Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Elnézést kérek a helyesírási hibáimért ...
A Lőw az Löw ... a De Maria pedig Di Maria - természetesen.

Mint mindig ezen a fórumon most is a bejegyzésem lényegi részét (!) reagálták le ...

Mindenkinek sok-sok nyereményt kívánok !
???

Idézetet írta: Milan Dátum július 10, 2014, 12:23:17
Szerintem ma Málta meglep bennünket!  ;D

Igen igen legalább az egyik máltai csapat tovább fog jutni :D

Idézetet írta: gonczi Dátum július 10, 2014, 12:45:04
Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Elnézést kérek a helyesírási hibáimért ...
A Lőw az Löw ... a De Maria pedig Di Maria - természetesen.

Mint mindig ezen a fórumon most is a bejegyzésem lényegi részét (!) reagálták le ...

Mindenkinek sok-sok nyereményt kívánok !
???

Gönczi mester, nem érdekel egy állás? Az "ittapiros" keres hasonló fazonokat, mint amilyen te vagy. Nagyon beillenél a csapatba.  :ok:

Idézetet írta: Milan Dátum július 10, 2014, 13:06:15
Gönczi mester, nem érdekel egy állás? Az "ittapiros" keres hasonló fazonokat, mint amilyen te vagy. Nagyon beillenél a csapatba.  :ok:

Az nem elég nagy multicég hogy szóba álljon velük :D :D :D

Idézetet írta: Milan Dátum július 10, 2014, 10:11:55
Olvasom, hogy szánalmas amit a holland csapat művelt...csak ők? Az argentinok miért nem érdemlik meg ezt a "jelzőt"?

Tehát a hollandok a hibásak, hogy a másikok 120 percet buszoznak?

Mindkét válogatott menjen a levesbe, futball-gyilkosok. Argentinok meg kapjanak nyócat a döntőbe!  :beerchug:

Megérdemli Argentína is :) De azért Costa Rica ellen is egy ritka nagy szarakodást mutattak be, meg most is ez már nekem sok volt. Persze nem vártam, hogy ez lesz az év meccse, de azért ha van egy Messi meg a másik oldalon egy Robben annyit azért elvárnák, hogy néhány helyzet legalább legyen...

Csak nehogy az argentinok úgy nyerjenek VB-t ahogy 4 éve a spanyolok a sok 1-0-ával...

Idézetet írta: benson Dátum július 10, 2014, 12:15:51
Szánalmas, undorító, blablabla... Elfelejtitek, hogy a vb-k kiesési szakasza már nem elsősorban a közönségszórakoztatásról szól. Akinek ez a legfontosabb, az a csoportmeccsek után nézzen valami mást. Érdekes, a jó meccsek után (pl. belga-usa) nem nagyon vannak áradozások, bezzeg ha szar egy meccs, akkor jó magyar szokás szerint határtalanul megy a szitkozódás.

Ez nem szar volt hanem egyenesen nagyon szar. Láttam már jópár Vb-elődöntőt, de ennyire rossz még egy sem volt. Ez a Juve-Milan 2003-as BL-döntőjét sem ütötte, pedig Juve drukkerként mondom, azzal embert lehet ölni. Gyakorlatilag a kapuk nem forogtak veszélyben  :crazy:

Ha most vasárnap nem nyernek a németek VB-t, akkor bizony soha. Hajrá németek!

A holland nyilatkozatok alapján nem nagyon érdekli őket a bronzmeccs, azt is el tudom képzelni, hogy tartalékosan állnak majd fel. A braziloknak meg illik valamit még villantani, ennek tükrében a 2.25 körüli szorzóban van érték. (a tippmixpro-n még 2.26, a pinnacle és a bet365 csak 2.2-vel adja a brazil győzelmet)

Ha mások is így gondolják, akkor a meccs kezdetére 2-es körül lesz a hazai odds.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 10, 2014, 19:14:46
A holland nyilatkozatok alapján nem nagyon érdekli őket a bronzmeccs, azt is el tudom képzelni, hogy tartalékosan állnak majd fel. A braziloknak meg illik valamit még villantani, ennek tükrében a 2.25 körüli szorzóban van érték. (a tippmixpro-n még 2.26, a pinnacle és a bet365 csak 2.2-vel adja a brazil győzelmet)

Ha mások is így gondolják, akkor a meccs kezdetére 2-es körül lesz a hazai odds.
Vagy csak megint etetnek a hollandok, mint van Persie és De Jong sérülésével kapcsolatban. Amúgy szerintem is nyernek a brazilok, már így is zavargások vannak náluk, mi lesz, ha még a bronzmeccset is elbukják? Bár nekik az lenne az igazi arconcsapás, ha az argentínok megnyernék a döntőt.

Én a következőket tippelem a helyosztókra:
Brazília - Hollandia H 2.26
Németország - Argentína D 3.25 és aztán Németország behúzza 1.65

Most raktam a brazilokra és próbállak meggyőzni titeket, hogy tegyétek ti is ezt, így könnyebben vissza tudok majd fogadni az X2-re!    ;D

Nekem a brazilokkal még mindig az a bajom, hogy ki fog onnan gólt rúgni? A támadójátékuk gyakorlatilag egyenlő Neymarral. Úgy gondolom hogy Van Gaal ha fel is adja a meccset, ugyanúgy 5 védővel áll fel. Ha meg szerepet kap mondjuk egy Huntelaar, vagy Depay, akkor azért elől is lesz benne fantázia, nem csak egy Robben. A nyilatkozatok után a hollandokra nem tennék, de ilyen szorzón semmi értéket nem látok a brazilokban. Nálam ez 1-1.

Szerintem meg pont fordítva van. Hollandoknál  játszik maj Huntelaar meg a többi csatár és ahogy lenni szokott a bronzmeccseken
egy beleszarom 3 vagy még több gólos meccs lesz.  :)

Idézetet írta: Fityer Dátum július 10, 2014, 19:52:31
Szerintem meg pont fordítva van. Hollandoknál  játszik maj Huntelaar meg a többi csatár és ahogy lenni szokott a bronzmeccseken
egy beleszarom 3 vagy még több gólos meccs lesz.  :)

Ha belépek egy elit társaságba, illedelmesen köszönök, bemutatkozom, és megkérdem az öreg rókákat, beszéhetek-e?
Nem csak úgy: Szerintem meg...
Ezek a mai fiatalok... ;)

Nálam a holland meccs inkább holland v X. Az hogy most ezt nyilatkozzák, majd lenyugszanak a kedélyek és holnaptól már a meccsre is tudnak koncentrálni. Mert azért mondhat bárki bármit éremmel hazamenni (és győzelemmel) az azért sokkal jobb érzés. Alexthebesttel értek egyet ennél a brazil csapatnál csak az nincs aki gólt lőne. Ha a németek se szarnak bele a 2. félidőbe simán lerolózzák őket.

Brazília 2014: Az én világbajnokságom (7.)

,,Blaziliát a padlóla lökték, de nagyon dulván" - összegezhetne Ponciusz Pilátusz, s végülis már azon sem lepődnék meg, ha nekiállna focizni Blájen és a lómaiak  társaságában.

... - Abban az országban, ahol Ronaldinho, Robinho, Kaka, Coutinho és/vagy Lucas Moura szerepelhetne a válogatottban, hogyan jut eszébe valakinek,  hogy helyettük Fred és Hulk húzza magára a brazil nemzeti csapat mezét?

Tovább: http://vb2014.com/brazilia-2014-az-en-vilagbajnoksagom-7/