Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Idézetet írta: Milan Dátum július 05, 2014, 00:01:22
Hányinger a felsö ág.

Nézzük a jó oldalát: csak egy csapat játszhat közülük döntőt!   ;D

A brazilok megint meghaltak az utolsó 20 percre, mint Chile ellen is. Már nagyon érik, hogy elbukjanak egy meccset a hajrában.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 05, 2014, 00:09:17
Nézzük a jó oldalát: csak egy csapat játszhat közülük döntőt!   ;D

A brazilok megint meghaltak az utolsó 20 percre, mint Chile ellen is. Már nagyon érik, hogy elbukjanak egy meccset a hajrában.

Akkor hajrá Németország! :)

Idézetet írta: TiB Dátum július 05, 2014, 00:33:23
Mintha lenne ott a kezén valami baszottnagy és nem odaillő dolog ;D



Igen-igen, a tetkó túl nagy divat lett a fiatalok örében, ejnye...  :)

Tegyük hozzá hogy a brazilok úgy 60 percig nagyon jól játszottak, tehát nem érdemtelen azért az az elődöntő. Viszont az hogy túlságosan megnyomják az elejét, a végére meg elfáradnak emiatt, a németek ellen nem fog beleférni. Vannak azok olyan rutinosak hogy majd Müller, Schürrle, és Özil beszáll a 65. percbe, azt lesz itt sírás.  :D
2,75 körül vannak a németek, nálam ez a megéri kategória. Kegyetlen pontosak, mindig annyit hoznak ki magukból amennyi kell. És nem lesz Thiago Silva. Ha ő nincs, Kolumbia is megsorozta volna a kaput, nem egyszer ő mentett, ráadásul ugye gólt szerzett. Man of the Match, ugyanúgy mint Hummels volt, nem hiába írtam hogy a világ két legjobb középő védője  ;). Az első félidőben is amikor 4 en vitték két brazilra, ki szerelt? Hát persze hogy ő. Nagyon fog hiányozni. És akkor még Neymarnak is lehet komolyabb a hátsérülése. Ha pedig adig kiderül hogy tényleg komoly, és nem játszik, 2,2 alatt nem lesz német győzelem fogadható.


Talán még soha nem szurkoltam úgy a németeknek, mint az elődöntőben fogok. Van valahol eltéve, a karján ilyen pici német zászlós hímzett motívumú munkáskabát. Lehet megkeresem és még azt is felveszem!  :ok:

Mondhatnánk azt is hogy az argentinok 2x esélyesebbek  ;D 
1x2 szerintem kuka erre a meccsre. 2.9 a belga továbbjutás, és lesz még ma magasabb is  :ok:

Idézetet írta: bendehal Dátum július 05, 2014, 11:32:46
Mondhatnánk azt is hogy az argentinok 2x esélyesebbek  ;D 
1x2 szerintem kuka erre a meccsre. 2.9 a belga továbbjutás, és lesz még ma magasabb is  :ok:

Szerintem megint úgy lesz mint a többi meccsen, most kezdenek el játszani az argentinok is, eddig ők is csak annyit voltak hajlandóak tenni ami épp elég volt. :beerchug:

Hollandia - Costa Rica

Cillessen nem sérült, így abban biztos vagyok, hogy Kuyt nem lesz kapus a Costa Rica elleni mérkőzésen. Gyanítom, hogy játszani fog, hiszen nagyon hasznos tagja a holland válogatottnak, de jelen pillanatban csakis Louis van Gaal holland szövetségi kapitány tudja, hol fogja játszani a jolly jockert. Mondjuk azt is el tudom képzelni, hogy egyelőre még ő sem tudja megmondani, hogy melyik poszton fog szerepelni Kuyt, de meccskezdésig (ezt is) van ideje kitalálni.

Tovább: http://vb2014.com/hollandia-costa-rica/

Neymar a sok fetrengésével, dobálásaival csak kísértette a sorsot, nem igazán tudom sajnálni csórit..

