Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Ilyen fos játékkal továbbjutni mint Argentína!Ez a belgákat is minősíti.Messi egyedül maradt,nem volt társa a pályán akivel játszani tudott volna(Aguero után Di Maria is kidőlt).Ezek után remélem a hollandok kiverik őket,majd a döntőben a németeket is megverik és végre megnyerik a világbajnokságot!Hajrá ORANJE!

Igen határozott véleménye van az irodáknak és a fogadóknak, hogy mely csapat a vb győzelem legnagyobb esélyese, jelenleg mindhárom továbbjutónak lényegében 3.5 a szorzója.  :D

Idézetet írta: TiB Dátum július 05, 2014, 21:15:47
Az argentinok Lavezzi miatt nem lesznek világbajnokok. Egy rossz vicc az az ember, ha ő világbajnok lehet, akkor ennyi erővel Dzsudzsák is az lehet.

Te is tudod, hogy ez nem így működik. Én Maradona óta minden vb-n nekik szurkolok. Tulajdonképpen most örülnöm kéne, hogy 24 év után újra 4 között vannak, de valahogy mégsem olyan határtalan ez az öröm. A '98-as csapat szerintem sokkal jobb volt (Batistutával, Simeonéval, Zanettivel, Veronnal), nekik mégsem sikerült. Mondjuk az akkori negyeddöntős ellenfél, Hollandia sem volt kutya (Bergkamp, Kluivert, Van der Sar, Davids). Könnyen összejöhet egy visszavágó.  ;)

Ma szépen másolták a csapatok a tegnap délutáni meccset! A Belgáktól is csak azt kaptam amit a franciáktól! :ok:
Nagy 0-ák voltak! Ezeken abszolút nem láttam, hogy meghalnának a pályán a továbbjutásért!?
Azért nevek alapján nem lesznek rossz elődöntők Német-Brazil, Argentín-Holland, persze a teljesítmény kérdéses lesz!
Két dologban azért továbbra is biztos vagyok: 1. ha bejut a döntőbe Brazília akkor meg is nyeri 2. Hollandia nem lesz világbajnok!!:o)  :beerchug:

Igazi csemege lesz szünetben a taktikai elemzés, aszongya a riporter...

Hát akkor jöhet a halftime-show, a meccsnél aligha lesz gyengébb! 

Az ugye megvan, hogy a hollandok rövid passzos játékát tökéletesítették a spanyolok?
És most bezárul a kör: a hollandok vergődnek és tologatják a lasztit tanácstalanul a védelem előtt.

Mindenkinek jobb lenne, ha már most lezavarnák a büntetőpárbajt.  :)

Idézetet írta: benson Dátum július 05, 2014, 22:55:00
Mindenkinek jobb lenne, ha már most lezavarnák a büntetőpárbajt.  :)


-leglaább lenne végre valami izgalom :redchug:

Kell a hosszabbítás, hogy az Unibeten a holnapi élő fogadás promót is egyből lejátszhassam éjfél után.
;D

A következő VB-re indítványozni kellene, hogy akik 0-0-át játszanak, azok automatikusan kiesnek. Nah?

Idézetet írta: Lord Dátum július 05, 2014, 23:25:34
A következő VB-re indítványozni kellene, hogy akik 0-0-át játszanak, azok automatikusan kiesnek. Nah?

vagy -1 pont

Komolyan,egyre színvonaltalanabb ez a VB.Kibaszott szar agyontaktikázott himi-humi meccsek.Ez a Hollandia is egy vicc.Van Persie-t a faszért nem hozza már le,olyan gyenge,mint a fos.Csak Robben villanásában bízhatnak egyedül.

Ilyen langyos fos meccset, komolyan sírni támadt kedvem.
Nem hittem volna, hogy ezt mondom de az amerikai volt az egyik legszimpatikusabb csapat, látszott rajtuk, hogy akarnak,küzdenek, hajtanak, megteszik ami tőlük telik.
Franciák, belgák, hollandok nullák.

Van Gaal te tényleg ilyen vak vagy?

Idézetet írta: McCart Dátum július 05, 2014, 23:54:24
Ilyen langyos fos meccset, komolyan sírni támadt kedvem.
Nem hittem volna, hogy ezt mondom de az amerikai volt az egyik legszimpatikusabb csapat, látszott rajtuk, hogy akarnak,küzdenek, hajtanak, megteszik ami tőlük telik.
Franciák, belgák, hollandok nullák.

Brazilokat kihagytad, ha már a szart soroljuk.

Én megyek inkább alszom mint, hogy ezt a szart nézzem,,, alvás előtt pedig csak egy kívánságom van: Costa Rica jusson tovább!!!!!!

UI: én meg azt hoznám be, hogy aki ilyen szarul játszik, azt meccs után a közönség előtt fejezzék le!!! Legyen valami látvány is