SfGuru 2.0

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SfGuru 2.0

Elkészült az SfGuru játék új platformja, amelyet itt tekinthettek meg:

http://www.sportfogadas.org/guru.php

Mostantól az elemzős játékunk nem a fórumon fog zajlani, hanem külön felületen.

Először is megkérlek olvassátok el a játék szabályzatát itt:

http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=szabalyzat

Maga a rendszer még fejlesztés alatt áll, lesznek még újdonságok a későbbiekben.

Az elkövetkezendő 3 hetet tesztelésként is szeretnénk használni, de természetesen mindezt valós nyereményekkel társítva, majd október 1-től meglesz a pontos versenynaptár is.

Bármilyen kérdésetek van, azt itt feltehetitek!

Ugye nemcsak két iroda oddsai közül lehet majd választani. egyelőre csak expekt és unibet van. És ugye majd fel lesznek töltve a versenyek, meg a nyeremények, mert jelenleg csak a heti van kinn.

Amúgy annyira faszának tűnik így elsőre, hogy legszívesebben adnék egy puszit nektek! Fasza lesz!!!

Fent lesznek további versenyek is, amint a régi lejár teljesen és lesz amire szervezni versenyt. Az irodákról meg is feledkeztünk, természetesen ott lesz a többi is. Meg statisztikákat is tervezek meg egyéb apróságokat, erre már tudok épiteni.

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 10, 2012, 18:09:30
Ugye nemcsak két iroda oddsai közül lehet majd választani. egyelőre csak expekt és unibet van. És ugye majd fel lesznek töltve a versenyek, meg a nyeremények, mert jelenleg csak a heti van kinn.

Amúgy annyira faszának tűnik így elsőre, hogy legszívesebben adnék egy puszit nektek! Fasza lesz!!!

Irodák hamarosan felkerülnek, a versenyek alatt gondolom az "sfguru tenisz"-re, meg "sfguru row"-ra gondolsz.

Nos, ezek nem ilyen formátumban lesznek, hanem úgy szeretnénk megoldani, hogy van egy globális verseny, amely tartalmazza az összes sportág elemzéseit, s annak van egy nyereményalapja, s ezen kívül lesznek speciális versenyek, mint pl. "Foci BL" stb. amelynek lesz külön díjazása.

Az "SfGuru ROW" például mától már nem létezik, hisz része a globális versenynek.

A felkiáltójeles mit jelent? Ami a kínálatban szerepel arra mindre lehet írni? Pl ezekre a challengerekre is?

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 10, 2012, 19:41:44
A felkiáltójeles mit jelent? Ami a kínálatban szerepel arra mindre lehet írni? Pl ezekre a challengerekre is?

Igen, lehet írni.  ;)

Akkor ha Én most írok majd a mai US Open döntőre, akkor az ide fog számítani, vagy az ATP - US Open SfGuru-hoz?Mert ott van a kínálatban.

Idézetet írta: fjazej Dátum szeptember 10, 2012, 19:53:14
Akkor ha Én most írok majd a mai US Open döntőre, akkor az ide fog számítani, vagy az ATP - US Open SfGuru-hoz?Mert ott van a kínálatban.

ATP US Open-ra külön verseny van. Az még a régi rendszer szerint megy, de ha valaki véletlenül a felületen adta meg, akkor átmásoljuk majd.

#8 szeptember 10, 2012, 21:20:16, Cesc18
Én felavattam ;D A tétet (10) is beírtam, de valamiért az kitörlődött...

Amúgy nagyon tetszetős ez a rendszer! :ok:

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 10, 2012, 19:41:44
A felkiáltójeles mit jelent? Ami a kínálatban szerepel arra mindre lehet írni? Pl ezekre a challengerekre is?
Azt, hogy 2 órán belül kezdődik az esemény. Ezeket a jelzéseket elfelejtettem megmagyarázni, csinálok is holnap egy kis magyarázatot a táblázatok alá.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum szeptember 10, 2012, 21:16:15
Én felavattam ;D A tétet (10) is beírtam, de valamiért az kitörlődött...
Javitottam a téted: http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=1

Kicsit "aggresszivre" sikerült a tétellenőrző kód, módositok rajta holnap.

#11 szeptember 10, 2012, 21:46:26, vmlinuz
Hozzáadtam a többi irodát.

Egy kis magyarázat a versenyekhez. A felületet úgy készitettem, hogy szabadon lehessen versenyeket szervezni sportágakra vagy egyéni bajnokságokra (akár több bajnokságra is egyszerre). Igy szabadon tudunk toplistát csinálni akármilyen periódusra a kiválasztott paraméterekkel.

Egy elemzés igy több versenybe is részt vesz, ha megfelel a verseny paramétereinek és ez automatikus. Idővel lehet, hogy ha  nem jó igy, akkor beépitek egy kivétel funkciót is.

Ami még a tervlistán van és minél hamarabb meg akarom valósitani:
- bbkódok és egy hozzá való szerkesztő, amiben lehet formázni az elemzések szövegét megiráskor
- LIKE funkció (nem facebookos)
- sorozatos nyertes tippek kiszűrése és plusz pontozás (ezt kicsit nehézkes optimálisan megoldani)
- egy fejlettebb felhasználói profil, statisztikákkal
- egyéb statisztikák

Sziasztok!
Böngésztem az új rendszert jó lesz!
Kérdéseim:
Van e felhasználható egységkorlát? pl egy hétre, ez régen volt lehetett taktikázni.
Van-e minimum előzetes szám, amit meg kell írni ahhoz, hogy érvényes legyen a játékban a részvétel?

Ezeket az új szabályzatban nem találtam meg.
Köszi, gratula!

Igen, vannak ilyen korlátok, de ezek versenyekre vonatkoznak. Pl. http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=versenyek&id=26 a tetején irja a korlátokat.

Nekem az előző verseny jobban tetszett :(
Én kézi-fanként kb sosem lehetek benn a négyben. Míg futballnál "millió lehetőség" van a fogadásokat illetően, addig a kézinél igen korlátos.
Na mindegy, azért az új felület tetszetős.