BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Mocorka2010 Dátum augusztus 07, 2013, 22:44:47
Sziasztok!

Gondolkodom egy esetleges csatlakozáson az irodához, de előtte kérdenék néhányat a tapasztaltaktól.

1: Cashback bónuszhoz mehet a befizetés Skrillről?
2: Kifizetésnél mennyi a minimum összeg illetve Skrill esetében van-e külön költség?
3: Mastercardom van, tegyük fel, azzal fizetek be a Cashback miatt.Tudok rá kifizetést kérni?Ha nem, mi a teendő?

Köszi előre is!


1. Nem.
2. A minimum ahol már nem számítanak fel költséget az 3000.
3. Sztem nem. Ha valóban nem akkor a kártyához tartozó bankszámlára kéred le..Ugyanott vagy csak tovább tart.

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 07, 2013, 22:55:55

1. Nem.
2. A minimum ahol már nem számítanak fel költséget az 3000.
3. Sztem nem. Ha valóban nem akkor a kártyához tartozó bankszámlára kéred le..Ugyanott vagy csak tovább tart.

Köszi szépen!

Akkor szerintem marad a banki utalás.Azt úgyis elfogadják a Cashbackhez, meg kifizetni is lehet rá.Sajnos a Mastercardot most már szinte sehol sem fogadják el kifizetés esetén...

Idézetet írta: Mocorka2010 Dátum augusztus 07, 2013, 23:12:52Sajnos a Mastercardot most már szinte sehol sem fogadják el kifizetés esetén...
Soha nem fogadták el.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 08, 2013, 11:29:24
Soha nem fogadták el.

Így van, csak nekem évekig Visám volt, az tökéletes a sportfogadáshoz.
Ezért nem tudtam, akkoriban mi volt a helyzet az MC-vel.

Nem tudok fogadni. Ez globális probléma vagy nálatok minden rendben?

Kaptam tőlük egy ilyen üzenetet,ez egy elég jó promónak tűnik.Szerintetek megéri kihasználni?Vélemények?

incs annál bosszantóbb, mint amikor egy meccsen megy el a szelvénye? A Betclic oldalán többet nem kell mérgelődnie!


Most visszatérítést kap az Angol Premier League, a Spanyol La Liga, a Német Bundesliga, az Olasz Serie A, a Portugál Primeira Liga, a Lengyel Ekstraklasa és a French Ligue 1 találkozóira tett egy vesztes meccset tartalmazó kombinált fogadási szelvénye tétjét!

Tegyen legalább 5 eseményt tartalmazó kombinált fogadásokat a fenti labdarúgó bajnokságok meccseire, és ha a fogadási szelvényén csak egy eseményre tippel rosszul, akkor visszakaphatja a fogadása tétjét 13 250 Ft-ig:
- a mobiltelefonján tette fogadása tétjének a 100 százalékát kaphatja vissza.
- a www.betclic.com oldalon tette fogadása tétjének 50 százalékát kaphatja vissza.

Hogyan kaphat visszatérítést:
   Regisztráljon a promócióra! (Ha még nincs Betclic-számlája, kattintson ide!)
   Tegyen legalább 5 eseményt tartalmazó kombinált fogadásokat a promócióban résztvevő labdarúgó bajnokságok meccseire! Csak a minimum 265 Ft tétnagyságú, legalább 1,20 nyereményszorzójú fogadásokat tartalmazó szelvényekkel lehet visszatérítést szerezni.
   

Ha a szelvényén csak 1 fogadási esemény eredményét tippelte meg rosszul, a Betclic visszafizeti a fogadása tétjét 13 250 Ft-ig az alábbi feltételeknek megfelelően:
- a mobiltelefonján (m.betclic.com, Android vagy iPhone alkalmazás) tette fogadása tétjének a 100 százalékát kaphatja vissza.

- a www.betclic.com oldalon tette fogadása tétjének maximum 50 százalékát kaphatja vissza.

Ha egyébként is tennél kombi fogadást ezekre a bajnokságokra, akkor csináld a betclic mobil oldalán (nem kell hozzá mobiltelefon...), viszont csak ezért nem nagyon éri meg küzdeni:

Ha 5/5-öt találsz el, akkor ez a promó nem ad semmi pluszt, ha 5/0, 5/1, 5/2 vagy 5/3 sikerül, akkor sem...

A 17.000 Ft-os ingyen fogadás ég mindig játszik?Mert az oldalukon még megtalálni,de nem tudom mi a határidő.

