Csak még egy gól kell és semmi más

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szia Pikaa.

Ezeket milyen alapon tolod meg hogy profitot termelj? Mennyivel érdemes tenni hogy hozzon rendesen? Esetleg ha bukó van emeled a téted vagy mi alapján szűröd ezekből azokat amit meg is játszol? Esetleg mindet megjátszod?

Idézetet írta: Seven Dátum március 20, 2012, 15:10:09
Szia Pikaa.

Ezeket milyen alapon tolod meg hogy profitot termelj? Mennyivel érdemes tenni hogy hozzon rendesen? Esetleg ha bukó van emeled a téted vagy mi alapján szűröd ezekből azokat amit meg is játszol? Esetleg mindet megjátszod?

Szia Seven!  :)

Én még csak tesz féleképpen rakom ezeket a tippeket és majd leakarom szűrni,hogy melyik bajnokságra is igen érdemes fogadni. Amúgy mindig egy alaptéttel játszom meg a meccseket. Nem minden tippet tudok megjátaszani,mert csak élőbe szoktam rá fogadni,és nem mindig vagyok itthon,hogy megtudjam játszani őket. Hogy melyik tippet játszom meg a kiválasztottak közül,azt sokszor a megérzésemre hagyom.  ;D


Értem, köszi az infókat.  ;)

#108 március 21, 2012, 21:57:14, Pikaa
A mai nap is lejárt,és még jól is végződőtt.  ;) ;D

Összes meccs:  12   :)


Nyertes meccs:   9 (75%)   :ok:


Vesztes meccs:   3 (25%)   :noway:

Ma is van bőven amiből válogassunk.  ;)

Összes meccs:  18   :)


Nyertes meccs:   15 (83%)   :ok:


Vesztes meccs:   3 (17%)   :noway:



Szia Pikaa!

Először is, szépek ezek a találati arányok, grat hozzá, és remélem nem haragszol, amiért "belepiszkítok" a naplódba.  :) Azt szeretném megkérdezni, hogy a tippek oddsát vezeted valahol? Szerintem hasznos lenne látni, meg ugyebár a találati arány annak tükrében hoz veszteséget vagy nyereséget, hogy mekkora az átlag odds. A másik fogadással (5000 Ft fix tipp/meccs) mi újság?

Ezek foglalkoztattak, hát gondoltam, megkérdezem.  :)

Minden jót és sok sikert a fogadásokban!

Üdv!

#112 március 22, 2012, 15:54:09, Pikaa
A tegnapi naptól eltérően, a mai ajánlat egy kicsit gyér,de sebaj ,csak nyerjünk!  ;D

*Itt csak 4 meccsen nem volt gól az első félidőben, nem  pedig 5.

Botev Vratsa   4   Márc. 22 - Csüt. - 12:30      Bulgár A PFG   Svetkavitsa

#113 március 22, 2012, 11:40:15, Pikaa
Idézetet írta: Alkimista87 Dátum március 22, 2012, 11:14:16
Szia Pikaa!

Először is, szépek ezek a találati arányok, grat hozzá, és remélem nem haragszol, amiért "belepiszkítok" a naplódba.  :) Azt szeretném megkérdezni, hogy a tippek oddsát vezeted valahol? Szerintem hasznos lenne látni, meg ugyebár a találati arány annak tükrében hoz veszteséget vagy nyereséget, hogy mekkora az átlag odds. A másik fogadással (5000 Ft fix tipp/meccs) mi újság?

Ezek foglalkoztattak, hát gondoltam, megkérdezem.  :)

Minden jót és sok sikert a fogadásokban!

Üdv!

Üdv Alkimista87!   :)

Köszönöm a gratulációt,de ebben még sincs olyan sok saját munka. ;D A tippek oddsát pedig nem vezetem,mert én úgysem veszem hasznát,mert csak élőben játszom meg ezeket a tippeket. :) De majd ha az időm engedi,akkor készítek egy nap, egy excel táblázatot az oddsról is. Azoknak volna hasznos az oddsok vezetése,akik meccs elött szeretnének fogadni rá. Az 5000 Ft fix tipp/meccs fogadással pedig az volt a bajom,hogy rossz meccseket választottam ki,és akkor már az embernek sincs kedve vezetni a naplót,ha minden tiszta piros.

Viszont kívánom és sok zöld fogadást!  :cya:

#114 március 23, 2012, 10:20:49, Pikaa
Összes meccs:  8   :)


Nyertes meccs:   5 (62.5%)   :ok:


Vesztes meccs:   3 (37,5%)   :noway:



Egy meccsnek a félidő eredményét nem kaptam meg,ha netán valaki megkapná,azt megköszönném.  :) Ez a meccs: Al Suqoor - Al Baten

Idézetet írta: Pikaa Dátum március 23, 2012, 08:40:09
Összes meccs:  8   :)


Nyertes meccs:   5 (71%)   :ok:


Vesztes meccs:   2 (29%)   :noway:



Egy meccsnek a félidő eredményét nem kaptam meg,ha netán valaki megkapná,azt megköszönném.  :) Ez a meccs: Al Suqoor - Al Baten
Sajnos 0:0 volt a félidei eredmény! :-\

Idézetet írta: Winger Dátum március 23, 2012, 09:01:53
Sajnos 0:0 volt a félidei eredmény! :-\

Értem,köszönöm a válaszod. Amúgy hol sikerült utánna nézni ?  :)

Tessék válogatni,és persze NYERNI is!  ;)  :cya:

Idézetet írta: Pikaa Dátum március 23, 2012, 09:07:23
Értem,köszönöm a válaszod. Amúgy hol sikerült utánna nézni ?  :)
Hosszas keresés után ezen a linken:
http://www.08178.com/match_result/en_us/20120322.shtml    :cya: