Ante Post 2015-16 szezon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


július 20, 2015, 23:36:56, G-DAWG
Sziasztok,

Egy éve olvasom a fórumot, de csak most regisztráltam, mert nem találtam olyan topikot ahol a szezon előtti Ante Post fogadásokat lehetne megvitatni. Sőt összességében egyik fórumozó naplójában sem nagyon találkoztam túl sok végső győztes vagy más hasonló szezonhosszú fogadási tippel.

A Fradi 2016-os győzelmét a fórumtagok közül ugyan sokan megtették, és nekem is sikerült megcsípnem a 4.00-ás nyitó oddsot.

Pirlo érkezése előtt a Lampardot, Villát és Iraolát is a soraiban tudó New York City végső győzelmére fogadtam még, mert nagy értéket láttam a kínált 51.00 oddsban.

A kínálat böngészése során még az Inter végső győzelmén akadt meg a szemem.

Mancini érkezése után, kellett egy kis idő mire összált a csapat, és áprilistól már jöttek is az eredmének, és a szezon végéig 5 győzelemet szerzett az inter, úgy hogy a dobogós laziót, és a romát is sikerült megverni.

Mancini a nyáron a kedve szerint alakíthatja a csapat keretét, és már nem csak a meglévő alapanyaggal kell dolgoznia. Úgy tűnik van pénz is, és Kondogbia, Miranda után lehetnek még érkezők. A Kovacic, Icardi, Guarin, Ranocchia, Vidic, Santon, Handanovic alkotta meglévő mag nem tűnik gyengének, és az európai porondtól való távolmaradás is segítheti a csapatot.

A Juventus Vidal, Tevez, Pirlo és esetlegesen Pogba távozásával nem lesz olyan mint tavaly, más csapatokat sem találok kiemelkedőnek, így a Coral oldalán található 17.00 EW 1-2 1/2 odds szerintem igazán jónak tűnik.

Mivel az elmúlt két évben egyetlen Serie A meccset sem néztem, nem tudok döntést hozni, és pont ezért nyitottam a topikot, hogy legyen egy pont ahol meg tudjuk vitatni a szezon előtti Ante Post tippeket.

Premier League Gólkirály

Van Gaal első szezonja a kisérletezésről szólt így Rooney is feltünt megannyi pozicióban. A kapitány legtöbbször a csatárok mögöt, vagy a középpályán játszott, de volt előretolt ék is. Utóbbi pozicióban a nyitányon 4 meccsen 2 gól, február közepétől az április közepi City elleni meccsig 9 meccsen 6 gól volt az eredménye. Talán ekkor játszott legeredményesebben is a United.
Van Persie és Falcao távozásával Rooney maradt az egyetlen csatár a keretben és a hírek szerint van Gaal vele számol támadóként, és nem is tervezi új játékos vásárlását. Ezt több megbízhatóbb híroldal (sky, guardian) is közölte, és mivel tartalékként Hernandez is bevethető és Depay is tud elöl játszani talán tényleg nincs is szükség csatárra. A híreket megerősítheti az is, hogy első nyári felkészülési meccsen Rooney kezdett elől. Az angol esélyeit javíthatják a 11-esek is. A kapitány már évek óta a United első számú büntetőlövője.

A top goalscorer fogadási piacon a következő játékosok vannak Rooney előtt rangsorolva:
Agüero biztosan ott lesz a legjobbak között ha nem sérül meg.
Nem hiszem hogy Kane meg tudja ismételni az előző szezonban nyújtottakat
Costa állandóan sérült vagy eltiltott, nemhiába vette meg Falcaot a Chelsea
Alexis Sanchez vagy Hazard a balszélről indulva nem fog 20 gól fölé jutni
Giroud nem klasszis
Sturridge ki tudja mikor tér vissza

Ha a Liverpoolba igazol Benteke akkor jól termelhet, és úgy gondolom hogy ha teljesen fitt, akkor a városi riválisnál Lukaku is odaférhet a dobogóra. Az Evertonosnak motiváció lehet hogy be kell verekednie magát a belga kezdőbe is az Eb előtt. Ezt pont Benteke kàràra kellene megtennie... Lukaku nagy oddsában látok még értéket. Főleg úgy, hogy az európai porondtól távol maradó Evertonnál Martinez idén nagy szerepet szán a még mindig csak 21 éves támadónak.

Lukaku 41.00 each way 1-4 1/4
Rooney 21.00 each way 1-4 1/4


A Paddy Poweren lehet fogadni a legjobb angol gólszerzőre is, bár már az oddsok estek.
Rooney 4.33

Fradi végső győzelmére hol lehet fogadni és miylen szorzón jelenleg?


Idézetet írta: Szotyori Dátum július 21, 2015, 00:33:52
Fradi végső győzelmére hol lehet fogadni és miylen szorzón jelenleg?

A bet-at-homenàl elérhető 2.35ért, de ott nem tudom hogy pontosan mi a helyzet a magyar ügyfelekkel. Lehet már nem fogadnak el tétet. Tippmixprón is elérhető alacsonyabb oddszal. Talàn annyiért is még mindig megéri. Figyelni kell, hàtha màsnàl is elérhető lesz.

#5 július 24, 2015, 11:28:11, Schleck
Idézetet írta: G-DAWG Dátum július 18, 2015, 14:18:29
Sziasztok,

Egy éve olvasom a fórumot, de csak most regisztráltam, mert nem találtam olyan topikot ahol a szezon előtti Ante Post fogadásokat lehetne megvitatni. Sőt összességében egyik fórumozó naplójában sem nagyon találkoztam túl sok végső győztes vagy más hasonló szezonhosszú fogadási tippel.

A Fradi 2016-os győzelmét a fórumtagok közül ugyan sokan megtették, és nekem is sikerült megcsípnem a 4.00-ás nyitó oddsot.

Pirlo érkezése előtt a Lampardot, Villát és Iraolát is a soraiban tudó New York City végső győzelmére fogadtam még, mert nagy értéket láttam a kínált 51.00 oddsban.

A kínálat böngészése során még az Inter végső győzelmén akadt meg a szemem.

Mancini érkezése után, kellett egy kis idő mire összált a csapat, és áprilistól már jöttek is az eredmének, és a szezon végéig 5 győzelemet szerzett az inter, úgy hogy a dobogós laziót, és a romát is sikerült megverni.

Mancini a nyáron a kedve szerint alakíthatja a csapat keretét, és már nem csak a meglévő alapanyaggal kell dolgoznia. Úgy tűnik van pénz is, és Kondogbia, Miranda után lehetnek még érkezők. A Kovacic, Icardi, Guarin, Ranocchia, Vidic, Santon, Handanovic alkotta meglévő mag nem tűnik gyengének, és az európai porondtól való távolmaradás is segítheti a csapatot.

A Juventus Vidal, Tevez, Pirlo és esetlegesen Pogba távozásával nem lesz olyan mint tavaly, más csapatokat sem találok kiemelkedőnek, így a Coral oldalán található 17.00 EW 1-2 1/2 odds szerintem igazán jónak tűnik.

Mivel az elmúlt két évben egyetlen Serie A meccset sem néztem, nem tudok döntést hozni, és pont ezért nyitottam a topikot, hogy legyen egy pont ahol meg tudjuk vitatni a szezon előtti Ante Post tippeket.

Mivel a kedvenc csapatom (Juventus) bajnoksága, eléggé képben vagyok a Serie A-val kapcsolatban. Én sokkal inkább a Rómát várom a legfőbb kihívónak, eddig nagyon erős Mercato-t futnak: visszarendelték Romagnoli-t az egyik legnagyobb olasz védőtehetséget (tavaly már nagyon érett játékot mutatott a jól szereplő samp-ban). Felépült Castan, jönni fog Szczesny, és Adriano a Barcából. Tehát az amúgy sem rossz védelem jelentősen erősödik. Előre Szalah a napokban hivatalossá válhat, aki tavaly a bajnokság legjobb új játékosa volt. Továbbá érkezett Falqué és Ibarbo (ő még a télen de lesérült), akik szintén tökéletes kiegészítő emberek lehetnek, és Dzeko leigazolását is nagyon pletykálják. A középpálya Vidal távozása miatt szerintem már a legerősebb a bajnokságban: Pjanics, a felépült Strootman(!), De Rossi, és Nainggolan mind-mind klasszis szintet képvisel.

Távozók ugyan még lehetnek: a Doumbia, Ljajics, Gervinho hármasból legalább az egyik, de összességében ez egy baromi erős keret lesz, ami nem csak a bajnokságban de a BL-ben is szépen szerepelhet. Ahogy nézem 7-8x-os oddsszon mérik az esetleges aranyérmüket, amiben szerintem komoly érték van.

Az inter elöl egyelőre még gyenge, és Mancini sem az a komoly építőmester, aki egy szezon alatt összerakna egy bajnok csapatot. A dobogóra jók lehetnek, egyébként főleg, ha érkezik Jovetic és/vagy Perisic.

A sötét ló pedig egyértelműen a Nápoly, 1-2 védőigazolással ők is harcban lehetnek a dobogóért.

Más: Fradi: 99%-ra biztosra veszem a bajnoki címüket, így, hogy a nemzetközi kupa elúszott. Talán a loki lehet, ami megnehezíti a dolgukat valamennyire.


Nem nagy tipp, nem is mernék rátenni igazán sok pénzt, de azt hiszem, hogy a La Liga gólkirálya az előttünk álló idényben (is) CR7 lesz.
Messinek tavaly talán nem is volt hosszabb sérülése. Idén sem kívánom neki, de ugye tudjuk, hogy a combhajlítójával azért neki akadtak gondok. Tavaly VB, döntőig mentek, míg CR7-ék kizúgtak korán. Most Copa, CR7-nek nem volt Copa. BL-ben is döntőzött a Barca, Copa del Reyben is.
Tudjuk Messiről, hogy mindig játszani akar, de tudjuk azt is, hogy a mocsok nagy terheléstől többször is kidobta a taccsot. Ráadásul most Suarez ez első meccstől játszhat, gólokat 'vehet el' Messitől. Raktic többet játszik, hogy nincs Xavi, több gólt is lő, Míg Iniesta is betalál talán idén. Neymar is egyre inkább szerves része a Barcának.
Ronaldo meg Ronaldo, ezer cikket lehetett olvasni magyar és külföldi nyelven, hogy a Roncsinak csak az egyéni érdekek fontosak. Ez mondjuk szerintem kurvára nincs így, de mindegy. Tavaly pl, csak két gólpasszal volt többje Messinek, mint CR7-nek, de a Barcánál még a szabadrúgást is gólpassz előzi meg, míg a Real kontrafocijánál CR7-nek egy James indítást nem kell épp visszatenni, ha be is vághatja.
Tavaly CR7 úgy lett gólkirály 5 góllal Messi előtt, hogy volt talán egy négy meccses eltiltása, ha jól emlékszem.
Én sajna látok magam előtt egy hosszabb Messi pihenőt idén, az a combhajlító lehet megadja magát. Tényleg kegyetlen sok meccs van Messi lábaiban, és sokak szerint törpe, meg gnóm, meg köcsög, de ő is ember talán. Lesz Klub vb-is, én azt hiszem, Ronaldo besöpri a gólkirályi címet.

