Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Nyugodt szívvel lehet tolni a mai meccsre a 2.5 overt, 1.70 körül adják, ajándék.  :)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 12, 2014, 14:10:09
Nyugodt szívvel lehet tolni a mai meccsre a 2.5 overt, 1.70 körül adják, ajándék.  :)
De ki rúg gólt? Hollandia 240 perce nem bír betalálni, Brazília pedig Neymar nélkül látjuk milyen görcsös elöl. Bármennyire is nyűg a csapatoknak ez a meccs, nem olyan egyértelmű ez az over sztem.

De meggyőzhető vagyok. :D

Idézetet írta: stdavid Dátum július 12, 2014, 14:13:32
De ki rúg gólt? Hollandia 240 perce nem bír betalálni, Brazília pedig Neymar nélkül látjuk milyen görcsös elöl. Bármennyire is nyűg a csapatoknak ez a meccs, nem olyan egyértelmű ez az over sztem.

De meggyőzhető vagyok. :D

Bárki rúghat gólt, nem analfabéták játszanak a csapatokban. De nem is a játékosok minősége miatt gondolok overt, hanem egyszerűen csak azért, mert gyakorlatilag ez a meccs tét nélküli, nem a betonvédekezésről fog szólni, hogy "jujj, csak gólt ne kapjunk", kimegy mindkét csapat, játszanak egyet, lesz, ami lesz alapon. Az elmúlt kilenc vb bronzmeccs kis túlzással erről szólt, legutóbb 74-ben eset meg, hogy nem volt három gól.  ;) Igaz, akkor épp a brazil volt az egyik csapat.  ;D

Ajjaj, ugyanígy énekelték a brazilok a himnuszt a németek ellen is.. ;D

Megkegyelmezett a spori a csókáknak a sárgával.  :)

Jó nagy trágya csapat ez a brazil  ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 12, 2014, 22:20:35
Jó nagy trágya csapat ez a brazil  ;D

Igazad van, paradicsom alá tökéletes lenne.  ;D

Ennyit a holland "beleszarok" szövegről! :bash:
Persze mindenki sejtette,hogy nem fognak lefeküdni a braziloknak csak épp a brazilok aludtak el a holland nyilatkozatoktól!
Mekkora égés hazai pályán ez a braziloknak! Soha nem heverik ki ezt a két meccset ha ez így megy tovább!! :redchug: :D

MTVA facebook oldalán olvastam az alábbi szösszenetet:

'Könyörgöm küldjétek haza a kommentátorokat Brazíliából, inkább nézzük szöveg nélkül a meccseket!!!!!!!!!!!'  :D

Ez a brazil egy bohóccsapat. A Chelsea is a legjobbkor és a legjobb áron szabadult meg Pumuklitól.

Idézetet írta: drogos Dátum július 12, 2014, 23:01:22
A Chelsea is a legjobbkor és a legjobb áron szabadult meg Pumuklitól.

Teljesen egyetértek.
50 millió euró, hol ér ez a pali annyit...?
Ma végre megegyeztünk a Valenciával, és elhoztuk Ramit 4,25 millióért, azt is két részletben.
Matek szerint a brazil majd 12szer többet ér. Én meg nem cserélném el őket egy az egyben...

Szanyónál már a támadó foci magasiskoláját mutatta be a holland csapat és szerinte a brazilok már Horvátország ellen is csak 11-esből tudtak egyenlíteni.

Mondjuk lehet, hogy csak én figyelem, mit mond, szóval mindegy.

Jobb lett volna egy német-holland döntő. A dél-amerikaiak meg elbohóckodhattak volna egymással. Ennek a brazil csapatnak nem lett volna helye a négyben. Ötlettelen futball  :noway:

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 12, 2014, 23:15:02
Teljesen egyetértek.
50 millió euró, hol ér ez a pali annyit...?
Ma végre megegyeztünk a Valenciával, és elhoztuk Ramit 4,25 millióért, azt is két részletben.
Matek szerint a brazil majd 12szer többet ér. Én meg nem cserélném el őket egy az egyben...

Azért nem rossz játékos. Elég tisztán játszik. Manapság ez nagyon ritka.
Igaz ebben a brazil hátvéd sorban játszani nem felemelő érzés, mert az ő teljesítményét is léhúzzák a csapattársak.

Ára pedig mint minden Chelsea játékos esetében, köszönhetően Abramovicsnak meg többi arab hercegnek PSG, Monaco, M.City stb,
túlárazott

Ma éccaka azt álmodtam, hogy Höwedes szerezte az első gólt a döntőben!!!!

34.00-át megérnek az álmok...