Idézetet írta: Maestro90 Dátum szeptember 04, 2013, 09:45:36
A 17.000 Ft-os ingyen fogadás ég mindig játszik?Mert az oldalukon még megtalálni,de nem tudom mi a határidő.

Az apró betűs részben július vége a határidő, de azóta is kint van és úgy tudom, hogy az új regisztrálóknak 17000 ft-os üzenet megy ki még most is.
Ha rákérdezel esetleg náluk, akkor azért írd majd be ide!  :)

4 napja még ment a 17k.

Tudja esetleg valaki, miért nem engedi ezt a tipp sort megfogadni, azt írja hiba történt, próbálja újra! Járt már így valaki a betclicken?
Atletico Lanus - Argentinos Juniors
Meccs eredmény : Argentinos Juniors
4,50
Belgrano - Velez Sarsfield
Meccs eredmény : Velez Sarsfield
2,70
All Boys - Quilmes Atletico Club
Meccs eredmény : Χ
3,00
Newell's Old Boys - Olimpo Bahia Blanca
Meccs eredmény : Newell's Old Boys
1,52
Parndorf - Altach
Meccs eredmény : Altach
1,48
Horn - Vienna
Meccs eredmény : Χ
3,30
FC Liefering - Kapfenberg
Meccs eredmény : FC Liefering
1,58
HJK Helsinki - Mariehamn
Meccs eredmény : Χ
4,75
Karpaty Lviv - Sahtar Doneck
Meccs eredmény : Sahtar Doneck
1,25
Laval - Angers
Meccs eredmény : Angers
2,20
Tours - Istres
Meccs eredmény : Tours
1,72
Pirin Gotse Delchev - CSKA Sofia
Meccs eredmény : CSKA Sofia
1,20
GYORS FOGADÁS
Egyszeres
Tét
Ft
Kombinált
Tét
Ft
Nyereményszorzók: 11527
Összes tét: 100 Ft
Nyeremény: 1152682,92 Ft

Idézetet írta: 19nita74 Dátum szeptember 13, 2013, 12:10:09
Tudja esetleg valaki, miért nem engedi ezt a tipp sort megfogadni, azt írja hiba történt, próbálja újra! Járt már így valaki a betclicken?
Atletico Lanus - Argentinos Juniors
Meccs eredmény : Argentinos Juniors
4,50
Belgrano - Velez Sarsfield
Meccs eredmény : Velez Sarsfield
2,70
All Boys - Quilmes Atletico Club
Meccs eredmény : Χ
3,00
Newell's Old Boys - Olimpo Bahia Blanca
Meccs eredmény : Newell's Old Boys
1,52
Parndorf - Altach
Meccs eredmény : Altach
1,48
Horn - Vienna
Meccs eredmény : Χ
3,30
FC Liefering - Kapfenberg
Meccs eredmény : FC Liefering
1,58
HJK Helsinki - Mariehamn
Meccs eredmény : Χ
4,75
Karpaty Lviv - Sahtar Doneck
Meccs eredmény : Sahtar Doneck
1,25
Laval - Angers
Meccs eredmény : Angers
2,20
Tours - Istres
Meccs eredmény : Tours
1,72
Pirin Gotse Delchev - CSKA Sofia
Meccs eredmény : CSKA Sofia
1,20
GYORS FOGADÁS
Egyszeres
Tét
Ft
Kombinált
Tét
Ft
Nyereményszorzók: 11527
Összes tét: 100 Ft
Nyeremény: 1152682,92 Ft

Véletlen ment a köszönet. Amennyiben még nem volt befizetésed, akkor abban az esetben nem tudsz kombinált szelvényt tenni.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum szeptember 13, 2013, 19:51:48
Véletlen ment a köszönet. Amennyiben még nem volt befizetésed, akkor abban az esetben nem tudsz kombinált szelvényt tenni.

Köszi a választ! Nem tudom mi lehetett, de ugy 2-óra mulva sikerült! Pedig nem volt még befizetésem!
De bár ne sikerült volna!! :wall:

10 ingyen pörgetés van a South Park nyerőgépen. (jött róla email)

Üdv!

Hol lehet a streamet teljesen kikapcsolni? Jobb oldalt mikor az élő felületen vagyok ugye ott a videó mezeje, de nem megy semmi, az elrejtésre is rámegyek.. de közben végig hallom makogni a kommentárt meg a meccsek zajait. Minden belépésnél így van ez.