Ausztrál Open 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri az Ausztrál Open férfi egyes döntőt?

Rafael Nadal
5 (45.5%)
Daniil Medvedev
6 (54.5%)

Összes szavazó: 11

Szavazás lezárva: január 30, 2022, 09:45:22


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: január 25., 15:00CET



Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: január 25., 15:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: január 25., 15:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 25., 16:00CET

Talán most Danielle több sikerrel jár

Danielle Collins nagy port kavart 2019-ben, amikor szinte a semmiből az utolsó négy közé jutott Melbourneben. Azóta eltelt három év és az amerikai ismét elődöntős az ausztrál Grand Slam-tornán és Iga Swiatek ellen pótolná azt, amit annak idején Petra Kvitova ellen szalasztott el. Olvasd tovább!

18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Medve meccset nem tudom nézni, de aki nézni, mi a véleményetek megfordítja?

Idézetet írta: gerry Dátum január 26, 2022, 11:06:09Medve meccset nem tudom nézni, de aki nézni, mi a véleményetek megfordítja?

Ezt nehéz megmondani. Eddig nagyon jól nyomja a kanadai srác.

Látod a tegnap Nadalnak is volt 2 szettje, majd jött a csavar.

Kicsit tompa Medve, sok a hiba FAA eleg jol legyorsitja, meg baromi jol adogat, max ha beszarik h elosontozhet akk fordithat medve

Szerintem a második szett is a kanadai srácé lesz. Onnan is lehet még fordítani, de én azt kivárnám, a nagyobb odds miatt.

Hoppá. Esőszünet.

Lehet, hogy ez nem jó az orosz medvének, bár Wilander szerint neki kedvezőbb.

2-1.

2.08-as szorzó, hogy a Medve fordít és nyer. Csak 1.42 hogy lesz ötödik szett is.


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: január 26., 13:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: január 26., 13:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: január 26., 13:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: január 26., 13:00CET