Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Idézetet írta: szumos Dátum június 26, 2014, 17:19:14
Ha az ausztrál - spanyol meccsen kiosztott 3 sárgát, annyira nem vészes a csóka! Titanbeten megtoltam az over 2.5 lapot (sárga, piros ugyanannyit ér ha jól tudom) @1.67-ért. Ezt azért illene lehozni egy ilyen mérkőzésen...  ;D
Amúgy nem bírtam ki, pár ezret kapott Ghána is és az over 2.5 is.  ;)

:beerchug: 

Idézetet írta: TiB Dátum június 26, 2014, 23:29:47
Ezek a magyar kommentátorok ahogy próbálnak viccelni, az tök kínos. Hortiii kellene népnek :redchug: :great:

Horti Gábor és a csodás argentin bajnokság II.

Horti egy hatalmas idióta. Eleinte kedveltem hogy teljesen más stílusban közvetít, de most már nem vicces, hanem szánalmasan erőltetett. Ráadásul hiába bíznak rá argentín, német, francia bajnokit, vagy spanyol kosarat, ha nem ért hozzá, szakmailag nulla. Talán utolsó közvetítése amit néztem az a Real-Unicaja (?) lehetett, ahol ő már 5 perccel a vége előtt, valami 6 pontos Real előnynél azt mondta hogy eldőlt. Majd miután visszajött a Malaga, ellőtte még egyszer valami utolsó perc és 3 vagy 4 pontos előnynél. Fogalma sincs hogy itt egy kosár nem egy pontot ér  ;D De sok ilyen van nála.


Repült a friss aranycipős Suarez, az ugyancsak aranycipős, Bl-győztes és gólkirály, papíron a világ legjobbja CR illetve válogatottja haverjai, a világbajnok Anglia, a többszörös világbajnok Uruguay, Olaszország páros, és az elmúlt 3 világversenyt megnyerő Spanyolország. Ha a bajnokságokat nézzük, a Premier League, a Primera Division, és a Serie A, a portugál Primeira Liga(mégha ezek a játékosok nem is ott játszanak)  tehát a világ jelenleg 5 legerősebb bajnokságából 4. És most még csak nem is beszélhetünk bundáról mint a 2002-es tornán amikor csillaghullás volt, vagy rossz meccsekről mint legutóbb. Jó torna, és az érdemi része még csak most jön.  :ok:

Innentől (mivel a portugálok és az olaszok teljesen jogosan estek ki) hajrá franciák!

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 27, 2014, 08:31:12
Horti egy hatalmas idióta. Eleinte kedveltem hogy teljesen más stílusban közvetít, de most már nem vicces, hanem szánalmasan erőltetett. Ráadásul hiába bíznak rá argentín, német, francia bajnokit, vagy spanyol kosarat, ha nem ért hozzá, szakmailag nulla. Talán utolsó közvetítése amit néztem az a Real-Unicaja (?) lehetett, ahol ő már 5 perccel a vége előtt, valami 6 pontos Real előnynél azt mondta hogy eldőlt. Majd miután visszajött a Malaga, ellőtte még egyszer valami utolsó perc és 3 vagy 4 pontos előnynél. Fogalma sincs hogy itt egy kosár nem egy pontot ér  ;D De sok ilyen van nála.

Amikor a spanyol rájátszást közvetítette, na az mindennek a legalja volt. Írtam azután a sportklubnak, hogy jó-jó, de talán ezt mégsem kéne. Az egész közvetítés arról szólt, hogy böngészte a meccs közben a wikipédiát, és ha mondjuk Rodriguez dobott egy kosarat, akkor elkezdte felsorolni az eddig elér eredményeit, ha egy másik játékos csinált valamit, akkor arról olvasott. Kb olyan volt az egész közvetítés, mintha kidőlt volna az eredetileg tervezett kommentátor, és Horti épp volt a stúdióban, aztán beült a stúdióba, nulla felkészüléssel. Egyébként meg a francia kettőt is úgy közvetíti legtöbbször, bár az engem nem idegesít, mert ahhoz én sem értek :D
De az a spanyol bajnoki kosár közvetítés, az egyszerűen kritikán aluli volt. Utána talán nem is közvetített többet kosarat, de talán a sportklub vezetése is érezte, hogy az ott nagyon mellé ment.

És hogy picikét on is legyek, örülök a ruszkik kiesésének. Feghouli nagyon nagyot játszott, amikor összefejelt ott valakivel, meg sem rezdült, pedig volt egy kráter a fején  :D Tetszik nekem ez az algír hozzáállás, nem tipikus afrikai szarok az egészbe stílust tolják. Van Feghouli és Brahimi, a két kreatív srác, vagy a csatár gyerek, aki nagy színész, de azért érzi a kaput, a többiek meg melóznak keményen, amíg van bennük szusz.




Idézetet írta: Jabba Dátum június 02, 2014, 21:59:44
Ahogy többen is írtátok, én is Holland búcsút várok a csoportmeccsek után, illetve az Angolokból én is kinézem, hogy akár 8-ba, 4-be is jutnak. Persze akkor sem lepődik meg senki, ha kihullanak  :ok:, de azért szerintem a 8-ig elmennek.
Nálam Algéria a meglepetéscsapat, (szerintem az oroszokat elpicsázzák,) és akár még a csoportból is továbbmehetnek kis szerencsével!  :D
ALGÉRIA!! Legalább ez jött, ha már a buta angolok kiestek.  :ok: Innentől kezdve hajrá Costa Rica, és továbbra is hajrá Algéria!   :great:

Idézetet írta: TiB Dátum június 26, 2014, 16:11:05


Kicsit enyhének tartom. Örökre kellett volna eltiltani ezt a kretént, lenne ideje elgondolkozni.

