Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Costa Rica csomagolj! :D
Szigo! Készítsd a gumit! :D

Erről a meccsről amik eszembe jutottak:

1, az azték istenek szabit vettek ki mára, de a görög isteneknek azért besegítettek
2, a végén még kiderül hogy a két halálcsoport a leggyengébb volt...
3, ha már a görögök ellen játszol 95 percen keresztül gusztustalan antifocit, az vérciki

Ezek a görögök meg állatok, takarodj Costa Rica, pfeeej!

Na bassza meg. Mehetek papírzsepiért. :'(

Két büntetőpárbaj és mindkétszer a gyengébb csapat nyert. Vicc, a foci még mindig igazságtalan sport.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 30, 2014, 01:39:20
Két büntetőpárbaj és mindkétszer a gyengébb csapat nyert. Vicc, a foci még mindig igazságtalan sport.
Mindezt úgy, hogy a legnagyobb igazságtalanság sztem pont a holland meccsen volt, ami rendes játékidőben dőlt el :D
Remélem a most következő 4 meccsen borul a papírforma több helyen is.

Most őszintén az arcszőrzeten kívül miben voltak jobbak a görögök?
Egyenes kieséses szakaszban már sehol a világon nem szoktak szép meccsek lenni, maximum emlékezetesek.
Costa Rica ennyit tud, de ezt legalább eddig következetesen képesek hozni (ahogy többé-kevésbé Hollandia is).
Én kábé eddig azt kaptam, amit vártam a meccsektől.
A brazilokat eleve becsalják majd a döntőig, hogy ne legyen népfelkelés...

Idézetet írta: TiB Dátum június 30, 2014, 01:52:23
Ezen a costa rica-i továbbjutáson mi volt az igazságtalan? Emberelőnyben voltak a görögök közel 60 percig, és nem tudtak élni a lehetőséggel. Szvsz ha jobbak lettek volna, simán nyernek.

Ha az antifoci megtestesítője ellen ilyen antifocit mutatsz be, az rohadt gáz és undorító. Szégyen, a fociból semmit sem mutattak. Gyakorlatilag egyszer találták el a kaput, abból gól lett. Most lényegtelen hogy hány percig játszott emberelőnyben Görögország, előfordult már nagycsapatokkal is hogy a 9 mezőnyjátékossal nem tudtak mit kezdeni, illetve  a ziccerek is kimaradtak. Pech.

jungleforever: A görögök pedig mindenben jobbak voltak. Egyedül a kapusposzton nem.


Keylor Navas és Campbell maradhat a többi húzzon haza a retekbe.

Idézetet írta: TiB Dátum június 30, 2014, 02:09:21
Irán esetében még elmegy a bunker, de Costa Ricánál már nem? Hát hogy van ez? :D Most mintha a tét is nagyobb lett volna. Nehéz kiigazodni rajtad amúgy, valamikor az a király, aki kibekkeli a meccset és így nyer, valamikor meg aki ezt csinálja, az igazságtalanul nyer. :D Nehéz követni, gondolom a szimpátiádon múlik a dolog.

A szimpátiám egy meccsen is el lehet nyerni. Egy meccs erejéig  :D
Az is más amikor valaki úgy csinálja a bunkert ahogy megrajzolni nem tudnád, hősiesen védekezve, mint pl az olaszok pár évvel ezelőttig. Itt nem sok óriási mentést láttunk, csak a kapustól, egyedül azért nem kaptak hármat mert nincs normális csatára a görögöknek. Az Irán meccs meg teljesen más volt. Nekik óriási ziccerei voltak, és emellett semlegesítették Messiéket. Nem Salpingidist  :D
Nem értem ezek után hogy lehet CR-nak szurkolni, ölték a focit, a támadást teljesen feladva.

Az összes kifejezetten focigyilkos csapat hazament már (most így fejből: uruk-hai, olasz, orosz, görög, honduras, anglia és a - csoport meccseik alapján - luzitánok ja meg néha casillasék a 80% labdatartással).
A bunkerfoci sose jó, de itthon túl sokan rajonganak valamelyik olasz klubbért és szvsz elfogadott az a nézet, hogy mindegy ha 0-0 csak tépjék fel a gyepet a nagy küzdésben...
De a világ futballja állandóan változik és én azon a véleményen vagyok, hogy ez a costa-ricai társaság most megérdemelte a nyolcba jutást.
Eleve mikor láttunk utoljára olyat hogy egy a 120. percben lépni alig tudó alakulat bevágja mind az öt tizijét a végén?

Gecc, tegnap a görög-cr meccs után azon vitatkoztunk öcsémmel, hogy lesz-e 1.30-as oddsa a hollandoknak. Erre most látom, hogy 1.50  ;D bunda az egész világ  ;D Én már végképp semmit sem értek
Hollandia-Costa Rica nálam 4-0, legrosszabb esetben Campbell vagy Ruiz szerez egy szépítőt...

Eszem ágában sincs bántani Costa Ricát, megérdemelten jutott tovább, mert a görögök ennyi helyzetből már el kellett volna döntsék a továbbjutást. Legfeljebb bánkódok rajta kicsit. De! Szerintem tök olvasható a játékuk és egyértelműek a korlátaik. Santos is "leolvasta". Egy valamire való edzőnek, megfelelő csapattal a háta mögött és 4 referencia meccsel az ellenfélről, sima ügynek kell lennie Navasékat elpicsázni.  :ok:


Idézetet írta: hubika88 Dátum június 30, 2014, 09:26:22
http://www.origo.hu/foci-vb-2014/hirek/20140629-perumal-a-bundakiraly-megmondta-mi-lesz-a-kameruni-horvat-meccsen.html?utm_source=origo-nyito&utm_medium=sec-3&utm_campaign=sec


hmm vajon kam vagy igaz?

Nem tudom, de ha ez az ember Magyarországon van, akkor ki kéne használni a "képességeit" és 4 év alatt visszafizetnénk az államadósságunkat. 
Persze ehhez nem a Pro-nál kéne fogadni... 

Kezd egyre jobban tetszeni ez a vébé.Lassan az összes katanaccsót meg egyéb antifocit játszó csapat hazakotródik és olyanok maradnak akik néha tudnak szépen is focizni.Remélem nem fogják betolni a brazilokat a döntőbe mert ettől a csapattól a 8-ba jutás is bravúr volt (hazai pálya előnye).

Megfogalmazódott bennem a tegnap esti meccs alatt, hogy a jegyárusítás hogy működik az egyenes kieséses szakaszban? Mintha már a VB előtt azt lehetett olvasni, hogy minden jegyet eladtak de mégis voltak bőven a csapatok szurkolói is. Vagy csak beindul ilyenkor a feketekereskedelem?