Argentína - Belgium

Foci VB 2014 - Negyeddöntők
Időpont: Július 5, 18:00 (magyar idő szerint)
Helyszín: Estadio National (Brasilia)
Közvetítés: m1
Egymás elleni mérleg (győzelem – döntetlen – vereség):  3 – 0 – 1
Játékvezető: Nicola Rizzoli (olasz)

Messi vagy most nyer világbajnoki címet, vagy soha. Dél-Amerikaában csak dél-amerikai csapat nyert világbajnokságot, és látva a jelenlegi Selecaót, nem lenne esélytelen az Albiceleste.  A döntőre viszont gondolni sem szabad, lépésenként kell haladni, ahogy eddig is!

Olvasd el a mérkőzés beharangozóját, illetve tippelj a mérkőzésre, s 6.000 forintot nyerhetsz:


Vélemények? Tippek?

Hollandia - Costa Rica

Foci VB 2014 - Negyeddöntők
Időpont: Július 5, 22:00 (magyar idő szerint)
Helyszín: Arena Fonte Nova (Salvador)
Közvetítés: m1
Egymás elleni mérleg (győzelem – döntetlen – vereség):  első találkozó
Játékvezető: Ravshan Irmatov (üzbég)

Cillessen nem sérült, így abban biztos vagyok, hogy Kuyt nem lesz kapus a Costa Rica elleni mérkőzésen. Gyanítom, hogy játszani fog, hiszen nagyon hasznos tagja a holland válogatottnak, de jelen pillanatban csakis Louis van Gaal holland szövetségi kapitány tudja, hol fogja játszatni a jolly jockert. Mondjuk azt is el tudom képzelni, hogy egyelőre még ő sem tudja megmondani, hogy melyik poszton fog szerepelni Kuyt, de meccskezdésig (ezt is) van ideje kitalálni.

Olvasd el a mérkőzés beharangozóját, illetve tippelj a mérkőzésre, s 6.000 forintot nyerhetsz:


Vélemények? Tippek?



"Joachim Löw, a német válogatott szövetségi kapitánya nagyon örül annak, hogy csapata a házigazda brazilokkal játszhatja majd az elődöntőt a labdarúgó-világbajnokságon.

    Mi szebb van annál, mint hogy futball-álomországban az önök erős csapata ellen léphessünk pályára egy vb-elődöntőben. Gratuláció Brazíliának! Fantasztikus vb-t szerveztek és játszanak. Nagy meccs lesz Belo Horizontében

Az ötszörös vb-győztes brazilok és a háromszoros bajnok németek kedden játszanak a döntőbe kerülésért."


-elfelejtette hozzá tenni,hogy 2 kulcsembert elvesztett a házigazda :laugh:

Ezek után bent vannak a hollandok, akkor 4 totálisan unszimpatikus gárda játszik, remek >:(
Mondjuk Neymar nélkül, talán tűrhetőek a brazilok.... :redchug:

#718 július 05, 2014, 20:59:25, Knapp
A vb-ket mindig maximum csak a nyolcaddöntőig élvezem igazán, addig színes a felhozatal, utána általában csak "eredménycentrikusék" maradnak versenyben, a fociünnepnek vége.
Nézném tovább a teljes mezőnyt a helyosztókon, mert azon már nem tudok görcsölni, hogy a "régi arcok" hogyan osztják el az érmeket egymás között.   :)

És hát az igazán magas 1X2 szorzók is elfogynak már erre az időszakra...   :P

Mára mondjuk még maradt egy Costa Rica, de szerintem ők már a görög meccsen elfogytak.

Csak nekem tűnt úgy, hogy ma az argentinok meg a belgák, csak úgy fociztak egyet...?

Néha a belgák úgy szaladtak (főleg az első félidő végén), mintha ők vezettek volna két góllal.