Amiben hatalmas értéket látok az Icardi gólkirályi címe és a 6-os szorzó unibeten.
Egyrészről már nincs Di Natale, aki egy állat. A korábbi szezonok nagy góllövői is egyre öregebbek, Klose, vagy Totti, akinek már a padon lenne a helye ha a Roma komolyan gondolja a scudettót. Toni tavaly társgólkirály lett, de nem hinném hogy megint lenne benne 22 gól, nem tudom elképzelni.
Ott a Juve, a bajnoki cím egyértelmű esélyese. Nekik várhatóan ismét több fronton kell harcba szállni, Allegri kedvére rotálhat, és szokott is. Tavaly Tevez szerezte a gólok nagy részét, az Apacs távozott, jött helyette Zaza, Dybala, és Mandzukic. Zaza még nem akkora kaliber, az argentín inkább a kanadai listát nyerheti, a horvát meg nem az a tipikus gólvágó, ráadásul nagyon sokat védekezik is. Kérdés ki rúgja majd a büntetőket, mert az eddig Tevez és Vidal dolga volt, de ők távoztak. Ha Morata lesz a kiválasztott neki lehet esélye, de realos évében rengeteg helyzetet elpuskázott, és a Juvéban sem ontotta a gólokat, inkább elosztotta a nagy meccsekre. Eygébként is inkább a csapatjáték viszi a bajnokot.
A Romát ismét nagy esélyesnek tartják, de eléggé lepkefing ez a csapat. Leginkább a védelemre gyúrtak rá, a csatársorba pedig ráférne a vérfrissítés, mert Totti a szelfikirály már öreg és lassú, Gervinho egy gyors marha, Ljajic nem egy tipikus gólvágó, és eddig Doumbia is csalódás. Ha jön Dzeko, még változhat a helyzet, de úgy tudom a bosnyák inkább maradna Angliában.
A Milanhoz érkezett Bacca, aki remek játékos, de az utóbbi időben a Milannak eléggé játékostemető szaga van, én drukkolok a kolumbiainak, de sztem jobban járt volna ha marad Sevillában ahol egy isten volt.
Napoli. Az a csapat is egy rakás szar, és a legnagyobb baj hogy főleg Higuain. Az argentín mindig kihagyja a legnagyobb ziccereket, és mindig a legfontosabb meccseken sikerül neki. Tavaly az utolsó meccsen is kihagyott egy büntetőt, a Copán is, és a vb döntőn is a lábában volt a ziccer. Tavaly 4. lett Icardi, Toni és Tevez mögött, rúgott 18-at, ez neki az átlaga, ennél többet nem nézek ki belőle. Ráadásul új edző, EL, komoly konkurenciaharc, rotáció és még a büntetőket is lehet elveszik tőle ezek után.
És akkor Icardi. Amilyen szánalmas szezonja lett ismét az Internek, neki annyira jó. Imádom, rohadt jó játékos, igazi kis köcsög a pályán. Tavaly is gólkirály lett, miért ne sikerülne ismét. Egyre jobb, és a csapatban is egyre inkább bíznak benne. Gyors, jól lő mindkét lábbal, közelről és távolról is veszélye, jól fejel, a tiziket is ő lővi. Mivel az európai kupákat csak a tvből nézik, nem nagyon fog padozni, egyébként se lenne komoly konkurenciája ilyen Palacióval. Szerintem megint ő nyer, hacsak nem tér haza mondjuk Cavani. 6-os odds sztem marha jó rá.

