Infó SfGuru

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 09, 2009, 19:08:51, Milan
Ezen a hetvegen indul a www.sportfogadas.org legujabb jateka, melyett SFGuru-nak neveztunk el.
A jatekrol mar szo esett egy korabbi forum temaban, s most itt az ideje, hogy el is inditsuk.

A jatek arrol szol, hogy tippeket kell megadni elemzessel egyutt.
Eleinte 4 bajnoksaggal (angol, nemet, olasz, spanyol) akartuk inditani a jatekot, de egyes javaslatokat figyelembe veve az 5-dik is bekerult (magyar - nb1).

Termeszetesen ha lesz ra lehetosegunk, s mukodni fog a dolog akkor meg mas bajnoksagokra is kiterjeszthetjuk a jatekot.

Hamarosan fent lesz a forumon a jatek szabalyzata is, utana meg nincs mas hatra, mint hogy sok sikert kivanjak nektek.  :beerchug:

A játékkal kapcsolatos újdonságokat ebben a témában közöljük, s ugyanitt lehet kérdezgetni a játékkal kapcsolatban.

Szia Milan!
Ezeket a tippeket hova kell elküdleni?
Vagy hova kell írnom?

Milan!

Köszi, hogy az NB1-t is bevettétek.
Szerintem viszonylag sok meglepetés meccs van mifelénk, tehát ez jót fog tenni a játéknak.

Az más kérdés, hogy én a megye II teke bajnokság feltérképezésével töltöttem a februári hónapot.  ;)

Idézetet írta: Torrero17 Dátum március 14, 2008, 12:08:34
Szia Milan!
Ezeket a tippeket hova kell elküdleni?
Vagy hova kell írnom?

A foci kategoriában, az illető bajnokságoknak van nyitva téma, az aktuális fordulóval.
Ott kell megadni a tippeket.

Nekem tetszik ez a játék.Most még nem veszek rajta részt de majd valmikor...

Gratilálok! :ok:

Szerinem külön topikok kellenének. feldolgozásnál is könnyebb lenne.

Ezt lehet, hogy nem ide kellett volna írni, de mi van a tippjátékokkal nyáron??? Én ugyanis ősszel regeltem ide?? ;)
Pl. a guru tippjátékban, majd lesznek felvéve más bajnokságok addig míg a nagyok szünetelnek? Tudom, hogy nem aktuális a kérdés, de ráértem egy kicsit agyalni!! :) ;)

Ahogy elnézem minden elemzésben van egy-két mondat, amelyet már valaki leírt az előző elemzésben, de szerintem ez nem baj, ha tud újat írni az elemző.

Ha azt nézzük, hogy egy-két mondat ismétlődik, de az elemzés 6-7 vagy 8 soros és így az ismétléseken kívül  meg van az 5 sor akkor szerintem nem lehet gond. ;)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum március 15, 2008, 19:22:02
Ezt lehet, hogy nem ide kellett volna írni, de mi van a tippjátékokkal nyáron??? Én ugyanis ősszel regeltem ide?? ;)
Pl. a guru tippjátékban, majd lesznek felvéve más bajnokságok addig míg a nagyok szünetelnek? Tudom, hogy nem aktuális a kérdés, de ráértem egy kicsit agyalni!! :) ;)

Olyankor elég gyér a kinálat, viszont idén nyáron nem lessz hiány...mert hát EB-re kerül sor és akkor is kitalálunk valamit.
Lehet, hogy egy hónapot, pl. júliusban szünetel a játék.
Maga a tippjátékok viszont nem szünetelnek, mert hát van akkor is tenisz, meg skandináv foci...meg egyéb.

Úgy hallottam, hogy a nyáron olimpia is lesz vagy mi.
Bár az aug. vége fele kezdődik.

Persze a tibeti lázongások (és egyáltalán az emberi jogok helyzete miatt) nem is olyan biztos ez az egész.
No ki akar fogadni?!


Nem értem mire gondolsz, de, ha ez fika akart lenni akkor kössz!! :knuppel2:

Ha nem is fika, de valóban egy cinikus megjegyzésnek indult.  :avid:
De aztán rájöttem, hogy mire megkezdődik az olimpia, már javában zajlanak majd a BL és UEFA kupa selejtezők. Sőt 1-2 bajnokság is beindul majd.  :(

Gratulálok minden győztesnek, nekem most nem ment jól, bocs a rossz tippekért, jövőhéten jobbak lesznek igérem  :cya:

Még nincsenek meg mindenhol a győztesek! pl.: a Premier League záró meccse holnap lesz!! ;)

De most egy tippet mér kell 20 millió szval indokolni? Értem azér a játék lényegét de mér kell 5 sor? Meg a tippet mér nem lehet egy fórumba mindenkinek könnyebb lenne....Javitani is meg irni is....  Meg nem tom hanyan játszanak de elég nagy az esély h döntetlen legyen és akkor 5 euron osztozznak?