Ingyen fogadás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A magyar jogsit is elfogadják,csak el kell küldeni e-mail-ben.Meg személyi,bankkártya(persze néhány szám kitakarva.)

Nekem már regelésnél kérné az összes bankkártya adatot...  :(

akkor ha jól értelmezem regelek és kapok 2euró-t ingyen, de csak akkor fogadhatok vele ha már feltöltöttem a kártyamásolatokat?

én nem kaptam semmit....

Regisztrálásnál miért kell megadni a bankkártya adatait? Nekem nem megy tovább e nélkül...

Már tudok fogadni,elfogadták az iratokat.Igaz mindennap zaklattam a suportot.


Idézetet írta: Tomihmv Dátum március 31, 2010, 18:56:01
Regisztrálásnál miért kell megadni a bankkártya adatait? Nekem nem megy tovább e nélkül...

Ez zavar engem is egy kicsit, expektnél még kifizetésnél se kérnek semmilyen fénymásolatot, meg semmit se.

Jópár nap után beléptem újra a sky-ra és ott van 2 euró:) szal érdemes regelni!

Egy kicsit OFF:
Nekem be sem jön az oldal, a Fiefox hibát ír ki, de anonymouse-zal  sikerül meglátogatni az oldalt, valakinek valami ötlete?
Előre is köszönöm

Sziasztok! Multkor regeltem a skybetre, akkor  adtak 2€ bonuszt,de nem fogadhattam ,mert nem adtam meg kért adatokat,most adtak ismét 5€-ot,de 3 lehetöség van az adatmegadáshoz:UK.passport,UK Driving Licence és International Passport..Nos,angol jogsim nincs és utlevelem sincs a személyiben lévö számot nem fogadja el...Most az a helyzet,hogy van a számlámon 7€,de nem tudok fogadni,,,Esetleg van valakinek ötlete,tanácsa,hogy mit tegyek???Angolul nem tudok,tehát a supportal irogatni szerintem felesleges..Köszi elöre is a segitséget! :cya:

A Step 3-nál elakadtam.
Mindenféleképpen be kell fizetnem, hogy kapjak pár eurót?

Idézetet írta: csimav Dátum április 09, 2010, 17:40:08
A Step 3-nál elakadtam.
Mindenféleképpen be kell fizetnem, hogy kapjak pár eurót?

Nem kell befizetned. És hasonlóan jártam, mint artur csak nekem nem hozzáadtak még 5-öt, hanem a 2 átváltozott 5-té ???

artur33: csináltass útlevelet, 5 rugó körül megvan, kiveszed majd a 10 eurót (mert annyi a min. hazautalás) és már nem is leszel olyan nagy mínuszban!  :)   Netellered vagy angol Visa kártyád van? Ha nincs, akkor számolj még 27 fontnak megfelelő bankköltséggel, ezt írják.

"Invalid issue number"
Ezt kapom a regisztrációkor.Ez vhol a kártyámonvan? :bash: