Férfi kézilabda Vb 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szerinted melyik csapat nyeri a tornát?

Dánia
3 (37.5%)
Franciaország
1 (12.5%)
Spanyolország
1 (12.5%)
Svédország
1 (12.5%)
Izland
0 (0%)
Norvégia
0 (0%)
Magyarország
2 (25%)
más
0 (0%)

Összes szavazó: 8

Szavazás lezárva: január 12, 2023, 08:57:25

Idézetet írta: Admin Dátum január 17, 2023, 09:11:07Nem kell szomorkodni, svédeket ütjük, és kész.  :cya:
Ja, aztán kikapunk a Zöld-foki Szigetektől  :2funny:

A női csapatunk tud ennyire hullámzó lenni, azok szoktak olyat, hogy játszanak két totál ellentétes meccset. Én felvételről néztem, internet alapon, ráadásul olyan pocsék volt a net, hogy a jó képminőséget nem bírta, szóval láttam életem egyik legrosszabb meccsét pocsék képminőséggel. Hát nem mondom, hogy a 30 másodperces beletekerést nem alkalmaztam párszor. Picit elhittük, hogy jók vagyunk (én legalábbis), de aztán szembe jött a valóság. Csak azt sajnálom, hogy Székely meg pont most védett jól, mekkorákat fogott a semmiért...

Pedig ezek a portugálok kegyetlenül üthetőek voltak, nem egy extra csapat. Hát kár érte. Egy tippem jött volna, a Pedro under, de azt meg nem húztam be :D

Csak a nagyok ellen megy. Direkt így volt a tervben.  ;)
Milyen lenne már egy Zöld-foki szigetekkel lazsálni.
Ezek a srácok a kihívást szeretik, meg az izzadságot.

A Zöld-foki szigetek a 3 meccs alatt(swe,bra,uru) 3-mal több gólt dobott mint mi..

Idézetet írta: bitang Dátum január 17, 2023, 14:27:56A Zöld-foki szigetek a 3 meccs alatt(swe,bra,uru) 3-mal több gólt dobott mint mi..

Azért a Mi csoportunk egy pár fokkal nehezebb volt, így ezt összehasonlítani lehet, csak nincs értelme.  :beerchug:

Úgy tűnik már a braziloktól is tartani kell. Akik ilyen jó portugálokkal ikszelnek azok nem viccelnek.

Portugálok bűnszarok, csak mi meg épp gyenge napot fogtunk ki. Pech, de hát ez van. De a svédeknek is lesz rossz napjuk, hátha nekik meg ma  ;D Én optimista vagyok  :ok:

A Svédek ha komolyan veszik ebben a csoportban mindenkit megcsapnak. Izland és köztünk mi döntene pont egyenlőség esetén? Gól különbség, vagy egymás elleni?


Megvertük a Brazilokat, Palicka pedig kifogta Izland szemét! Él a remény!  :beerchug:

#54 január 21, 2023, 10:57:24, chabialonso
Idézetet írta: gerry Dátum január 20, 2023, 22:13:17Megvertük a Brazilokat, Palicka pedig kifogta Izland szemét! Él a remény!  :beerchug:

A remény él, és a svédek csak nem adnak le pontokat a portugáloknak.

Idézetet írta: chabialonso Dátum január 21, 2023, 10:54:22A remény él, és a svédek csak nem adnak le pontokat a portugáloknak.

Hazai pályán nem hiszem, hogy leadják _ jelenleg 1,47 a svéd győzelem  :beerchug:

Hoztuk a kötelezőt, eldöntöttük a meccset az első 15 percben, most a Svédeken a sor! (az oddsuk esik, ez jót jelent!  :D  ;D )


Eredmenyek.com Izlandot írja a második helyen. Ismerik a szabályokat?

Idézetet írta: chabialonso Dátum január 22, 2023, 19:48:41Eredmenyek.com Izlandot írja a második helyen. Ismerik a szabályokat?

Akkor lesz meg a végső sorrend ha lement a teljes forduló. Majd akkor javítják, hogy mi lettünk a másodikak.  :great:

Ez a Svéd csapat eddig nagyon gyenge... Necces lesz