Bajnokok Ligája Fogadások 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bajnokok Ligája 2015/16: Melyik csapat nyeri a döntőt?

Real Madrid
7 (58.3%)
Atletico Madrid
5 (41.7%)

Összes szavazó: 12

Szavazás lezárva: május 28, 2016, 06:26:20


Az angol csapatok ma is odavertek, nincs mese :) A négy csapatuk együttesen 3 pontnál jár. :ok:

Ha így folytatják az angolok, helyet cserélnek az olaszokkal, és csak három PL csapat lehet a BL-ben. Most mondanám hogy mennyivel jobb, úgy legalább csak a krém jut majd be, de ott nincs jó csapat, tökmindegy  ;D

Én meg elvennék egy-egy indulási jogot az angoloktól is meg az olaszoktól is, aztán mindkettőt odaadnám a spanyoloknak  ;D

Malmö 1X-re?....képes lehet egy szoros eredményre?

Nem,  inkább az oddsot (4.2) nézve fogadj a bármikor öngólra 6,5-ért vagy Malmö szögletekre...

Idézetet írta: Nezocsa Dátum szeptember 30, 2015, 15:53:45
Nem,  inkább az oddsot (4.2) nézve fogadj a bármikor öngólra 6,5-ért vagy Malmö szögletekre...



hétvégén Atl.Madrid derbi...nem tudom,hogy mennyire fogják kihajtani magukat...és a sérült is sok most a Madridnál...azért gondolkodom egy meglepetésben

Kiütésre nincs esély. A svédek futballja nem sok csapatnak fekszik, pláne nem olyannak, aki játssza is a futballt.

Vedd le és nézzd élőben és ha félidőben nem lesz RM vezetés fogad vissza és dölj hátra...


Én ma betettem egy meglepit a 3/4-es kombiba, hezitáltam az X2 és a 2 között, végül nyerettem a PSV-t. A Man. U. is be kéne hogy húzza, A PSG is, meg botor módon tettem még egy 2,5 overt az Atletire.

Azért remélem, hogy egyszer volt Budán kutyavásár, mert én pont kettővel nyerettem a Realt  :ok:

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 30, 2015, 20:19:32
A kis Real kikapott Malmőben  ;D


Ezeket már egy Wolfsburg is megveri? Ráadásul otthon? Tippmixelnek, vagy szimplán ennyi telik tőlük?

De legalább a PSG már vezet.

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 30, 2015, 20:51:51
Kezdődik  :D MU már ég megint  ;D