Infó SfGuru

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Az lehet, hogy ugyanarra meccsre többen is is ugyanazt a tippet adják le?

Idézetet írta: Micuka Dátum március 18, 2008, 21:58:24
Az lehet, hogy ugyanarra meccsre többen is is ugyanazt a tippet adják le?

igen.

Valaki segítsen!Hol tudok tippelni és hogyan az új játékra(SFGuru)?   Köszi!!! :( :'(

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/board,70.0.html , majd az adott bajnokságok fordulóinak témáján belül. ;)

Nekem egy olyan kérdésem/felvetésem lenne, hogy amikor kezd itt kialakulni egy olyan játék, ami az érvekre, az elemzésekre alapszik, akkor ebbe belefér-e a pontos végeredmény tippelése. Nekem senki ne mondja, h a correct score-t lehet indokolni. Nagyon csúnya lesz szerintem ha valakinek 4 magas szorzójú tippje bejön, ami nagyon jól van indokolva, erre majd valaki pl minden mindegy alapon az utolsó mérkőzésre, amit később játszanak mint a forduló többi mérkőzését, belő egy nagyon magas szorzójú ilyen kimenetelt és bemákolja. Akkor most kierdemli meg, h megnyerje az adott fordulót ???
Egy már azóta megszűnt potálon volt vmi hasonló játék, igaz az egy egész hónapon át tartott. És higyjétek el elég bosszantó volt amikor a végig vezetőt az utolsó nap lemákolta egy olyan játékos, aki belőtt 30x szorzóért egy rugby döntetlent...
Mivel a szabályzat még csak kialakulóban van, kisebb simítások még szerintem beleférnek, ezért bátorkodtam ezt leírni. Véleményem szerint a correct score öli a korrekt játékot...

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy az under/over itt is 2,5 gólra vonatkozik mint a tippjátékban? Azért kérdezem, mert már láttam 3,5 gólos vagy 1,5 gólos tippet is? ;)


A játék még nagyon az elején van, tehát amit lehet azon még simitunk...pl. kiveszük a pontos eredmény-t, mert tényleg nehéz arra egy megfelelő elemzést irni.

Az under/over-nél peddig oda kell irni a határt is.

Lehetne akár az is, hogy mindenki az elemzés után csak ugy irhatna egy score tippet, ha bejön akkor kap pluszba egy pontot .
csak 5let

Nem tervezitek, hogy esetleg más sportágakban is lesz SF Guru? PL kosárlabdában

Idézetet írta: deng09 Dátum március 24, 2008, 22:07:17
Nem tervezitek, hogy esetleg más sportágakban is lesz SF Guru? PL kosárlabdában

Lehetséges, hogy lesz a későbbiekben más sportágakban is.

De Milán neked ez teljesen önköltség nem?
egyébként mikor lesz a többi eredmény hirdetés?:)
Olasz foci pézt már tegnap megkaptam, tökéletes  :D :smitten:

Idézetet írta: password18 Dátum március 25, 2008, 10:19:15
De Milán neked ez teljesen önköltség nem?
egyébként mikor lesz a többi eredmény hirdetés?:)
Olasz foci pézt már tegnap megkaptam, tökéletes  :D :smitten:

Hamarosan feldolgozom a többi bajnokság mérközéseit is, csak a Húsvét miatt egy picit elhúzodott az idő.

Egy picit változott a szabályzat: nem lehet ezentúl "Pontos eredményre" tippelni.

Ez tényleg jó módosítás.

Most látom, hogy egy kicsit túlbuzgó voltam és a Pemier League-re véletlenül 5 tippet tettem. Mondjuk, ha az időrendben utolsót törlitek azzal szivesen kiegyezek.  :cya: