Szülinapi pókerverseny

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mikor várható a visszaigazolás ? Csak, hogy a jelentkezésig józan maradjak  :beerchug:

valaki tudna segíteni!?
bejelentkeztem a versenyre,viszont a számlám totál 0-án van.
ideértve a játékpénzt is,így nem is értem...
még nem játszottam vele,ilyenkor tudok valamit csinálni!?...vagy a versenyen sem tudok részt venni!?

Most nézem, nekem sincs játékpénz. Hogy lehet szerezni olyat?  :o

Én most jelentkeztem a klubba...mondjuk jó mert a pokerstars-os felhasználó nevem is jorgi05  :P :)

Lehet csak mobilról tudnék játszani, letöltöttem a mobilos alkalmazást, de nem találok itt olyanokat hogy központi lobby meg ilyenek... Csak a pc s programmal tudok részt venni a játékban?

Akinek nincs játékpénze, próbáljon meg beülni egy játékpénzes asztalhoz, ott elvileg a rendszer felajánlja hogy újra tölti 1000 zsetonig a számlát. Ezt óránként max 3szor lehet megtenni

Az eddigi klubjelentkezéseket elfogadtam. Ne felejtsétek, hogy a turnéra külön kell jelentkezni.
Pár óra múlva újra belépek, s ha van jelentkező, akkor ellenőrzés után őket is felveszem a klubba.
Csak azon személyeket engedélyezünk, akik a megjegyzésbe megadják a fórumos felhasználónevüket.

Jelenleg 43 klubtag van, de ebből még csak 7 jelentkezett a versenyre (köztük én is... :) )

Hajrá!  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum április 28, 2013, 13:38:43
Az eddigi klubjelentkezéseket elfogadtam. Ne felejtsétek, hogy a turnéra külön kell jelentkezni.
Pár óra múlva újra belépek, s ha van jelentkező, akkor ellenőrzés után őket is felveszem a klubba.
Csak azon személyeket engedélyezünk, akik a megjegyzésbe megadják a fórumos felhasználónevüket.

Jelenleg 43 klubtag van, de ebből még csak 7 jelentkezett a versenyre (köztük én is... :) )

Hajrá!  :beerchug:


Nem kapom azt a megjegyzes reszt ahol meg kellene adnom a forumos nevem ... viszont az ott rgisztralt nevem ugyanez, mint itt, igyis szukseges, h keressem azt a megjegyzes reszt ?  :P

Milan, én már regisztrálva vagyok,de nem az itteni felhaszálónevem adtam meg hanem a rendes nevemet. Ott dinozzo28-ként vagyok regisztrálva.Most megyek meccsre csak 8körül érek haza, szóval most jelentkeznék..

en is jelentkeznek de nekem eddig nem tiszta h is kell erre a pokerveresnyre jol jelentkezni.

Idézetet írta: borgosh Dátum április 28, 2013, 13:48:50

Nem kapom azt a megjegyzes reszt ahol meg kellene adnom a forumos nevem ... viszont az ott rgisztralt nevem ugyanez, mint itt, igyis szukseges, h keressem azt a megjegyzes reszt ?  :P

Téged már felvettelek a klubba.

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 28, 2013, 13:49:08
Milan, én már regisztrálva vagyok,de nem az itteni felhaszálónevem adtam meg hanem a rendes nevemet. Ott dinozzo28-ként vagyok regisztrálva.Most megyek meccsre csak 8körül érek haza, szóval most jelentkeznék..

Te is benne vagy a klubban.  ;)

Idézetet írta: saltanus Dátum április 28, 2013, 13:50:55
en is jelentkeznek de nekem eddig nem tiszta h is kell erre a pokerveresnyre jol jelentkezni.

Belépsz a klubba, ott találod a ma estére kiírt versenyt: dupla klikk, utána meg jelentkezés.

Az 5000 forintot csak az elso kapja? elso ketto, vagy harom kaphatna belole :D

Idézetet írta: borgosh Dátum április 28, 2013, 13:57:35
Az 5000 forintot csak az elso kapja? elso ketto, vagy harom kaphatna belole :D

Igazad van, kaphatna, de nem kap.  :P