SfGuru 2.0

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Amit szeretnék megjegyezni:

1. Figyeljetek oda a kezdési időpontokra, mert az elemzés kötelező módon bent kell legyen a rendszerben a mérkőzés kezdése előtt egy órával. Aki meghaladja ezen időpontot, annak az elemzését sajnos tévesen könyveljük el.

2. A jelenleg oldalon található szabályzat október 1-től érvényes, így ezen a héten még nem lehetséges, azonos kimenetelre több elemzést írni.


Hali!

Folyton ott a nevem mellett egy kis ikon, ami jelzi, hogy nem teljesítettem minden feltételt. Nemtom, mi lehet ennek az oka? Átnéztem a szabályzatot, a bet365 -ös fotót mindig beküldöm, azonosítók is megvannak. Esetleg van egy minimum szám, hogy mennyi elemzés kéne? Erről nem találtam infót.
Köszi előre is.

így van, a versenyre ha rámész, ott találhatóak az adott versenyre vonatkozó információk(verseny kezdete, vége, minimum, maximum tipp, minimum tétegység.)

Idézetet írta: stdavid Dátum szeptember 30, 2012, 17:18:27
Hali!

Folyton ott a nevem mellett egy kis ikon, ami jelzi, hogy nem teljesítettem minden feltételt. Nemtom, mi lehet ennek az oka? Átnéztem a szabályzatot, a bet365 -ös fotót mindig beküldöm, azonosítók is megvannak. Esetleg van egy minimum szám, hogy mennyi elemzés kéne? Erről nem találtam infót.
Köszi előre is.

Csatoltam egy képet.

Ilyet ne mutass, le vagyok maradva, mint állat :)

Köszönöm, mindenhol kerestem csak épp ott nem néztem ahol kéne :crazy: :ok:

Ezt a témát mostantól lezárom. Ha bármilyen kérdésetek van, akkor tegyétek fel itt:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,8985.0.html

További sok sikert kívánunk!  :beerchug: