Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Ha egy spori sárgát mer adni, azt levonják a fizujából?


Idézetet írta: Knapp Dátum július 09, 2014, 22:39:54
Ha egy spori sárgát mer adni, azt levonják a fizujából?

Ezen már én is gondolkoztam, annyit ki lehetett volna osztani ezen a vb-n hogy nemigaz. Volt jó pár meccs ahol az elején kellett volna 2-3 lapot kiosztani akkor nem a folyamatos rugdosás ment volna.

Ez annyira nem durva meccs...10szabálytalanság volt csak.

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 09, 2014, 09:34:59
A mai meccs szerintem dögunalom lesz 120 percig, aztán jöhet az izgalom és Krul  :D Mindkét csapat elég esetleges támadásban. Az argentín tizenegy amúgy rémgyenge, de eddig még gyengébbekkel találkoztak szóval ez nem ütközött ki. Egyedül Messi és Di Maria villanásaiban bízhatnak, de a hollandok nagyon jól tömörülnek, szóval pokol lesz a törpe élete. A hollandok meg gyakorlatilag egyenlőek Robbennel. Ha őt kiveszik Rojoék, gólt nem kapnak. Ha nem jön a kontra, nem kell izgulni. Tehát szépen megfojtja majd egymást a két csapat, hogy aztán a döntőben elvérezzen a győztes  :)

Ez eddig gyengébb mint gondoltam. Van Persie-t már CR ellen is szívfájdalom nélkül cseréltem volna a tokás Kluivertre. Látványosan játszó hollandok, hol vagytok most? Azért remélem valahogy továbbszenvedik magukat megint.

Őszintén szólva...ilyen játékkal...mind2 csapat megérdemelte volna a kiesést...  :crazy:

Argentína bő 200 perce nem szerzett gólt, Hollandia már 240-nél jár.

http://sport.hir24.hu/Foci-VB-2014/2014/07/09/10-5-milliot-ert-egy-fogadonak-a-brazil-eges/

Nem semmi fogadás volt :) Vajon tudta előre a végeredményt vagy csak szerencséje volt..?!

Idézetet írta: Tomee886 Dátum július 10, 2014, 01:59:45
Őszintén szólva...ilyen játékkal...mind2 csapat megérdemelte volna a kiesést...  :crazy:

Meg bizony. Ha nem a németek nyerik a döntőt, megint csak arculcsapása a futballnak. Hollandia egyszer lőtt kapura, azt is a hosszabbításban. Nagyképűek voltak, gondolták most már végignyerik a tornát büntetőkkel. Erre ki kezdi? Vlaar... A nagy taktikus ezt rohadtul eltaktikázta. Az argentínokat meg hihetetlen hogy senki sem készteti meccsre. Ilyen sorsolást kapni, mintha ők lennének a házigazdák.

Na mind1, hajrá németek (kivételesen)!

Ritka undorító meccs volt... 60. percbe mentem is aludni, mondom majd a 11-esekre felkelek így is lett. Nem tudom melyk csapat ölte jobban a focit, de már Argentínának szurkoltam a 11-eseknél, mert két 0-0-át lehozni már több, mint szánalmas egy holland csapattól.

Olvasom, hogy szánalmas amit a holland csapat művelt...csak ők? Az argentinok miért nem érdemlik meg ezt a "jelzőt"?

Tehát a hollandok a hibásak, hogy a másikok 120 percet buszoznak?

Mindkét válogatott menjen a levesbe, futball-gyilkosok. Argentinok meg kapjanak nyócat a döntőbe!  :beerchug:

Idézetet írta: Cipolla Dátum július 10, 2014, 08:52:32
Ritka undorító meccs volt... 60. percbe mentem is aludni, mondom majd a 11-esekre felkelek így is lett. Nem tudom melyk csapat ölte jobban a focit, de már Argentínának szurkoltam a 11-eseknél, mert két 0-0-át lehozni már több, mint szánalmas egy holland csapattól.


-jogos az indoklás,hogy miért az Argentinok!
-ja és pont velem is ez történt,hogy csak a végére keltem fel

Szánalmas, undorító, blablabla... Elfelejtitek, hogy a vb-k kiesési szakasza már nem elsősorban a közönségszórakoztatásról szól. Akinek ez a legfontosabb, az a csoportmeccsek után nézzen valami mást. Érdekes, a jó meccsek után (pl. belga-usa) nem nagyon vannak áradozások, bezzeg ha szar egy meccs, akkor jó magyar szokás szerint határtalanul megy a szitkozódás.

Idézetet írta: benson Dátum július 10, 2014, 12:15:51
Szánalmas, undorító, blablabla... Elfelejtitek, hogy a vb-k kiesési szakasza már nem elsősorban a közönségszórakoztatásról szól. Akinek ez a legfontosabb, az a csoportmeccsek után nézzen valami mást. Érdekes, a jó meccsek után (pl. belga-usa) nem nagyon vannak áradozások, bezzeg ha szar egy meccs, akkor jó magyar szokás szerint határtalanul megy a szitkozódás.

Én megértem, hogy a kieséses szakaszban már nagy a tét (ne felejtsük azt a rengeteg pénzt, melyet a fifa fizet a szövetségeknek), de én még ilyen szar vb elődöntőt életemben nem láttam.

Hollandok meg argentinok,foci-vb, na  :noway:
Igazi foci ma lesz:Birkirkara-Diósgyőr és Fradi-Sliema !Ha a fiúk sikeresen letudják a máltaiakat akkor jöhetnek az albán,moldáv vagy kazah nagycsapatok!  :redchug:

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 10, 2014, 12:22:18
Hollandok meg argentinok,foci-vb, na  :noway:
Igazi foci ma lesz:Birkirkara-Diósgyőr és Fradi-Sliema !Ha a fiúk sikeresen letudják a máltaiakat akkor jöhetnek az albán,moldáv vagy kazah nagycsapatok!  :redchug:

Szerintem ma Málta meglep bennünket!  ;D