Idézetet írta: TiB Dátum június 27, 2014, 10:28:13
Szájhősködnek a Balotellik, de a legnagyobb király azért még mindig Wenger! :great:



Az kemény! Mármint a popsi. De az a nője vagy a lánya?  ;D

Gecc tegnap mikor mondta a kommentár, hogy Capello 68 éves... Picit jobban tartja magát, mint Scolari vagy del Bosque ... Én mint edzőt sosem szerettem, de ilyen szempontból le a kalappal előtte

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 27, 2014, 11:03:43
Gecc tegnap mikor mondta a kommentár, hogy Capello 68 éves... Picit jobban tartja magát, mint Scolari vagy del Bosque ... Én mint edzőt sosem szerettem, de ilyen szempontból le a kalappal előtte

Az olasz hiúság miatt nem engedik magukat eltunyulni; Trapattoni se semmi a maga 75 évével.

Valahol itt kezdődik az igényes sportmédia..Mondjuk az USA-t soha senki nem fogja ebben megverni :D

https://www.youtube.com/watch?v=uZ0sdltIN_A

#550 június 28, 2014, 19:11:39, Milan
Ha már olaszok és életkor! (Nekem volt egy olasz főpincérem, az mondta mindig azért olyan boldog és fiatalos, mert minden nap megvan a szex és a bor, mint egy igazi olasznál  :D)
...reklám

Na de Pirlo, ne máááá! Jó még mindig az öreg, de azért rá építeni 2 év múlva is? Mert abban biztos vagyok ha továbbra is válogatott marad, akkor nem lesz aki kitegye, már csak azért sem, mert nincs is normális helyettese.
Kapitánynak Allegri, vagy Mancini?  :D Akkora szarban van az olasz foci, nem kéne még nagyobb vermet ásni  :) Igazából nem is tudom ki tenne jót. Talán egy külföldivel felkavarni az állóvízet, mégha ez abszurdnak is tűnik(bár pont Capelloval az angolok is meghúzták már ezt). Prandelli nem volt rossz, de arról le kéne, illetve most már kellett volna beszélni hogy egy-két játékoshoz ennyire ragaszkodjon, míg másokat elfelejtsen(Rossi?). Balotellit pl soha többet olasz mezben, így elsőre. Amit kéne tenni az az, hogy a klubokat rákényszeríteni az utánpótlás erősítésére. Egy olyan nemzetnél amely olyan nagyságokat adott mint Rivera, Meazza, Rossi, Maldini, Baggio, stb, de még az elmúlt években is mint Del Piero vagy Totti, az elképzelhetetlen hogy nem tud kinevelni egy épkézláb játékost. Van vagy egy tucat Európa szintjén klasszisnak számító játékos, mint pl Verratti, vagy Sharaawy(mondjuk az is többet van reklámban mint pályán...). Nincs pénz, hát akkor afelé kéne fordulni mint a franciák, vagy a hollandok. Igen, ők a vb nagy esélyesei, és mint olyan bent van a 16 között minimum, nem a hazafelé tartó járaton.


Most láttam, hogy a nyolcaddöntők első napján dél-amerikai napot tartanak, ami idegesít, hogy Fortuna a selejtezőktől kezdve a belgák mellett áll.

Idézetet írta: TiB Dátum június 27, 2014, 12:14:44
Ha már stílusos, és magukat jól tartó olaszokról van szó, ne feledkezzünk meg Donatella Versacéről sem, aki 59 éves. A képen nehezen vehető ki, de a neve már sejteti, hogy egy nő ;D ;D



Hmm, nyami!! :megkur:   ;D  :lehany:

Csacsa44, te nem valami moderátor vagy itt? Azonnali hsz törlés, + TiB-nek négy hónapos eltiltás mindennemű fórumozástól!  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 27, 2014, 09:01:27
Amikor a spanyol rájátszást közvetítette, na az mindennek a legalja volt. Írtam azután a sportklubnak, hogy jó-jó, de talán ezt mégsem kéne. Az egész közvetítés arról szólt, hogy böngészte a meccs közben a wikipédiát, és ha mondjuk Rodriguez dobott egy kosarat, akkor elkezdte felsorolni az eddig elér eredményeit, ha egy másik játékos csinált valamit, akkor arról olvasott. Kb olyan volt az egész közvetítés, mintha kidőlt volna az eredetileg tervezett kommentátor, és Horti épp volt a stúdióban, aztán beült a stúdióba, nulla felkészüléssel. Egyébként meg a francia kettőt is úgy közvetíti legtöbbször, bár az engem nem idegesít, mert ahhoz én sem értek :D
De az a spanyol bajnoki kosár közvetítés, az egyszerűen kritikán aluli volt. Utána talán nem is közvetített többet kosarat, de talán a sportklub vezetése is érezte, hogy az ott nagyon mellé ment.

És hogy picikét on is legyek, örülök a ruszkik kiesésének. Feghouli nagyon nagyot játszott, amikor összefejelt ott valakivel, meg sem rezdült, pedig volt egy kráter a fején  :D Tetszik nekem ez az algír hozzáállás, nem tipikus afrikai szarok az egészbe stílust tolják. Van Feghouli és Brahimi, a két kreatív srác, vagy a csatár gyerek, aki nagy színész, de azért érzi a kaput, a többiek meg melóznak keményen, amíg van bennük szusz.

Horti kommentálása tényleg elég gyenge ha komolyabb ligáról vagy nem fociról van szó, viszont a vér gyenge Brazil meg Argentin bajnoksághoz ő a tökéletes, régebben csak miatta néztem éjszaka a brazil meg argentin meccseket, elképesztő nagyokat lehetett röhögni rajta :D