Tippversenyek nyertesei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1530 február 06, 2018, 16:03:21, Csenii
A következőn már nem indulok el. Adok másnak is lehetőséget xD
Harmadszorra már úgy se csinálnám meg valószínűleg.. Szerencsém volt, akadtak most az X-ek.  ;)
Egyébként köszi a gratulációt!  :) Sok sikert a továbbiakban neked is

Ui: Ja, és köszi az adminoknak is a pénzt. Pont jókor jött, kezdtem kifogyni belőle.   :angel:

Köszi !

Sajnos az Austral Open döntöre nem birtam fogadnki mert lecsusztam akk megnyertem volna a versenyt de se baj ennek is örülök, Gratulálok mindenkinek !
Kb Skrillre mikorra várható a pénz, köszi a választ elöre is  ?

A Skrilles nyereményeket az eredményhirdetést követő 3 munkanapon belül küldjük.

Idézetet írta: Csenii Dátum február 06, 2018, 15:54:12
A következőn már nem indulok el. Adok másnak is lehetőséget xD
Harmadszorra már úgy se csinálnám meg valószínűleg.. Szerencsém volt, akadtak most az X-ek.  ;)
Egyébként köszi a gratulációt!  :) Sok sikert a továbbiakban neked is

Ui: Ja, és köszi az adminoknak is a pénzt. Pont jókor jött, kezdtem kifogyni belőle.   :angel:

Azért volt a tegnapi nap egy kis taktika is a részedről, de hát ez simán belefér. Gratula! :ok:

Idézetet írta: prigioni1 Dátum február 06, 2018, 17:33:25
Azért volt a tegnapi nap egy kis taktika is a részedről, de hát ez simán belefér. Gratula! :ok:

Köszi. Na, most jól lebuktattál. :D Jaja, nagyjából átnéztem ki hogy áll. Nem akartam már ezen bukni. :D
Egyébként tényleg te nyertél volna. Én saját kútfőből nem ezeket a tippeket rakom. Első gondolatom az over lett volna, az összes meccsre. Vagy nem raktam volna semmit, de akkor is nyertél volna. Nem volt vmi fair húzás a részemről, ezért is hagyom ki a következőt, meg hát most annyi verseny van hogy bőven van miből válogatni. :)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 05, 2018, 13:42:26
Jégkorong (Január 2018):

1.hely: todika
Nyereménye: 20€ Skrillen keresztül.

Gratula.  :topbet_125:

Köszönöm. Már meg is kaptam.

A kosárlabda Euroliga febr.1-2. véletlenül maradt ki a kiértékelésből?
Csak azért kérdezem,mert egy későbbi tippjáték (foci topliga febr.2-5.) már ki lett hirdetve.  :laugh:

Idézetet írta: runin Dátum február 07, 2018, 07:13:52
A kosárlabda Euroliga febr.1-2. véletlenül maradt ki a kiértékelésből?
Csak azért kérdezem,mert egy későbbi tippjáték (foci topliga febr.2-5.) már ki lett hirdetve.  :laugh:

Igen, véletlenül kimaradt. Most pótoljuk:

Kosárlabda Euroliga 17/18 (Feb. 1-2.):

1.hely: runin
Nyereménye: 10€ Skrillen keresztül.

Gratula.  :topbet_125:

Sziasztok valakinek jött màr az austral open nyeremény , mert nekem még nem ?

Úgy látszik még nem telt le a 3 munkanap  :bash:

Nyugi. Ebben a szent pillanatban érkezett meg!  ;)

Aha megjött nekem is, csak azért voltam kiváncsi mert a skrill küldött valami ellenörzös valamit és meg kellet adni pár adatot nem e azért nem jön mert inaktiválták az accountomat , abban biztos voltam hogy küldeni fogják még soha nem csalódtam bennük , köszi mégegyszer !

Kosárlabda Euroliga 17/18 (Feb. 8-9.):

1.hely: Bucak77
Nyereménye: 10€ Skrillen keresztül.

Gratula.  :topbet_125:

Heti Tenisz (Február 5-11.):

1.hely: monet
Nyereménye: 10€ Skrillen keresztül.

Gratula.  :topbet_125:

Férfi Kézilabda BL (Február 07-11.):

1.hely: drogos
Nyereménye: 10€ Skrillen keresztül.

Gratula.  :topbet_125: