Haladó SfGuru

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: riverside Dátum július 04, 2013, 16:12:27
Júliusban visszatérek, lesöprök mindenkit az asztalról. :bash:

Sok sikert hozzá.  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum július 05, 2013, 07:49:39
Sok sikert hozzá.  :beerchug:
Természetesen ez nem igaz, hiszen vannak itt nagy kaliberű mókusok, velük nehéz versenyeznem. De majd igyekszem. Rettegj Kagawa, csatarid, Cabhelo, Titti7, csabax és a többi nagyágyú!  :cya:

Idézetet írta: riverside Dátum július 05, 2013, 12:31:34
Természetesen ez nem igaz, hiszen vannak itt nagy kaliberű mókusok, velük nehéz versenyeznem. De majd igyekszem. Rettegj Kagawa, csatarid, Cabhelo, Titti7, csabax és a többi nagyágyú!  :cya:

Javítsd gyorsan, a majom meg fog sértődni!  ;D

Idézetet írta: Lacapi Dátum július 05, 2013, 12:47:15
Javítsd gyorsan, a majom meg fog sértődni!  ;D
Még csak-csak elviselem, de Szigo azért egy-két párnát biztosan telesír  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 05, 2013, 15:13:47
Még csak-csak elviselem, de Szigo azért egy-két párnát biztosan telesír  ;D
Természetesen elnézést azoktól akiket név szerint nem említettem, pl. oakland, Szigo. Lacapi te is?  ;D

Idézetet írta: riverside Dátum július 06, 2013, 09:51:00
Természetesen elnézést azoktól akiket név szerint nem említettem, pl. oakland, Szigo. Lacapi te is?  ;D
Nem akarom szétoffolni, de nem, én nem sírom teli a párnát. Én tegnap az öngyilkosságon gondolkoztam! :D  Nem, én mostanában nem írtam, hajtós a meló - de legalább jól fizet! - nincs időm mostanában még meccset nézni se nagyon. Itt a fórumon is kevésbé vagyok aktív, de majd igyekszem azért ha beindulnak a bajnokságok kicsit én is aktivizálni magam.

"A Haladó SfGuruban való szereplés egy megfelelő komolyságot igényel!"

Belépek ma a főoldalra, s ez vár rám a kiemelt elemzések közt:

"Múlt hét keddtől, egészen vasárnapig, a szopókörhintán ültem. Lehet, azért mert georgeboyd pillanat ragasztót nyomott a seggem alá, vagy a másik koncepció, hogy egyszerűen elkezdtem élvezni. Egyébként köszönöm neki, hogy gondolt rám a hónap fogadója júliusi versenyén, nálam az év mondata lett, amiért engem javasolt. Szó szerint, így karakterizálódott a voksa: "Én hillandkimit javaslom a hosszú elemzései alapján. (igaz, hogy ellene játszom, de ez nem lényeges szempont, ami számít, hogy sokat dolgozik vele)". Természetesen ezért nincs harag de, hogy jót röhögtem rajta az is biztos na, de elég a nyavalygásból az élet megy tovább. Kedden újra BL és szeretnék újra a győztesek útjára lépni."

Hasonló gondolatmeneteket elfogadunk a fórumba, de nem a kiemelt írások közt. Ezért arra kérünk benneteket, hogy ne erőltessétek.  ;)

Ezek után csodálkozunk, hogy a Googleon olyasmikre találnak meg, hogy "segglyuk"  ;D


Idézetet írta: Milan Dátum augusztus 06, 2013, 11:23:46
Ezek után csodálkozunk, hogy a Googleon olyasmikre találnak meg, hogy "segglyuk"  ;D

Legalább nem kell a megfelelő keresőszavakon törni a fejeteket!   ;D

juj ez az én írásom volt... bocs :)

A tipp legalább jött :D

Sziasztok!
Elnézéseteket kívánom, hosszú távollét után írnék ma a haladó guruba, de látom, hogy nincs heti verseny. Próbáltam visszakeresni, de nem találtam semmit. Érdeklődnék, hogy megszünt, vagy szünetel?
Üdv.:Sound

Idézetet írta: Sound Dátum szeptember 05, 2013, 10:27:04
Sziasztok!
Elnézéseteket kívánom, hosszú távollét után írnék ma a haladó guruba, de látom, hogy nincs heti verseny. Próbáltam visszakeresni, de nem találtam semmit. Érdeklődnék, hogy megszünt, vagy szünetel?
Üdv.:Sound

Egyszerűen nincs kiírva. Ettől eltekintve még működik.  :ok:

Jövő héttől új játékossal bővül a haladó játék: sotet93!

Sok sikert kívánunk neki a haladók közt.