Foci EB 2012 Söröző

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában





Idézetet írta: TiB Dátum május 24, 2012, 14:03:58
Pici szépséghibája, hogy a magyarok nem igazán kerülnek megemlítésre benne. Ha már nincs jelenünk, a múltról beszélhetünk. Vaterom többször is felteszi a régi foci lemezt, de nekem úgy tűnik, hogy a mai Messi-Ronaldo-Idegenfocinakszurkolós időszakban az átlagfocibuzi magyar nem is tudja hogy van egy EB bronzérmünk például. Mátrai, Mészöly, Rákosi, Tichy, Fenyvesi, Albert, Bene....ma meg Hajnal, Németh, Priskin....változnak az idők :'(

Ez valóban így van, csak a cikk szerkesztésénél inkább arra koncentráltunk, hogy hol rendezték, mikor, s ki nyerte meg.

Viszont ezzel adtál egy ötletet. Köszönöm.  :beerchug:

#19 május 25, 2012, 09:54:26, Milan
Ezt a csapatot lehet szeretni, de utálni is....kinek a pap, kinek a papné...

Következik tehát a híres Itália:

Foci EB 2012: Olaszország

Vélemények? Szerintetek hogyan szerepelnek majd az olaszok? Lesz egymás után 2 bukta (2010-es VB + idén)? 

Ki szereti a cseh sört?  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Szerintem kevesen vannak, akik nem...

Jön a következő csapat bemutatása: a finom sörök és a szép lányok otthona, Csehország!

Foci EB 2012: Csehország

Tudtok olyan linket, ahol a csapatok keretei fenn vannak?



Köszi srácok! Maradok házon belül, Lord linkjére rá sem kattintok  ::)

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 25, 2012, 12:10:23
Lord linkjére rá sem kattintok  ::)
Pedig az egy uefa oldalnak álcázott szaftos kis művészfilm Aletta Ocean főszereplésével, de a Te dolgot oak. Én csak a javadat akartam  ;D

Idézetet írta: Lord Dátum május 25, 2012, 12:23:14
Pedig az egy uefa oldalnak álcázott szaftos kis művészfilm Aletta Ocean főszereplésével, de a Te dolgot oak. Én csak a javadat akartam  ;D

Ilyen nincs Asa Akira-sban?

Ezekről a játékosokról még nem hallottam  ;D