Bwinner365 5euro ingyen.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Regisztráltam az oldalra, a regisztrációs email után egyből a számlán volt az 5 euro.. Ti milyen levelet küldtettek? Vagy mit írtatok? Mert nekem egyből meglett és nem küldtem semmi emailt.

Azok írtak levelet, akik nem kapták meg automatikusan az 5 eurót.

ma megjött nekem is az 5 euro   :ok:

eeddig jó az iroda, vízilabdában is lehet over under hendi.. nyereményt egyből jóváírja

Sajnos nincs netelleres befizetési lehetőség, de így is csábít a 150%-os kezdőbónuszuk...

Vajon a bónusz összeget egyből jóváírják vagy előbb megkell forgatni a befizetést?

Annyira balfasz vagyok... ;D Kitoltottem a regisztraciot, mindent kiveve a promocios kodot... Akkor most le is maradtam errol a freebet bonusrol vagy esetleg irjak emailt?

Idézetet írta: winchester Dátum július 29, 2013, 14:36:41
Annyira balfasz vagyok... ;D Kitoltottem a regisztraciot, mindent kiveve a promocios kodot... Akkor most le is maradtam errol a freebet bonusrol vagy esetleg irjak emailt?

Egy próbát megér, mert én meg úgy hiszem nem jól írtam be a kódot, ezért írtam nekik és 2 perc alatt jóváírták. Helyességet ne nézzétek, ezt küldtem:

Dear bwinner365!

I registered from the right link and I used the promotional code, but I don't get the 5 euro. Please check my account.

My username: xy

Thanks!

Best regards,
xy

#23 július 29, 2013, 15:25:57, winchester
Koszi, egy probat meger tenyleg, meglatjuk mi lesz!



Nem kellett sokat varni, jova is irtak!  :ok:

A promó kódot hogy kapom meg?

Promotional code for 5 eur FREE BET = bwinner365

Idézetet írta: clay Dátum július 29, 2013, 17:08:35
Promotional code for 5 eur FREE BET = bwinner365

Igen, köszi!Közben észrevettem.Éppen csak a szememet nem szúrta ki!  ;D

Megkaptam én is egyből az 5 eurót.Köszi!

The FREE BET should be played within 7 days after registration.

ez mit jelent? 7 nap alatt kell lepörgetni, vagy 7 napon belül kell elkezdeni játszani?

Egesz jo kis kinalata van, jo sok a lehetoseg. Viszont letezik az hogy uszas nincs benne? En nem talalom sehol se...