Európa Liga Fogadások 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Európa Liga 2015/16: Melyik csapat nyeri a kupát?

Liverpool
6 (54.5%)
Sevilla
5 (45.5%)

Összes szavazó: 11

Szavazás lezárva: május 18, 2016, 09:03:12

NSO-n olvastam: • A Pool ebben az El-szezonban saját pályájától távol nem szórja a gólokat: egyszer sem talált be egynél többször idegenben.
Milyen befolyással lehet ez majd estére?

Idézetet írta: Greipel Dátum május 18, 2016, 11:20:10
NSO-n olvastam: • A Pool ebben az El-szezonban saját pályájától távol nem szórja a gólokat: egyszer sem talált be egynél többször idegenben.
Milyen befolyással lehet ez majd estére?
Sevilla meg lehozta a bajnokságot 0 nyert meccsel idegenben. S ez milyen befolyással lehet ez majd estére?
Szerintem semmilyennel. Ki-ki meccs lesz, mindkét csapat 100 %-an fel van készülve az ellenfeléből, nüanszok fognak dönteni, remélem a Pool javára  :ok:

Szeretném, ha a Sevilla nyerne ma, de nehéz lesz...

Minimum 9 sárgát és 1 pirosat jósolok a meccsre. A Liverpool értékesít majd egy büntetőt, még az első félidőben. A Sevilla azonnal kontrából egyenlít. Szerintem mindkét félidő X lesz és a hosszabbításban fog eldőlni a Sevilla javára a mérkőzés.

Góllövők:
J. Milner
D. Sturridge
E. Banega
K. Gameiro  (talán ő 2 gólos lesz)

"Szeretném, ha a Sevilla nyerne ma, de nehéz lesz...

Minimum 9 sárgát és 1 pirosat jósolok a meccsre. A Liverpool értékesít majd egy büntetőt, még az első félidőben. A Sevilla azonnal kontrából egyenlít. Szerintem mindkét félidő X lesz és a hosszabbításban fog eldőlni a Sevilla javára a mérkőzés."

ÁMEN! :beerchug:

Idézetet írta: MacRoy Dátum május 18, 2016, 13:42:46
Szeretném, ha a Sevilla nyerne ma, de nehéz lesz...

Minimum 9 sárgát és 1 pirosat jósolok a meccsre. A Liverpool értékesít majd egy büntetőt, még az első félidőben. A Sevilla azonnal kontrából egyenlít. Szerintem mindkét félidő X lesz és a hosszabbításban fog eldőlni a Sevilla javára a mérkőzés.

Góllövők:
J. Milner
D. Sturridge
E. Banega
K. Gameiro  (talán ő 2 gólos lesz)
Eddig meglepoen keves sarga van. Gameiro es Sturridge gol mar volt :) tizenegyes meg nem de csak a biro hibajabol nem annyi kezezes utan. Az egyenlitessel csusztunk 18 mp-t... de majdnem :)

Meg lehet köszönni a bíróknak és a nyomorék Kloppnak h fejben képtelen felkészíteni a társaságot és elhitték félidőben h megvan.

#96 május 18, 2016, 23:12:23, MacRoy
Idézetet írta: Szurki Dátum május 18, 2016, 22:58:34
Meg lehet köszönni a bíróknak és a nyomorék Kloppnak h fejben képtelen felkészíteni a társaságot és elhitték félidőben h megvan.
Itt nem hiszem, hogy csak azon múlt, a Sevillát sem kell leírni ha támadásról van szó. De valóban, 2 darab tizenegyes kinézett a Poolnak... a 3. Sevilla gól pedig mindenkepp ervenyes volt.



Én úgy ültem le nézni hogy mindegy ki nyer, csak jó meccs legyen. Szurkoltam a Sevillának a tripláért, de Kloppnak és azért is hogy BL-ben legyen a Pool. De így nagyon sajnáltam a Poolt. Az első félidőben sehol sem volt a Sevilla, ha a spori is úgy akarja el is döntik. Erre kapnak egy gyors gólt és totál szétesnek. Van mit foltozni ezen a Poolon, de a balhátvéd poszt lenne az első, ez a Moreno nem először van beszopatva. Nagy kár hogy nem lesznek Európában jövőre, tőlük mindig várható egy legendás meccs  :'(

Idézetet írta: Szurki Dátum május 18, 2016, 22:58:34
Meg lehet köszönni a bíróknak és a nyomorék Kloppnak h fejben képtelen felkészíteni a társaságot és elhitték félidőben h megvan.
nyomorék Klopp? szezon felénél vette át a csapatot, más edző elképzelései szerint összeállított keretet kapott a keze alá, amely Angliában csak vergődött. Erre fel pár hónap alatt olyan rendet csinált a fejekben hogy mindenki elhitte hogy már idén lehet valami. Az EL-ben az utolsó 45 percet leszámítva gyönyörűen meneteltek, kétszer is vesztes fázisból jöttek úgy vissza, hogy az emberek csak csodálták. Nem elhitték már a félidőben hogy meg van, hanem mentálisan szétesett a csapat a játékosoktól kezdve az edzői stábig mindenki a gyors bekapott gól után, ami egy veszélytelen beadásból indult mar Moreno kétszer is elfelejtette hogy nem épp egy Augsburg szintű csapat ellen játszanak. Először visszafejeli pont az ellenfél lábára a labdát majd nagy igyekezetébe akkora köténybe belefut hogy én a helyébe azonnal cserét kértem volna, hogy a vérzést a lábai között tudják megállítani. És ami egyik félnél padlóra küldte a játékosokat a másiknál meg a mennyekbe. Klopp tanuló évébe ez így is csodálatosra sikeredett. Kivezette a játékosokat, de főképp a SZURKOLÓKAT a ködből és végre élvezetes, és eredményes focit tud játszani az a csapat amelyik sokáig (az ezüstös szezont leszámítva amikor ugye volt egy Suarezünk) csak kereste a régi önmagát, és minden meccs utánra a magyarázkodás, meg a rengeteg HA maradt.

Summa summarum jó volt megnézni a tegnap esti döntőt.

Én javaslom az UEFA-nak átnevezni az Európa Ligát "Sevilla-kupára", ahol csak a névadó nyerhet, a többiek max. részt vehetnek.

Hihetetlen, hogy mindig összejön.

Unai Emery-t a Milánba!!!  ;D