2012 - Itt a vége, fuss el véle

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: tibi181818 Dátum július 28, 2011, 00:47:47
Hát Blasi én nem tudom mi lesz itt, de azért ezt a cikket a figyelmedbe ajánlanám (2 oldalas) :) : http://www.kiskegyed.hu/asztrologia/a-nibiru-miatt-lesz-vilag-vege-2012-ben-44860.html?fejezet=0

Ütősen kezdődik a cikk, már egy pillanatra én is megrémültem, hogy nem láthatok több holland-magyart, de aztán jött a racionális megközelítése a dolognak...

Azt hiszem, visszatérhetünk a bankrollunk építéséhez.

Nyugodtam kövezzetek meg, de Én szkeptikus vagyok minden Világvégével kapcsolatos dologban.

Naptár:
Blasi ajánlására megnéztem a Nostradamus hatása - A pusztulás 2012-ben c. műsort. A műsor elején csak a Maja naptárról beszélnek. Majd hirtelen kiderül, hogy más kúltúráknak (Indián,Hindu) is van hasonló naptáruk ami szintén 2012-re jósolja a Világvégét. Ezek szerint a Majáknak jobb volt a PR-ja, hogy róluk előbb tudtunk.

Jósok:
Nostredamus, Terence Mckenna-ról is szót ejtenek. Előbbiről szvsz. nem túl sok szót kell ejteni mindenki tudja ki Ő. Terence Mckenna filózófus, és spirituális vezető volt. A Maják,Indiaiak,Hinduk,Nostredamus,McKenna is mind "kábítószer" hatása alatt láttak a jövőbe, jópár évtizede/évszázada. Felmerül bennem a kérdés, hogy így 1 évvel a "Világvége" előtt, Mi miért nem vagyunk képesek orákulumot/orákulumokat betépetni, és a trip végén megkérdezni őket, hogy mit láttak?

Planet X:
1983-ban a NASA bejelentette, hogy megtalálták a 10. bolygót. Majd később helyesbített, és azóta is cáfolják a 10. bolygó létezését. Tudományos módszerekkel még senki nem bizonyította, hogy létezne. Felkapott téma lett, hogy  2012-ben a bolygók telejsen egyvonalban fognak állni. De arról mindenki megfeledkezik, hogy ez minden évben előfordul. De viszont 2012-re az úgynevezett "Tökéletes Együttállást" jósolják, ugyanakkor '97-ben sokkal tökéletesebb volt az együttállás, mint ami most következik, és mégis élek.


A Világot behálózó elektronikus pókháló:
Egy Indián prófécia szerint, a Világvégéhez közeledve a Földet körülfonná egy pókháló, és ezáltal mindenki tudna kommunikálni mindenkivel. Igen, ez az Internet.
1997-ben készített egy ex-programozó egy programot. A tőzsdemozgások alakulása végett hozták létre. A programm kulcsszavakra keres, és ezálltal képes volt megjósolni 9/11-et, illetve a Gazdasági világ-válságot. Ám az adatokat egy ismeretlen központi szerverre menti.

  • Akkor ki dolgozza fel, és értelmezi az adatokat?

  • Akkor ezek szerint képes volt megjósolni, hogy az Y2K mégsem fog bekövetkezni, mégis mindenki 2000-re Világvégét jósolt.

  • Illetve ha a jóslásai helytállóak, miért nem tudjuk, hogy mi lesz 2012.12.22-én?

A szuperhero bunker:
Norvégiatól É.-ra 300mérföldre 130m.-nyire egy hegy gyomrában építettek egy bunkert. Az Ítéletnapi-tároló magvakat tartalmaz arra az esetre ha minden bukik, legyen miből újjáépíteni világunkat. Felhívják a figyelmet arra, hogy egy esetleges behatolónak felkell vennie a kesztyűt a brutális hideggel, jegesmedvékkel, illetve a legmodernebb biztonságtechnikával. A Világvége számtalan természeti csapást vonz maga után.Vulkánok törnek ki, szökőárak teljesen elárasztanák a Földet. A vulkánkitörések végett minimum 30+ évig a hamufelhő eltakarná a Napot. A szökőárak tönkretennék a táptalajt.

  • A bunkerben semmi nem ejthet kárt. Jaljuk be erre elég kicsi a valószínűség.

  • A túlélők, hogyan jutnak el Norvégiába megfelelő ruházat, élelmiszer, elektromos áram nélkül?

  • Hogyan jutnak be a legmodernebb biztonságtechinkával felszerelt bunkerbe?

  • Napfény, és megfelelő talaj nélkül hová ültetik a magvakat?


Szvsz. fogadjunk tovább, és építsük a bankrollunkat :) .

Idézetet írta: blöró Dátum augusztus 02, 2011, 01:19:49
Jósok:
Nostredamus, Terence Mckenna-ról is szót ejtenek. Előbbiről szvsz. nem túl sok szót kell ejteni mindenki tudja ki Ő. Terence Mckenna filózófus, és spirituális vezető volt. A Maják,Indiaiak,Hinduk,Nostredamus,McKenna is mind "kábítószer" hatása alatt láttak a jövőbe, jópár évtizede/évszázada. Felmerül bennem a kérdés, hogy így 1 évvel a "Világvége" előtt, Mi miért nem vagyunk képesek orákulumot/orákulumokat betépetni, és a trip végén megkérdezni őket, hogy mit láttak?

Erre rengeteg onkent jelentkezot lehetne talalni... :police: