Európa Liga Fogadások 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Európa Liga 2015/16: Melyik csapat nyeri a kupát?

Liverpool
6 (54.5%)
Sevilla
5 (45.5%)

Összes szavazó: 11

Szavazás lezárva: május 18, 2016, 09:03:12

Európa Liga 2015/16




Ebben a témában lehet beszélgetni az Európa Liga mérkőzéseiről!

Folyamatosan közöljük az aktuális programot, illetve egyéb fontosabb statisztikákat.

Ha van egy jó tipped, akkor oszd meg velünk!  :beerchug:

Hétfőn, 13 órától, illetve 14:30-tól EL selejtezőmérkőzés sorsolás.

Érdekelt csapataink: Ferencvárosi TC, MTK Budapest, Debrecen.

Debrecen - Sutjeska

A montenegrói csapat legutóbbi nemzetközi kupaszereplései:

2013/14: BL - Sheriff 1-6
2014/15: BL - Sheriff 0-5

MTK - Vojvodina

A szerbek korábbi eredményeiből két meccs:

2013/14: EL - Honvéd 5-1
2014/15: EL - Trencsén 3-4

A Fagyi meg a Go Ahead Eagles-hoz megy. Azt hiszem meg is van az elso kiesonk. :laugh:

Idézetet írta: junglefever Dátum június 22, 2015, 14:52:19
A Fagyi meg a Go Ahead Eagles-hoz megy. Azt hiszem meg is van az elso kiesonk. :laugh:

Ejj ez a kábszi :laugh:

Idézetet írta: junglefever Dátum június 22, 2015, 14:52:19
A Fagyi meg a Go Ahead Eagles-hoz megy. Azt hiszem meg is van az elso kiesonk. :laugh:

Ja, szegény MTK  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 22, 2015, 15:07:06
Ja, szegény MTK  ;D

Ha továbbjutnak akkor a Spartak Jurmala - Buducnost Podgorica győztese vár rájuk. Feltételezem utóbbi erősebb...

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 22, 2015, 15:07:06
Ja, szegény MTK  ;D
A Vojvodina mar nem az a csapat, mint 4-5 eve - vagy amilyen akkor volt mikor a lilakat vertek oda-vissza. Szerintem a Fagyi jobban fog szopni Hollandiaban, mint az MTK a szerbeknel.

Azért ott még nem tartunk, hogy egy holland másodosztályú együttes megverje Magyarország kb. jelenleg legerősebb csapatát. Ott volt a holland 2-es gólkirály, az a Tujip gyerek, akit pont most zavart el a Fradi, két egyeneset nem tudott itt labdába rúgni...

Ne hülyéskedjünk már, a Fradi ezeknek annyit rug amennyit akar. A Go Ahead hozzá van szokva a holland 2-es bajnokikhoz, ahol a 4:4 meg az 5:5 nem is meglepő eredmény. Na most majd is hasonló lesz, annyi különbséggel hogy a fradinál védelem is lesz.

A Vojvodina nem olyan erős mint volt pár éve ez igaz, de nézelődnek ők is a piacon és erősíteni is fognak nyugodjon meg mindenki. Szerintem 2 góllal verik összesítettben az MTK-t, annyival jobban kb.

A Loki meg szintén továbbjut, a monti klubcsapatok nevetségesek.

Idézetet írta: Kagawa Dátum június 22, 2015, 16:27:11
Ne hülyéskedjünk már, a Fradi ezeknek annyit rug amennyit akar. A Go Ahead hozzá van szokva a holland 2-es bajnokikhoz, ahol a 4:4 meg az 5:5 nem is meglepő eredmény. Na most majd is hasonló lesz, annyi különbséggel hogy a fradinál védelem is lesz.
Lehet, hogy visszacsusztak ket ev utan a masodosztalyba, de ha megnezed (csak) az idei eredmenyeiket ez attol meg egy massziv csapat, jo sok 0-1, 1-2-es vereseggel. A Fagyinak volt egy jo tavasza itthon, de nekik amugy is altalaban az ideny masodik fele szokott sikerulni. Kivancsi vagyok.

A 'fagyisták' (köztük én is) joggal lehetnek optimisták, hiszen hosszú idő után végre egy értelmes keret; nem Kristonok, Njodok, pakisztáni, meg trinidadi légiósok. Nekem mindegy, hogy összesítésben 3-4 góllal avagy csak 1 apró góllal, de ki kell ütni ezt a holland 2-es csapatot.

Meg azt is nézni kell, hogy ha kiesik egy csapat, akkor a jobbakat általában elviszik a tehetősebb csapatok. A Fradinál én látok koncepciót, áldoznak arra, akire érdemes. Nem is kérdés, hogy továbblép!

A Fradi csoportkörös lesz, s mindegy ki lesz az ellenfél ;)  :great:

Idézetet írta: gerry Dátum június 22, 2015, 17:10:33
A Fradi csoportkörös lesz, s mindegy ki lesz az ellenfél ;)  :great:

Ott a pont.  :beerchug: