BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


nekem most küldtek egy mailt, hogy ha kitöltöm a kérdőívüket akkor kapok 5 euro bónusz, ez mindenképpen pozitív :D :D

Idézetet írta: Spooner Dátum május 13, 2011, 08:52:31
nekem most küldtek egy mailt, hogy ha kitöltöm a kérdőívüket akkor kapok 5 euro bónusz, ez mindenképpen pozitív :D :D

Tegnap én is megkaptam, ami meglepetésemre így kezdődött: Ön már regisztrált oldalunkon, de még nem kötött fogadásokat. Mivel elég sokat fogadtam már náluk, így kíváncsian várom, hogy megkapom-e majd az 5 eurót, ugyanis a feltételek között az áll, hogy ez azokra érvényes akik még nem fogadtak náluk. Hátha benézik ;)

Már egy órája nem érhető el a bizonyos live chat, a kérdőívezéses féle 5 eurót meg majd lehet, hogy jövőre írják jóvá.
Továbbra is komolytalan számomra a betclic....

Nekem épp most érkezett meg az 5 euro a számlámra! Pedig már én is fogadtam náluk meg töltöttem is fel de megkérdeztem tőlük és mindenkinek jár ez attól függetlenül hogy fizetett e már be vagy sem!.....Persze ehhez ki kellett tölteni ezt a kis kérdőívet! :)


Dettó, köszi Dudi :ok:

Kellemeset csalódtam az irodában.

Régen regeltem, de nem fizettem be, aztán egy ideje már bombázgatnak ilyen 30K körüli freebetekkel, meguntam, aztán nyomtam egy depot, majd a 26500Ft-ot feltoltam egy kombira, perecelt egy baseball, rá fél órára a pénz a számlámon volt. Papír feltöltése után kértem a kifizetést, másnap reggelre netelleren volt.

Persze ettől függetlenül ratyi kínálat, szutyok oddsok, de legalább amit írnak, azt betartják.

Idézet7.7. Fenntartjuk a jogot, hogy bármilyen kérelmezett kifizetést részben vagy teljes egészében ugyanazon fizetési módszer alkalmazásával teljesítsünk, mint amelyet egy vagy több számlafeltöltés idején alkalmaztak. Ha Ön Netelleren keresztül tölt fel, a jövőbeli kifizetésnek (a feltöltött összeg értékéig) szintén a Neteller útján kell történnie.

8.1 Kérjük, vegye figyelembe, hogy 2%-os kezelési díjat számítunk fel minden egyes bank-, vagy hitelkártya útján feltöltött, 100 eurónál, 20 000 Ft-nál, 2200 CZK-nál, 400 RON-nál, 800 NOK-nál, 100 BRL-nél, vagy 100 USD-nál vagy az ezeknek megfelelő font sterling, vagy zloty összegnél kisebb befizetésre. Ezzel a díjjal automatikusan terheljük az adott felhasználó hitelkártyáját. A 100 euró, 20 000 Ft, 2200 CZK, 400 RON, 800 NOK, 100 BRL, 100 USD vagy ennek megfelelő font sterling vagy zloty értékű, vagy ennél nagyobb összegű hitelkártyás tranzakciókra nem számítunk fel kezelési díjat. A Számlájáról történő kifizetéseket bármikor igényelheti, feltéve, ha az összes esedékes nyereménykifizetés megérkezett. Fenntartjuk a jogot, hogy az igényelt kifizetéseket részben vagy egészében ugyanazzal a fizetési móddal teljesítsünk, mint amellyel a feltöltés történt.

Ezen két szabály értelmezésében kérném a segítségét olyan valakinek, aki már többféle módon csinált feltöltést, és kifizetése is volt. Eddig csak mb-vel töltöttem fel, de most kártyával szeretnék, utána viszont kivenni mb-re szeretném. Ha pl. a kártyás feltöltés után mb-vel is feltöltök, akkor már vajon gond nélkül lekérhetem a nyereményt mb-re? Tudom, kérdezhetném az ügyfélszolgálatot is, attól tartok azonban, hogy csak az idézett pontokat szajkóznák. Szóval aki csinált már ilyet, annak a gyakorlati tapasztalata érdekelne. Köszi előre is.

Idézetet írta: benson Dátum június 02, 2011, 14:39:40
Ezen két szabály értelmezésében kérném a segítségét olyan valakinek, aki már többféle módon csinált feltöltést, és kifizetése is volt. Eddig csak mb-vel töltöttem fel, de most kártyával szeretnék, utána viszont kivenni mb-re szeretném. Ha pl. a kártyás feltöltés után mb-vel is feltöltök, akkor már vajon gond nélkül lekérhetem a nyereményt mb-re? Tudom, kérdezhetném az ügyfélszolgálatot is, attól tartok azonban, hogy csak az idézett pontokat szajkóznák. Szóval aki csinált már ilyet, annak a gyakorlati tapasztalata érdekelne. Köszi előre is.

Én már jártam hasonló cipőben, gond nélkül kifizettek. Tehát kártyával és mb-vel is töltöttem fel pénzt, mb-re mindig ki tudtam utalni.

Sziasztok
A BetClic-től utalt már ki valaki Otp Visa E kártyára?
A befizetés rögtön megjelent, ha kifizetést kérek mennyi idő lehet?
Van konkrét tapasztalatotok?
Úgyanis úgy jártam hogy a Moneybookers jelszavamat elfelejtettem, most beküldtem a személyim másolatát, és itt meg rajta ülnek, és szeretném más oldalon is megforgatni a pénzem más oldalakon is!

Idézetet írta: pilu01 Dátum június 15, 2011, 10:22:08
Sziasztok
A BetClic-től utalt már ki valaki Otp Visa E kártyára?
A befizetés rögtön megjelent, ha kifizetést kérek mennyi idő lehet?
Van konkrét tapasztalatotok?
Úgyanis úgy jártam hogy a Moneybookers jelszavamat elfelejtettem, most beküldtem a személyim másolatát, és itt meg rajta ülnek, és szeretném más oldalon is megforgatni a pénzem más oldalakon is!

Nekem Otp Visa-ra 2-3 nap alatt érkezett meg a pénz.

Idézetet írta: Norbert82 Dátum június 15, 2011, 10:48:40
Nekem Otp Visa-ra 2-3 nap alatt érkezett meg a pénz.

Amilyen mákom van, kiutaltam kártyára, erre küldi a MB az új jelszavam!  :bash:

Azért kössz a választ

Valaki felhasználta már a visszatérési bónuszt?
Érvényes teniszre? Úgy tudom, 3x kell megforgatni, azt nem hogy mekkora oddson meg hogy mire érvényes.
Nekem olyan van, hogy 2650Ft-ig megduplázzák a befizetésem.

Idézetet írta: Vinny Dátum június 21, 2011, 13:54:21
Valaki felhasználta már a visszatérési bónuszt?
Érvényes teniszre? Úgy tudom, 3x kell megforgatni, azt nem hogy mekkora oddson meg hogy mire érvényes.
Nekem olyan van, hogy 2650Ft-ig megduplázzák a befizetésem.

Én már ezt párszor felhasználtam. Úgy tudom, hogy két esélyes fogadások nem számítanak bele a forgatásba. Pontosabban beleszámítanak ha teszel mellé 1 vagy 3 esélyes fogadást is. Én sokszor ezért tettem ilyen 1.01-es focikat ;D A minimum odds 1,5.

Direkt rákérdeztem a supporttól,és azt mondta mindnek 3esélyesnek kell lenni..Ennyit ér,látszik amit ír..Gyakorlatilag használhatatlan.