Juega Ocho

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


https://www.juegaocho.com/promotions/coupon

Itt beírtam a kupon kódot, és kaptam 5 eurót. Milyen forgatási követelménynek kell megfelelni? Vagy előző szabályzat érvényes erre is? :)

Idézetet írta: Canesten Dátum június 22, 2013, 22:21:58
Tetszik az oldal, és a pénz is amit összehoztam. csak a feltételek nem..

Idézetet írta: Canesten Dátum június 23, 2013, 14:59:30
https://www.juegaocho.com/promotions/coupon

Itt beírtam a kupon kódot, és kaptam 5 eurót. Milyen forgatási követelménynek kell megfelelni? Vagy előző szabályzat érvényes erre is? :)


Na én elvesztettem a vonalat!
Most újra regisztráltál?
Vagy milyen kupon kódot írtál be?
Meg minek neked 5 euró, ha itt 2000 eurós egyenleget mutogattál? Vagy az játékpénz volt, esetleg csak egy vicces kép?
Ha úgysem fizetsz be hozzájuk, akkor minek bohóckodsz az ingyen 5 eurókkal?
Nem lesz belőlük pénz. (kivéve, ha átarbolod máshova, de ugye ennek van kockázata és szintén pénz kell hozzá egy másik számlán)

Nem regisztráltam újra  ;D kibeszélt itt másik regről?

Van egy olyan menüpont hogy: Reedem coupon rá mentem arra, és be kellett írni hogy free5euro vagy ehhez hasonlót, és lám adott 5 eurót. és erre voltam kíváncsi, hogy mi a forgatási feltétele?!

Vicces képet :D na ezen jót mosolyogtam.

haverom kihasználta a 200%os bónuszt, amit sportfogadáson is lehetett forgatni bármilyen oddson igaz 35ször..
Korrektül kifizették!!!!

a kuponkódot nem adnád meg Canesten vagy személyre szabott kuponról van szó?
Előre is köszi

Idézetet írta: Canesten Dátum június 23, 2013, 17:11:54
Nem regisztráltam újra  ;D kibeszélt itt másik regről?

Van egy olyan menüpont hogy: Reedem coupon rá mentem arra, és be kellett írni hogy free5euro vagy ehhez hasonlót, és lám adott 5 eurót. és erre voltam kíváncsi, hogy mi a forgatási feltétele?!

Vicces képet :D na ezen jót mosolyogtam.

Hja, hogy egyszer csak eszedbe jutott egy kuponkód, kipróbáltad és működött?
Értem.  :)
(ebben a fórumban senki nem írt ilyen kódot...)
Vagy esetleg találtál egy kódot egy fórumon vagy az ocho küldte?

Ahogy én olvastam a bónusz szabályzatot, mindig 35-szörös megforgatás és egy héten belül befizető ügyfélnek kell lenni.

Ha van egy kis eszed, villámgyorsan előkerítesz 25 eurót (ennyi a befizetési minimum), hogy ne vesszen el a fogadásokon nyert pénzed.
(ha holnap eladod a monitorodat és abból fizetsz be hozzájuk, még az is megéri. hehe)

#21 június 23, 2013, 20:27:21, Alkimista87
Canesten, ha ennyire nincs szükséged a számládra (és a rajta lévő bő 6 kilóra), én a helyedben esküszöm elgondolkodnék, hogy verifikálom, mellé csapok egy MB számlát, és meghirdetném mondjuk 200 euróért! ;D

(Ebben az esetben egy tőkeerős arbost vagy bónuszvadászt még talán érdekelne is a dolog.)

#22 június 23, 2013, 21:14:30, Canesten
Mikor beléptem kidobta hogy free 5 euro cupone. beírtam a betűket, és jött 5 euró.

Hát nem hiszem, hogy meg lehetne oldani ezt az eladást :) tutti nézik az ip-t is stb.

Tegyük fel befizetek hozzájuk, akkor 35x kell a befizetett összeget forgatni? és ebből a 2000 euróból max 150-et vehetek ki?! Vagy rosszul tudom?

Befizetsz 20eurót kapsz még 10et. 30*35Eurot kell forgatnod vagyis 1050 Eurot.. Fogod és felrakod egy 1.01es oddsra 1050et és kész a forgatás.. Kikérsz 150eurót és van 130Euró profitod..

Értem, elég sajnos, hogy 25 eurót kell befizetni. lehetne kicsit kevesebb is :/ így halott ügy. :crazy:

Idézetet írta: Canesten Dátum június 23, 2013, 21:51:30
Értem, elég sajnos, hogy 25 eurót kell befizetni. lehetne kicsit kevesebb is :/ így halott ügy. :crazy:

Nincs ennyi pénzed?

Minuszok után sajnos nincs. ez van.

Idézetet írta: Canesten Dátum június 23, 2013, 22:25:32
Minuszok után sajnos nincs. ez van.

Ha gondolod küldök 25-t, mikor kiveszed a pénzt visszaküldesz 35-t  :D kár volna veszni hagyni a pénzt, bár az is elég zorallul hangzik, h 2000 euróból max 150-t  lehet kivenni.

Sajnos ekkor regisztráltam: 2013-06-17 13:45:36
szóval holnap 13:45:36 perckor nullázódok.

Hát elég gáz ilyen téren, hogy csak 150-et lehet kivenni, igaz ez is nagyon jó :) Köszönöm a felajánlásod, de nem fogadhatom el. :)

Idézetet írta: Canesten Dátum június 23, 2013, 20:56:49
Mikor beléptem kidobta hogy free 5 euro cupone. beírtam a betűket, és jött 5 euró.

Hát nem hiszem, hogy meg lehetne oldani ezt az eladást :) tutti nézik az ip-t is stb.

Tegyük fel befizetek hozzájuk, akkor 35x kell a befizetett összeget forgatni? és ebből a 2000 euróból max 150-et vehetek ki?! Vagy rosszul tudom?

Akkor valószínűleg a forgalmad alapján kaptad az 5 euró bónuszt.

Azt hiszem, néhányunkat jobban bosszant, hogy ez a legalább 150 euró nem lesz a tiéd...
Aki fizeti az internet számláidat, az nem tud segíteni?   :)