Biszem-B@szom fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


IFK Göteborg - Atvidabergs ---> Göteborg vagy X (1,14)

St. Liege - Lokeren ---> St. Liege vagy X (1,09)

Young Boys - Sion ---> Young Boys vagy X (1,16)

Idézetet írta: Tomee886 Dátum április 17, 2014, 11:29:42
IFK Göteborg - Atvidabergs ---> Göteborg vagy X (1,14)

St. Liege - Lokeren ---> St. Liege vagy X (1,09)

Young Boys - Sion ---> Young Boys vagy X (1,16)

ZŐD

Atl Madrid - Elche ---> Atl Madrid (1,21)

Bournemouth - Sheffield Wed ---> Bournemouth vagy X (1,16)

Nadal - Ferrer ---> Nadal (1,07)

Idézetet írta: Tomee886 Dátum április 18, 2014, 11:39:32
Atl Madrid - Elche ---> Atl Madrid (1,21)

Bournemouth - Sheffield Wed ---> Bournemouth vagy X (1,16)

Nadal - Ferrer ---> Nadal (1,07)

teljes CSŐD -.-

Lokomotiv Moszkva - Terek ---> Lok Moszkva vagy X (1,12) rühellem az orosz ligát, mert büdös bundások, de moszkvaiak bajnoki címért robotolhatnak, így már fogadható nekem

Dortmund - Mainz ---> Dortmund X (1,07) sima dortmundot gondoltam elsőre, de amilyen mákom van mostanság...

Real Sociedad - Espanyol ---> Sociedad vagy X (1,18)  nem tudom mennyire érdekelheti a hazaiakat az EL, de azért egy minimum egy X-re jók lesznek otthon

Idézetet írta: Tomee886 Dátum április 19, 2014, 11:13:54
Lokomotiv Moszkva - Terek ---> Lok Moszkva vagy X (1,12) rühellem az orosz ligát, mert büdös bundások, de moszkvaiak bajnoki címért robotolhatnak, így már fogadható nekem

Dortmund - Mainz ---> Dortmund X (1,07) sima dortmundot gondoltam elsőre, de amilyen mákom van mostanság...

Real Sociedad - Espanyol ---> Sociedad vagy X (1,18)  nem tudom mennyire érdekelheti a hazaiakat az EL, de azért egy minimum egy X-re jók lesznek otthon

ZŐD

Ma a holland kupadöntő miatt 4 meccs játszik

Hull - Arsenal ---> Arsenal gól (1,16) 4. hely bebiztosításához győzelem kell, győzelemhez meg gól

Nürnberg - Leverkusen ---> Leverkusen gól (1,1) nekik meg a 4 hely eléréséhez kell győzelem :)

Benfica - Olhanense ---> Benfica (1,08) ma egy győzelemmel már bajnok a Benfica

Ajax - Zwolle ---> Ajax nyeri a kupát (1,25) sima győzelmet játszottam volna meg első körben, de az ördög sosem alszik

Idézetet írta: Tomee886 Dátum április 20, 2014, 11:33:02
Ma a holland kupadöntő miatt 4 meccs játszik

Hull - Arsenal ---> Arsenal gól (1,16) 4. hely bebiztosításához győzelem kell, győzelemhez meg gól

Nürnberg - Leverkusen ---> Leverkusen gól (1,1) nekik meg a 4 hely eléréséhez kell győzelem :)

Benfica - Olhanense ---> Benfica (1,08) ma egy győzelemmel már bajnok a Benfica

Ajax - Zwolle ---> Ajax nyeri a kupát (1,25) sima győzelmet játszottam volna meg első körben, de az ördög sosem alszik

Nem ZŐD... ajax no comment

Malmő - Djurgarden ---> Malmö X (1,12)

Köbenhavn - Esbjerg ---> Köbenhavn X (1,18)

Man City - West Ham ---> 1,5 gól fölött (1,08)

Idézetet írta: Tomee886 Dátum április 21, 2014, 12:09:14
Malmő - Djurgarden ---> Malmö X (1,12)

Köbenhavn - Esbjerg ---> Köbenhavn X (1,18)

Man City - West Ham ---> 1,5 gól fölött (1,08)

ZŐD

Atl Madrid - Chelsea ---> Atl Madrid X (1,19)

Crvena Zvezda - Radnicki Nis ---> C Zvezda (1,18)

Dinamo Zagreb - Dragovoljac ---> D Zagreb X (1,02)

Idézetet írta: Tomee886 Dátum április 22, 2014, 09:44:38
Atl Madrid - Chelsea ---> Atl Madrid X (1,19)

Crvena Zvezda - Radnicki Nis ---> C Zvezda (1,18)

Dinamo Zagreb - Dragovoljac ---> D Zagreb X (1,02)

ZŐD

Mára:

Real Madrid - Bayern München ---> Reál gól (1,2)  elég egyértelmű hogy a Reálnak muszáj gólt lőnie ha akar esélyt akar a továbbjutásra

Cecchinato M. - Mesaros K ---> Cecchinato (1,18) Titti7 tipp

Nadal - Ramos ---> Nadal (1,01)  nem egy világbajnok szorzó, de még a múlt heti Ferrer elleni fostalicska játékot nyomva is nyernie kellene... ha ezen megy el, akkor megérdemlem   ;D

Idézetet írta: Tomee886 Dátum április 23, 2014, 10:05:56
Mára:

Real Madrid - Bayern München ---> Reál gól (1,2)  elég egyértelmű hogy a Reálnak muszáj gólt lőnie ha akar esélyt akar a továbbjutásra

Cecchinato M. - Mesaros K ---> Cecchinato (1,18) Titti7 tipp

Nadal - Ramos ---> Nadal (1,01)  nem egy világbajnok szorzó, de még a múlt heti Ferrer elleni fostalicska játékot nyomva is nyernie kellene... ha ezen megy el, akkor megérdemlem   ;D

ZŐD

Sevilla - Valencia ---> Sevilla X (1,16)

Benfica - Juventus ---> Benfica 2-0ás hendivel (1,08)

Cervantes-Huegun - Gabashvili ---> Gabashvili (1,25)  ha Ferrert ki tudta ejteni, akkor csak bírjon már el egy Ifi tornás  tejfölös szájúval, aki challengereken folyamatosan kiszopik (Tursunov elleni győzelme hát...bunda vagy nem bunda, de érdekes meccs volt)