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 24, 2015, 12:26:07
Amiben hatalmas értéket látok az Icardi gólkirályi címe és a 6-os szorzó unibeten.
Egyrészről már nincs Di Natale, aki egy állat. A korábbi szezonok nagy góllövői is egyre öregebbek, Klose, vagy Totti, akinek már a padon lenne a helye ha a Roma komolyan gondolja a scudettót. Toni tavaly társgólkirály lett, de nem hinném hogy megint lenne benne 22 gól, nem tudom elképzelni.
Ott a Juve, a bajnoki cím egyértelmű esélyese. Nekik várhatóan ismét több fronton kell harcba szállni, Allegri kedvére rotálhat, és szokott is. Tavaly Tevez szerezte a gólok nagy részét, az Apacs távozott, jött helyette Zaza, Dybala, és Mandzukic. Zaza még nem akkora kaliber, az argentín inkább a kanadai listát nyerheti, a horvát meg nem az a tipikus gólvágó, ráadásul nagyon sokat védekezik is. Kérdés ki rúgja majd a büntetőket, mert az eddig Tevez és Vidal dolga volt, de ők távoztak. Ha Morata lesz a kiválasztott neki lehet esélye, de realos évében rengeteg helyzetet elpuskázott, és a Juvéban sem ontotta a gólokat, inkább elosztotta a nagy meccsekre. Eygébként is inkább a csapatjáték viszi a bajnokot.
A Romát ismét nagy esélyesnek tartják, de eléggé lepkefing ez a csapat. Leginkább a védelemre gyúrtak rá, a csatársorba pedig ráférne a vérfrissítés, mert Totti a szelfikirály már öreg és lassú, Gervinho egy gyors marha, Ljajic nem egy tipikus gólvágó, és eddig Doumbia is csalódás. Ha jön Dzeko, még változhat a helyzet, de úgy tudom a bosnyák inkább maradna Angliában.
A Milanhoz érkezett Bacca, aki remek játékos, de az utóbbi időben a Milannak eléggé játékostemető szaga van, én drukkolok a kolumbiainak, de sztem jobban járt volna ha marad Sevillában ahol egy isten volt.
Napoli. Az a csapat is egy rakás szar, és a legnagyobb baj hogy főleg Higuain. Az argentín mindig kihagyja a legnagyobb ziccereket, és mindig a legfontosabb meccseken sikerül neki. Tavaly az utolsó meccsen is kihagyott egy büntetőt, a Copán is, és a vb döntőn is a lábában volt a ziccer. Tavaly 4. lett Icardi, Toni és Tevez mögött, rúgott 18-at, ez neki az átlaga, ennél többet nem nézek ki belőle. Ráadásul új edző, EL, komoly konkurenciaharc, rotáció és még a büntetőket is lehet elveszik tőle ezek után.
És akkor Icardi. Amilyen szánalmas szezonja lett ismét az Internek, neki annyira jó. Imádom, rohadt jó játékos, igazi kis köcsög a pályán. Tavaly is gólkirály lett, miért ne sikerülne ismét. Egyre jobb, és a csapatban is egyre inkább bíznak benne. Gyors, jól lő mindkét lábbal, közelről és távolról is veszélye, jól fejel, a tiziket is ő lővi. Mivel az európai kupákat csak a tvből nézik, nem nagyon fog padozni, egyébként se lenne komoly konkurenciája ilyen Palacióval. Szerintem megint ő nyer, hacsak nem tér haza mondjuk Cavani. 6-os odds sztem marha jó rá.

Interes gólkirály?...pffffff..... :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: Milan Dátum július 24, 2015, 14:00:48
Interes gólkirály?...pffffff..... :bash: :bash: :bash:

