Betfair, Olympic Sports, Canbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem is csak gamebookerssel ment. De azzal rögtön megérkezik, szóval ajánlom.

Moneybookersről szóló anyag ezt írja:"A bankszámla abban a pénznemben kell legyen amelyikkel a Moneybookers - nél regisztráltál."Nekem forintban van a pénzem és a gamebookersnél nem probléma,hogy át kell váltaniuk €ba.Mit tegyek,a Master(Maestro)cardomat nem fogadja el az iroda,a moneybookersnél meg ezek szerint nem jó a forint alapú számla?!Pedig nagyon szeretnék már regisztrálni,csak jót hallottam a Betfairről.

Nekem a moneybookersem HUF alapú, a Betfair euro és semmi para nincs.

Köszi!Remélem innen már menni fog a dolog!

@jaaas elso feltoltesed a betfair-nel siman ment vagy kertek masolatokat ?

Simán ment. Moneybookerst használtam.

#36 február 23, 2007, 20:21:26, Inter
Idézetet írta: Bundes Dátum február 19, 2007, 10:06:07
Próbáltam regisztrálni a Betfairre,de mikor utánna át akartam utalni ,nem sikerült a tranzakció.Lehetséges,hogy nem fogadja el a sima Mastercardomat(ami jó pl. a gamebookersre)?Ebben az esetben,gondolom,még próbálkozhatok a Moneybookerssel?!El vagyok keseredve,várom segítségetek,előre is köszi! :help:

A BWIN, a Sportingbet és Gamebookers elfogadja az új típusú VISA electron/Mastercard-t is, melyek egyébként alapvetően csak vásárláskor vagy KP kivételére alkalmasak belföldön. Sőt a Sportingbet már HUF ban is tartja nyilván a befizetést.  A többi iroda, amely HUF-ot mutat a számládon, de a háttérben a befizetéskori EUR/HUF árfolyam alapján kalkulált EUR a valós nyilvántartás.

Az angol irodák általában, mint pl a Betfair elsődlegesen a VISA classic (dombornyomott) kártyát fogadják el feltöltéskor!  Ez persze hátrány, mert ha pont ilyen nincs az embernek az adott bankszámlájához, akkor csináltatni kell vagy marad a Moneybookers. Előnye, hogy a nyereményt közvetlenül kifizetik rá! Igen, a Mastercard-dal lehet gond.

Sziasztok!

Aki tud kérem segítsen mert nem tudok regisztrálni a playbetfair.com oldalra. Valamiért nem tetszik neki a nevem, ugyanis ezt írja ki: Please use letters only for your FirstnamenCheck that your Firstname contains no spaces. Ez mi a búbánatot jelenthet?

Idézetet írta: Evil79 Dátum február 26, 2007, 17:46:26
Aki tud kérem segítsen mert nem tudok regisztrálni a playbetfair.com oldalra. Valamiért nem tetszik neki a nevem, ugyanis ezt írja ki: Please use letters only for your FirstnamenCheck that your Firstname contains no spaces. Ez mi a búbánatot jelenthet?
Azt írták, hogy csak betűket használj a keresztneved megadásakor, és az nem tartalmazhat szóközt. A First name-hez írd a keresztneved, a Last Name-hez a vezetékneved.

Köszi a választ. Eddig is csak betűt használtam , szóköz nélkül de ugyanazt írja ki mindig. Már próbáltam ékezet nélkül is de semmi ill. ugyanazt írja ki. Lassan begolyózok :idiot2:

ha gondolod gyere msn-re es regelek en neked ha akarod

Nos sikerült regisztrálnom a playbetfair.com -on. Igaz csak úgy engedte, hogy előtte regisztráltam a betfair.com -on. Na mindegy legalább összejött. Keresek valakit aki játszik a playbetfair -en és tudna segíteni az elindulásban.

Idézetet írta: Evil79 Dátum február 27, 2007, 21:28:43
Nos sikerült regisztrálnom a playbetfair.com -on. Igaz csak úgy engedte, hogy előtte regisztráltam a betfair.com -on. Na mindegy legalább összejött. Keresek valakit aki játszik a playbetfair -en és tudna segíteni az elindulásban.

Valszeg azért csinálta így, mert vannak nyeremények a playbetfairen, amit a betfaires számládra utalnak át. Mi nem megy a játékban?

Hi All!

Nektek működik a betfair "Multiples" része? Én egyfolytában hibaüzenetet kapok ha be akarok oda lépni: "Sorry we are experiencing technical difficulties. An erros has occured on the server" formában. Vkinek hasonló tapasztalatai?

Nem tudom h mióta tapasztalod ezt, de én teganp adtam fel multiples szelvényt.