Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Egy angol fogadóportálon olvastam hogy a német válogatottban néhányan megbetegedtek influenzaszerű tünetekkel, hallott még valaki ilyesmit ?

Idézetet írta: kunisse Dátum július 04, 2014, 13:51:31
Egy angol fogadóportálon olvastam hogy a német válogatottban néhányan megbetegedtek influenzaszerű tünetekkel, hallott még valaki ilyesmit ?
Kb minden hírportálon fent van, én még cáfolatot se láttam. Elvileg 7 -en vannak, de nevekről nincs info..

kicker.de
ma 16:30-kor írták a beharangozóban:

Im deutschen Lager gab's zwei Tage vor dem Viertelfinale weniger Kopfzerbrechen über die gegen Algerien gezeigte Leistung als vielmehr Halsschmerzen. "Ein Drittel der Jungs", erklärte Joachim Löw, hätten entsprechende Beschwerden. Als Entwarnung ergänzte der Bundestrainer: "Keiner hat Fieber, alle konnten trainieren".

Talán egy komolyabb hírportálnak nem elég súlyos hír az enyhe torokfájás.  :)
A csapat harmadának fájt a torka, de senki nem lázas és mindenki edzett.

Az utolsó 3 vb meccs első 90 perce gól nélkül zárult, remélem visszatérnek a csoportkörös mennyiséghez.

Franciaország - Németország egyik félidőben lesz legalább két gól 1,65

Gundel szerint a franciáknál küszködtek többen betegséggel  :ok:

Idézetet írta: TiB Dátum július 04, 2014, 19:29:48
Szépen lyukad kifele az a francia lufi... ;D :cya:

Giroud becserélésével aláírták halálos ítéletüket...

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum július 04, 2014, 18:08:26
Gundel szerint a franciáknál küszködtek többen betegséggel  :ok:

Akkor Löw tudta rosszul.

A franciák igazán két év múlva érnek be hazai pályán. A németek rutinnal, Neuerrel és Hummels-szel ezt most lehozták, de Gundellel ellentétben nem érzem hogy olyan egyértelmű lett volna ez a meccs.
Na hajrá Kolumbia!

Neuernek hatalmas köszönetet mondhatnak ismét. Nem értek egyet közel se a stúdióban elhangzottakkal, egyetlen középszerű kapus se védte volna azt a Benzema lövést a végén magabiztosan 1 kézzel :o A rideg kijövetelei, magabiztos öklözései mind klasszisok, ha nem ő véd, már Algéria ellen megégnek sztem. Továbbra se érzem, és kifejezetten nem örülnék neki, ha ez a német csapat vb -t nyerne, nagyon unszimpatikusak.

Idézetet írta: stdavid Dátum július 04, 2014, 20:18:27
Neuernek hatalmas köszönetet mondhatnak ismét. Nem értek egyet közel se a stúdióban elhangzottakkal, egyetlen középszerű kapus se védte volna azt a Benzema lövést a végén magabiztosan 1 kézzel :o A rideg kijövetelei, magabiztos öklözései mind klasszisok, ha nem ő véd, már Algéria ellen megégnek sztem. Továbbra se érzem, és kifejezetten nem örülnék neki, ha ez a német csapat vb -t nyerne, nagyon unszimpatikusak.

Szerintem is Neuer egyszerűen zseniális volt ma. Nagyon sokszor benne van a hiba, főleg mióta rá lett véve erre a söprögető posztra. Algéria ellen sem volt életbiztosítás amikor kiindult. De ma hihetetlen magabiztos volt. Az első félidőben Valbuena lövésénél megvárta merre megy a labda, majd kiszedte. Matuidi-ét egy kézzel ütötte ki, és Benzema ziccerét is. Eszméletlen. Ahogy Hummels is nagyon jó volt, látszik hogy nélküle teljesen más a német védelem. Többször is bravúrral tisztázott, és eldöntötte a meccset (mégha szerintem lökte is Varane-t). Thiago Silva melett nálam a világ legjobb középső védője.

Egy fantasztikusan szar mérkőzést láthattunk, hölgyeim és uraim.  ;D

Idézetet írta: TiB Dátum július 04, 2014, 21:36:27
Amúgy a németek pont olyan szar játékkal nyomulnak előrefelé, ahogy a világbajnokok szoktak. Mindenesetre remélem, hogy a holnapi ágról kerül is a végső nyertes.

Nemá! ;D Melyik? Onnan max a belgáknak örülnék.

Idézetet írta: Milan Dátum július 04, 2014, 21:07:22
Egy fantasztikusan szar mérkőzést láthattunk, hölgyeim és uraim.  ;D

Lehet visszasírjuk még a tegnapi DVTK meccset!!:o))

Amúgy a németek csak annyit játszottak amennyi kellett.... jó európai NAGYCSAPAT szokás szerint..:o)
A franciák mentalitása, játéka hagyott nagyon sok kívánnivalót maga után....

-hányinger hogy dobálják magukat a BRAZILOK :crazy:

Hányinger a felsö ág.