Ante Post 2015-16 szezon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ezekre kár hogy nem adnak nagyobb szorzókat: Chelsea 82.5 felett (1.80) - alatt (1.90)

2014/2015 - 87 pont (Chelsea)
2013/2014 - 82 pont (Chelsea)
2012/2013 - 85 pont (Real Madrid)
2011/2012 - 100 pont (Real Madrid)
2010/2011 - 92 pont (Real Madrid)
2009/2010 - 82 pont (Inter)
2008/2009 - 84 pont (Inter)
2006/2007 - 83 pont (Chelsea)
2005/2006 - 91 pont (Chelsea)
2004/2005 - 95 pont (Chelsea)
2003/2004 - 82 pont (Porto)
2002/2003 - 86 pont (Porto)

Ezek itt Mourinho szezonjai. A portugál bajnokságot leszámítva, mindegyikben ugyanannyi pont szerezhető. Az eddigi 5 angol idényéből 4-ben ült volna a 82,5-es over, míg egy esetben nem, a 2013/14-es PL-idényben. Azért az egy elég kemény szezon volt, 79 pont kellett a negyedik helyhez az Arsenalnak, amire korábban a Premier League történetében nem volt példa. Átlagosan olyan 68-72 pont kell a negyedik helyhez, tehát a BL-hez. Egy évvel később, tehát a legutóbbi szezonban a United lett a negyedik 70 ponttal, ami a 2013/14-es szezonban csak a 6. helyre lett volna elég. Szóval szerencsétlen Moyes durván megszívta, mert nagyon mentek a nagyok akkoriban, például Mourinho egyetlen olyan idénye volt, hogy nem 1-2. helyen futott be csapatával.

Ha nem lesz olyan erős idény a mostani, akkor az over egész jó opció lehet, csak hát ekkora szorzóért szurkolni egész évben :)

Chelsea 82.5 felett (1.80) - alatt (1.90)

2014/2015 - 87 pont (Chelsea)
2013/2014 - 82 pont (Chelsea)
2012/2013 - 85 pont (Real Madrid)
2011/2012 - 100 pont (Real Madrid)
2010/2011 - 92 pont (Real Madrid)
2009/2010 - 82 pont (Inter)
2008/2009 - 84 pont (Inter)
2006/2007 - 83 pont (Chelsea)
2005/2006 - 91 pont (Chelsea)
2004/2005 - 95 pont (Chelsea)
2003/2004 - 82 pont (Porto)
2002/2003 - 86 pont (Porto)

Ezek itt Mourinho szezonjai. A portugál bajnokságot leszámítva, mindegyikben ugyanannyi pont szerezhető. Az eddigi 5 angol idényéből 4-ben ült volna a 82,5-es over, míg egy esetben nem, a 2013/14-es PL-idényben. Azért az egy elég kemény szezon volt, 79 pont kellett a negyedik helyhez az Arsenalnak, amire korábban a Premier League történetében nem volt példa. Átlagosan olyan 68-72 pont kell a negyedik helyhez, tehát a BL-hez. Egy évvel később, tehát a legutóbbi szezonban a United lett a negyedik 70 ponttal, ami a 2013/14-es szezonban csak a 6. helyre lett volna elég. Szóval szerencsétlen Moyes durván megszívta, mert nagyon mentek a nagyok akkoriban, például Mourinho egyetlen olyan idénye volt, hogy nem 1-2. helyen futott be csapatával.

Ha nem lesz olyan erős idény a mostani, akkor az over egész jó opció lehet, csak hát ekkora szorzóért szurkolni egész évben :)

Idézetet írta: TiB Dátum július 24, 2015, 22:17:08
Azé kiragtad a lényeget na ;D Éljen a zinternet csodálatos világa ;D ;D

Kiragtam? Kirágtam, kiraktam, vagy kiragadtam?  ;D Mi nem tetszik TiB?  ;D
Nem a zinternetet kell nézni meg a statokat, Icardi egy bunkó alapjáraton, csak rá kell nézni. Rengeteg konfliktusa van a pályán, de emlékszem amikor egy Samp elleni meccsen a Maxi Lopez mellett kiálló szurkolóknak ugatott ki, miután Maxi kihagyta a büntetőt, ő meg bevert egy gólt. Ugye az ő feleségét csábította el egy közös nyaraláson  :D Féreg, csíra a csapata is, de bírom.

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 25, 2015, 02:10:19
Kiragtam? Kirágtam, kiraktam, vagy kiragadtam?  ;D Mi nem tetszik TiB?  ;D

Bárhova írok bármit, megjelensz és belém kötsz, ez nem tetszik. Régebben sem tetszett, el is mondtam, de újra belém szerettél.

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 24, 2015, 18:05:43
Statisztikailag lehet hogy kevesebbet szabálytalankodik, de ez max a véletlen műve lehet.

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 25, 2015, 02:10:19
Nem a zinternetet kell nézni meg a statokat, Icardi egy bunkó alapjáraton, csak rá kell nézni.

Tudom, hogy félsz a számoktól, mert olyan húúú de furcsák számodra. Az életszerű példa talán segít. Talán! Jön a főnököd a gyárban, hogy alex, bár a statisztikák azt mutatják, hogy 20 napot dolgoztál, nekünk csak 7 napnak tűnt. Szóval az a 20 napos statisztika biztosan csak a véletlen műve, harmadannyi bért kapsz. És hát figyelj, felesleges is vitába szállnod ezzel, mert a számok semmit nem érnek. Meg különben is, csak rád kell nézni, te biztos nem dolgozhattál 20 napot, hiába van ott a papíron ez a szám.

Ugyanez van Icardi statisztikáival is. Neked, mint egyszeri szurkolónak az jön le, hogy ez a fickó folyton balhézik. Az érzelemdúsabb emlék jobban megmaradt, ami nem csoda, az agy így működik. Nem tárol minden kis légypiszkot. Ezért nagyszerű dolog a statisztika, ami helyre rakja a képet. Tiltakozik ellene sok mindenki, csak hát az van, hogy már a jelentősebb klubok sem tudnak elmenni mellette és dollármilliókat költenek rá. Az elemzés alapja. Na és akkor visszatérve rád, mint egyszeri szurkolóra, a te kis emlékeidben az van, hogy Toni kevesebbet szabálytalankodott, mint Icardi. Eközben Toni meccsenként 1.8-at, míg Icardi 0.6-ot szabálytalankodik. Szóval van itt egy háztömb nagyságú tény, amit annyira nem akar bevenni a processzorod, hogy inkább belém kötsz ;D

Így már érted?

Egyébként lehetnél MLSZ szóvívó, ott nagyon megy ez. Az ellenfél statisztikailag több gólt rúgott, de mi nyertünk. Papíron lehet, hogy a harmadik passzok és a sikeres cselek inkább a 0%-hoz közelítettek, de mi magyarok vagyunk, technikás nemzet. Az akadémiáink a vlág elitjébe tartoznak, még ha minősítő szervezet csak közepes értékelést is adott rá. Ilyeneket te is tudnál, szerintem küld el az önéletrajzod.

 ;D ;D Nem aludtál TiB?

" a te kis emlékeidben az van, hogy Toni kevesebbet szabálytalankodott, mint Icardi "

Ezt honnan vetted? Csak furcsálltam hogy úgy jellemezted hogy legnyugisabb, gondolom a spanyol bajnokik mellett nem maradt erő és idő a Serie A-ra. Erre a mondatra rákérdeztem, nem kell ezen kiakadni.

Egyébként hogy maradjon már meg a topik annak, ami: én csak jeleztem hogy mekkora érték van a srác gólkirályi címében, mert tavaly is az volt, ő egyre jobb, Toniék egyre öregebbek stb stb (szóval ha a 4. x-hez közelítő Tonid nem bírja a strapát, akkor cseszhetjük a statot hogy hányszor lő kapura meg mennyit szabálytalankodik). Egy fogadás sokkal komplexebb mint csak a buzi statok. Na peace  8) És forza Icardi, csak ne a Juve ellen.

Idézetet írta: TiB Dátum július 25, 2015, 00:46:34
Chelsea 82.5 felett (1.80) - alatt (1.90)

Idézetet írta: TiB Dátum július 25, 2015, 00:46:34
Ha nem lesz olyan erős idény a mostani, akkor az over egész jó opció lehet, csak hát ekkora szorzóért szurkolni egész évben :)

Ott a lényeg a végén. Ekkora szorzóért szurkolni egész évben... :)

Dimitri Payetért már most megőrülnek a Kalapácsosok szurkolói ami nem is csoda, hiszen a francia irányító 2 gólt lőtt és 4 gólpasszt adott három felkészülési mérkőzésen és egy Európa-liga találkozón.

A Marseille csapatától érkező játékos az előző szezonban a statiszikák alapján az egyik legjobb volt a posztján, és több helyzetet teremtett társainak mint Fabregas, Hazard, Messi vagy De Bruyne, összesen pedig 17 gólpasszt adott az előző szezonban.

Ha Payet meg tudja ismételni az előző szezonban nyújtottakat, akkor biztosan ő kapja a csapat legjobbjának járó díjat.

Betway West Ham speciális fogadások
Dimitri Payet To Be Hammer of the Year 7.00

Azt nézem, hogy a fradi bajnoki címére még mindig 1,85-öt ad a tippmix pro. Ajándék.

A Unibet oldalán holnap délig 4.00-ás oddsal elérhető a Chelsea bajnoki címe. A bal oldali menüben Season Start Boost néven fut. Ennyiért kötelező...

Poén most ezeket olvasgatni  ;D

A fagyi jött simán, a többivel szépen mellélőttem.