Náluk ez a cél meg a top tíz, what to do  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 24, 2015, 12:26:07
Amiben hatalmas értéket látok az Icardi gólkirályi címe és a 6-os szorzó unibeten.
Egyrészről már nincs Di Natale, aki egy állat. A korábbi szezonok nagy góllövői is egyre öregebbek, Klose, vagy Totti, akinek már a padon lenne a helye ha a Roma komolyan gondolja a scudettót. Toni tavaly társgólkirály lett, de nem hinném hogy megint lenne benne 22 gól, nem tudom elképzelni.
Ott a Juve, a bajnoki cím egyértelmű esélyese. Nekik várhatóan ismét több fronton kell harcba szállni, Allegri kedvére rotálhat, és szokott is. Tavaly Tevez szerezte a gólok nagy részét, az Apacs távozott, jött helyette Zaza, Dybala, és Mandzukic. Zaza még nem akkora kaliber, az argentín inkább a kanadai listát nyerheti, a horvát meg nem az a tipikus gólvágó, ráadásul nagyon sokat védekezik is. Kérdés ki rúgja majd a büntetőket, mert az eddig Tevez és Vidal dolga volt, de ők távoztak. Ha Morata lesz a kiválasztott neki lehet esélye, de realos évében rengeteg helyzetet elpuskázott, és a Juvéban sem ontotta a gólokat, inkább elosztotta a nagy meccsekre. Eygébként is inkább a csapatjáték viszi a bajnokot.
A Romát ismét nagy esélyesnek tartják, de eléggé lepkefing ez a csapat. Leginkább a védelemre gyúrtak rá, a csatársorba pedig ráférne a vérfrissítés, mert Totti a szelfikirály már öreg és lassú, Gervinho egy gyors marha, Ljajic nem egy tipikus gólvágó, és eddig Doumbia is csalódás. Ha jön Dzeko, még változhat a helyzet, de úgy tudom a bosnyák inkább maradna Angliában.
A Milanhoz érkezett Bacca, aki remek játékos, de az utóbbi időben a Milannak eléggé játékostemető szaga van, én drukkolok a kolumbiainak, de sztem jobban járt volna ha marad Sevillában ahol egy isten volt.
Napoli. Az a csapat is egy rakás szar, és a legnagyobb baj hogy főleg Higuain. Az argentín mindig kihagyja a legnagyobb ziccereket, és mindig a legfontosabb meccseken sikerül neki. Tavaly az utolsó meccsen is kihagyott egy büntetőt, a Copán is, és a vb döntőn is a lábában volt a ziccer. Tavaly 4. lett Icardi, Toni és Tevez mögött, rúgott 18-at, ez neki az átlaga, ennél többet nem nézek ki belőle. Ráadásul új edző, EL, komoly konkurenciaharc, rotáció és még a büntetőket is lehet elveszik tőle ezek után.
És akkor Icardi. Amilyen szánalmas szezonja lett ismét az Internek, neki annyira jó. Imádom, rohadt jó játékos, igazi kis köcsög a pályán. Tavaly is gólkirály lett, miért ne sikerülne ismét. Egyre jobb, és a csapatban is egyre inkább bíznak benne. Gyors, jól lő mindkét lábbal, közelről és távolról is veszélye, jól fejel, a tiziket is ő lővi. Mivel az európai kupákat csak a tvből nézik, nem nagyon fog padozni, egyébként se lenne komoly konkurenciája ilyen Palacióval. Szerintem megint ő nyer, hacsak nem tér haza mondjuk Cavani. 6-os odds sztem marha jó rá.

Azért Ibra esetleges érkezése még bekavarhat :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 24, 2015, 12:26:07
Amiben hatalmas értéket látok az Icardi gólkirályi címe és a 6-os szorzó unibeten.

Ez valóban nem tűnik rossznak. Gókirályként nem is értem miért nem favoritként indul. Mint ahogy korábban is írtam, április környékétől mutatott kiegyensúlyozottabb teljesítményt az Inter, Icardi pedig 9 meccsen 7 gólt szerzett ezidőtájt. Az pedig, hogy az Inter nem indul Európában, hatalmas előny számára.

Én is úgy gondolom hogy Mandzukic, Dybala, Zaza és Morata góljai megoszlanak majd a Juventusban. A Romának nincs igazi középcsatára, az előző szezonban a top 6-ból nekik volt a legkevesebb lőtt góljuk ezüstérmesként.
Az új Napoli edző pedig nem tudom mit fog kihozni Higuainból. A volt Empoli-tréner nagyobb csapatnál nem dolgozott még, és nem biztos hogy ő a legjobb választás a sztárok irányítására.
Az új Milant látni kell ahhoz hogy meg tudjuk állapítani mire lesz képes Bacca, de 7.00-ért nem túl izgalmas ez az odds.
Toni, Klose és Totti közel 40 éves. A többi 20.00-as odds alatti játékosok közül Dordevic, Falque és Ljajic tróból kizárt
hogy bármelyik is gólkirály lesz, Giuseppe Rossinál pedig kérdéses,hogy mennyire fogja bírni a térde.

Kiváncsi vagyok hogy milyen oddsok jönnek ki majd más irodánál.

