Bajnokok Ligája Fogadások 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bajnokok Ligája 2015/16: Melyik csapat nyeri a döntőt?

Real Madrid
7 (58.3%)
Atletico Madrid
5 (41.7%)

Összes szavazó: 12

Szavazás lezárva: május 28, 2016, 06:26:20

LEGNAGYOBB CSAPAT!!!! LEGNAGYOBB CSAPAT!!!!!!


Megérdemelten nyert az Arsenal, különösen örültem hogy Özil is gólt szerzett, emlékszem mennyire maga alatt volt amikor anno kihagyta a büntetőt, és elment a meccs, majd a továbbjutás. De megérdemelte a Bayern is, vicc ez a 70 %-os labdabirtoklás, főleg ha nem is nyersz vele  :D Érdekes volt hogy az első félidőben 2 perc kellett nekik hogy elvégezzenek egy szögletet, a végén másodpercek alatt megoldották kicsiben  ;D
Mióta már az egész világ, de még a nagyanyám is azt szajkózza hogy Neuer a világ legjobb kapusa, azóta 3 bravúrra jut egy baki. Szemeket kinyitni, most De Gea a number 1!!!

Nálam Vidal a tök fölösleges labdarúgó a BM-ben. Keresi a helyét. Nem is értettem miért kerül 30 millióba....



Idézetet írta: Nezocsa Dátum október 21, 2015, 09:03:58
Nálam Vidal a tök fölösleges labdarúgó a BM-ben. Keresi a helyét. Nem is értettem miért kerül 30 millióba....
Vidal nekem is "idegen test" a BM-ben! Fogalmam sincs mit keres ott... manapság nem tudom élvezni ezt a tili-toli altató Gardiola focit... nincs meg a "gyilkos ösztön" a játékban! Leszámítva azt a 9 percet amikor Lewa 5-öt vágott a farkasoknak!:o) Ott valami megszállta őket! :D ;D
Nem is csodáltam, hogy Pep is a fejét fogta, hisz Ő nem ezt "tanítja"!!!!! :great: :great:

Szerintem meg kell a csapatba! Idejött, első meccsén annyi átlövése volt, mint a tavalyi csapatnak egész évben. A Juvés transzferek közül Comannak meg idő kell, de az ő vétele is "jó" kategória. BuLi szinten minden második meccsén már jónak mondható teljesítményt (10-es skálán legalább 6-os osztályzat) nyújtott.

Én egy edzői cserének örülnék, én nem kívántam Pep-et soha a csapathoz. Amikor a csúcson voltunk az volt a titok, hogy átrohantunk mindenkin, most meg Guardiola Isinbayeva módjára mindig egy kicsivel akarja megdönteni az aktuális passzrekordot. Helyére már 1,5-2 éve nem tudok mondani egy edzőt sem, akinek örülnék, de váltás kell!

Idézetet írta: ricsi046 Dátum október 21, 2015, 11:13:14
http://www.eredmenyek.com/merkozes/65cNW06D/#oddsok-osszehasonlitasa;correct-score;rendes-j-i

unibet egész jó szorzót adott 4-4-re
Ha csak szaz eurot toltak ra fejenkent, mar megvolt az evvegi bahamai nyaralas koltsege meg egy uj auto az oldalbordanak. A hulyenek is megerte. Remelem jo sokan voltak meg rajta, nemcsak ez a 22 jomunkasember.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum október 21, 2015, 14:23:33
Szerintem meg kell a csapatba! Idejött, első meccsén annyi átlövése volt, mint a tavalyi csapatnak egész évben. A Juvés transzferek közül Comannak meg idő kell, de az ő vétele is "jó" kategória. BuLi szinten minden második meccsén már jónak mondható teljesítményt (10-es skálán legalább 6-os osztályzat) nyújtott.

Én egy edzői cserének örülnék, én nem kívántam Pep-et soha a csapathoz. Amikor a csúcson voltunk az volt a titok, hogy átrohantunk mindenkin, most meg Guardiola Isinbayeva módjára mindig egy kicsivel akarja megdönteni az aktuális passzrekordot. Helyére már 1,5-2 éve nem tudok mondani egy edzőt sem, akinek örülnék, de váltás kell!

A Vidal helyett igaz nem ugyanazon a poszton játszanak Kroos is elég sokat lőtt mielőtt elment. Lehet, hogy ezért ment el. Pepnél nem lehet vagy nem szabad átlőni a véleményem szerint, max akkor ha lecsorog és jól jön a labda. 

Vidal és Coman is nagyon jó igazolás volt, de tény hogy Vidalból ki lesz irtva az átlövés, pedig egyik legnagyobb erénye. Vicces hogy Kroost is felhoztátok. Ő pont a Bayernben rúgott sokat kapura, mehetett is isten hírével. Erre a Realba olyan szinten szürkül bele hogy nem igaz. Sokkal jobb, sokoldalúbb, intelligensebb játékos, minthogy megöregedett Xavit játszva passzrekordokat döntsön alibizve.

RedMunchen, jó látni hogy nem csak a kivülállók látják így. Nem mondom hogy szerettem a Heynckess-féle Bayernt, de féltem tőlük mint a tűztől. Ez a mostani az első nagyobb csapatban elakad. Mint tette azt tegnap is. Pedig a játékoskeret ultrabrutál, tele művészekkel, klasszisokkal. Csoda hogy az egyszerű de nagyszerű Müller is nem egyszer kiakadt a taktikán?  :)

Idézetet írta: Nezocsa Dátum október 21, 2015, 14:42:31
A Vidal helyett igaz nem ugyanazon a poszton játszanak Kroos is elég sokat lőtt mielőtt elment. Lehet, hogy ezért ment el. Pepnél nem lehet vagy nem szabad átlőni a véleményem szerint, max akkor ha lecsorog és jól jön a labda. 

Első meccsén nekem is Kroos ugrott be.

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 21, 2015, 14:58:22
Vidal és Coman is nagyon jó igazolás volt, de tény hogy Vidalból ki lesz irtva az átlövés, pedig egyik legnagyobb erénye. Vicces hogy Kroost is felhoztátok. Ő pont a Bayernben rúgott sokat kapura, mehetett is isten hírével. Erre a Realba olyan szinten szürkül bele hogy nem igaz. Sokkal jobb, sokoldalúbb, intelligensebb játékos, minthogy megöregedett Xavit játszva passzrekordokat döntsön alibizve.

RedMunchen, jó látni hogy nem csak a kivülállók látják így. Nem mondom hogy szerettem a Heynckess-féle Bayernt, de féltem tőlük mint a tűztől. Ez a mostani az első nagyobb csapatban elakad. Mint tette azt tegnap is. Pedig a játékoskeret ultrabrutál, tele művészekkel, klasszisokkal. Csoda hogy az egyszerű de nagyszerű Müller is nem egyszer kiakadt a taktikán?  :)

A Jupp-féle csapatnak az volt az előnye, hogy oda-visszavágós meccsen legyőzhetetlen volt, míg Peppel csak egy meccsen tudnánk elkapni a végső aspiránsokat. A tegnapi meccsnek nincs jelentősége, de ha az Arsenal helyett az MSN támadt volna, akkor már a félidőig szóba került volna Waterloo...

Az igaz, hogy Kroos beleszürkült, de azt látni kell, hogyha  CR7 nem kap labdát akkor el kezd hisztizni, pláne ha el is lövi 15-20 méterről... Patthelyzet Kroos számára.
Utoljára Xavi Alonsonak (az egyik kedvenc játékosom annak ellenére, hogy a BM-ben Pep alatt játszik)  és Roberto Carlosnak  engedték meg, hogy lövöldözzön a RM-ben....

Pepnek meg meg kellene újulnia.....valahogy. Nehéz lesz...

Idézetet írta: Nezocsa Dátum október 21, 2015, 15:11:44
Pepnek meg meg kellene újulnia.....valahogy. Nehéz lesz...

Sohasem fog. Nemsokára veszi a kalapot, aztán viszi máshova a tiki-takát. A németeknél néhány bajnoki címre elég volt. Szerintem nem fog Angliába menni, sokkal inkább a PSG-nél tudnám elképzelni, mert csak a tutiba megy, ahol minimális a bukás esélye.

Szerintem ma:
-Az Atletico kurva sok gólt rúg, és Godin is betalál. Kár, hogy alig fizet a gólja
-A PSG elveri a Madridot, bár ez csak megérzés. Olyan, mint tegnap az Arsenal. Pénzt erre sem merek tenni, de tippjátékokba megteszi
-A Galata-Benfica meccsen 2.5 gól fölött opció jónak tűnik
-A Sahtar megszerzi első győzelmét, és azon a meccsen lesz kiállítás is, méghozzá a hazai csapatból
-A Malmö-Sahtar meccs legalább négy gólt hoz


Idézetet írta: oakland23 Dátum október 21, 2015, 15:42:51
Szerintem ma:
-Az Atletico kurva sok gólt rúg, és Godin is betalál. Kár, hogy alig fizet a gólja
-A PSG elveri a Madridot, bár ez csak megérzés. Olyan, mint tegnap az Arsenal. Pénzt erre sem merek tenni, de tippjátékokba megteszi
-A Galata-Benfica meccsen 2.5 gól fölött opció jónak tűnik
-A Sahtar megszerzi első győzelmét, és azon a meccsen lesz kiállítás is, méghozzá a hazai csapatból
-A Malmö-Sahtar meccs legalább négy gólt hoz

+ Juventus értékesít egy büntetőt. A németek az új edzővel csak büntetőből kaptak (5 db) gólt.