi is. Kár, hogy nincs körülötte normális csapat
Akkor se birom, pont annyira kéri a pofot mint a tizenegyeseket. :)

Idézetet írta: F_Kazarian Dátum június 26, 2014, 19:39:45
Úgy néz ki a ghánaiak feldobták a 3 milliót a portugálokra  :D


Szerintem a Ghánai kapus többet is :laugh:

Sztem kötésbe rakta cr gólt rúg plusz nyer Portugália.