Toni 146 percenként lőtt gólt, Higuain 154, míg Icardi 131. Ennél fontosabb szerintem, hogy mennyit próbálkoztak. Hármuk közül Toni lőtt legtöbbször a büntetőterületről, a másik kettő több távoli lövést vállalt be. Icardinak 5,5 lövés kellett egy gólhoz, Higuainnak 6,2 Toninak pedig 5,6. Teljesen más bajnokság és más taktika, de Baccának 3,45 próbálkozás kell egy gólhoz, időben pedig 128 perc. Higuain mit tagadjuk, egy balfasznak tűnik sokszor, de szerintem közel azonos teljesítményre képes, mint Icardi. Bacca nem annyira komplex játékos, mint ez a kettő, de egy dolgot nagyon tud, befejezni az akciókat.

Toni a legmagasabb közülük, több mint 10 centivel nagyobbra nőtt, mint a másik három. Ettől független pontosan annyi gólt fejelt, mint Icardi, vagy épp Bacca. Egészen pontosan kettőt. Nem elhanyagolható tény az sem, hogy Toni és Icardi góljai egész jól eloszlanak a "lábaik között", míg Bacca és Higuain gyakorlatilag gólképtelen a bal lábával. Ha gólkirályra fogadnék, én ezeken és hasonló dolgokon mennék végig. Például a szabálytalanságot sem hülyeség figyelembe venni, hiszen eltiltással járhat, ami meccskihagyás. Ebből a szempontból Icardi a legnyugisabb, a többiek dupla, sőt Toni esetében tripla annyi szabálytalanságot követnek el.

Idézetet írta: TiB Dátum július 24, 2015, 17:11:26
Toni 146 percenként lőtt gólt, Higuain 154, míg Icardi 131. Ennél fontosabb szerintem, hogy mennyit próbálkoztak. Hármuk közül Toni lőtt legtöbbször a büntetőterületről, a másik kettő több távoli lövést vállalt be. Icardinak 5,5 lövés kellett egy gólhoz, Higuainnak 6,2 Toninak pedig 5,6. Teljesen más bajnokság és más taktika, de Baccának 3,45 próbálkozás kell egy gólhoz, időben pedig 128 perc. Higuain mit tagadjuk, egy balfasznak tűnik sokszor, de szerintem közel azonos teljesítményre képes, mint Icardi. Bacca nem annyira komplex játékos, mint ez a kettő, de egy dolgot nagyon tud, befejezni az akciókat.

Toni a legmagasabb közülük, több mint 10 centivel nagyobbra nőtt, mint a másik három. Ettől független pontosan annyi gólt fejelt, mint Icardi, vagy épp Bacca. Egészen pontosan kettőt. Nem elhanyagolható tény az sem, hogy Toni és Icardi góljai egész jól eloszlanak a "lábaik között", míg Bacca és Higuain gyakorlatilag gólképtelen a bal lábával. Ha gólkirályra fogadnék, én ezeken és hasonló dolgokon mennék végig. Például a szabálytalanságot sem hülyeség figyelembe venni, hiszen eltiltással járhat, ami meccskihagyás. Ebből a szempontból Icardi a legnyugisabb, a többiek dupla, sőt Toni esetében tripla annyi szabálytalanságot követnek el.

Icardi a legnyugisabb?  :D Láttad már játszani?  :D Statisztikailag lehet hogy kevesebbet szabálytalankodik, de ez max a véletlen műve lehet. Főleg pofázásért hozhatja magát nehéz szituációba, olyankor nem látszik hogy a Barcában nevelkedett.

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 24, 2015, 18:05:43
Icardi a legnyugisabb?  :D Láttad már játszani?  :D Statisztikailag lehet hogy kevesebbet szabálytalankodik, de ez max a véletlen műve lehet. Főleg pofázásért hozhatja magát nehéz szituációba, olyankor nem látszik hogy a Barcában nevelkedett.

Azé kiragtad a lényeget na ;D Éljen a zinternet csodálatos világa ;D ;D