Jégkorong VB 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jégkorong VB 2016: Ki lesz a végső győztes?

Oroszország
5 (13.2%)
Kanada
17 (44.7%)
Finnország
9 (23.7%)
Svédország
2 (5.3%)
Csehország
0 (0%)
Magyarország
4 (10.5%)
más
1 (2.6%)

Összes szavazó: 37

Szavazás lezárva: május 15, 2016, 07:16:12

Úgy néz ki a svájciak a helyükre teszik ezt a lett csapatot.Mivel Laine-ra kis szorzó volt,igy én megtettem,hogy lő legalább 2gólt,amire nálunk 3-as a szorzó,de tettem egy maxikombit is-Laine,Barkov,Koskiranta,Pulkkinnen.svédektől Nygren és Klasen.Svéd meccsen is várok olyan 5gólt,mig finn meccsen 8gólt.Spórolniuk nincs miért,hiszen legközelebb csak 14-én játszanak a harmatgyenge franciák ellen,igy nincs miért pihenniük szerintem,a kérdés csak az,hogy milyen erőbedobással játszanak,illetve,ha vezetni fognak pl.5:0ra a második harmadban meg-e nyomják a harmadikat.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 11, 2016, 16:14:32
És ma persze gólt lő Sekera 9x oddsszért, ma persze már nem tettem meg  :D Az sem baj.
Finneknél én ma Komarovot meg Koivut próbáltam be + kombikban tettem Koivut és Lainét pontszerzőnek unibeten, de utóbbiak csak 1.30-as odds.
Ha már másnak nem megy a góllövés...Én mindig rá meg Mészárosra szoktam tenni,de Mészáros még nem lőtt gólt,sok alkalma nem lesz rá,mert jönnek ezek után a papiron sokkal erősebb ellenfelek.Lettek csak visszahozták,lehetetlen lenne megjósolni mi lesz.Lainenek nagy esélye lesz ma akár 2-3gólra is,ha versenyben akar maradni a gólkirályi cimért,mert Sekera hasit. ;D
Meg tettem az első harmadban lesz 3gólt mindkét meccsre-külön,lehet egyiken sem lesz amilyen formában vagyok.

#47 május 11, 2016, 17:35:25, buszberlet
Laine szerintem gólra is jó. NHL-be akar ő menni, meg akarja szórni magát.

Szerk: Ez is szép befőtt lett a szlovákoknak.. :D

Idézetet írta: buszberlet Dátum május 11, 2016, 16:47:53
Laine szerintem gólra is jó. NHL-be akar ő menni, meg akarja szórni magát.

Szerk: Ez is szép befőtt lett a szlovákoknak.. :D
Élőben 40szorzó is volt a fehéroroszokra.Mennyivel másabb csapat lenne,ha nem lett volna az a viszály.Nagyon hiányzik pl.Tatar,Hossa,Gáborik,Pánik,Chára..... Svájciak csak behúzták a végén.Szerintem lőhet kettőt,aztán este kiderül.

A kapus cserét nálunk már rég meg kellett volna lépni a Kanada elleni meccs után....

Idézetet írta: Nezocsa Dátum május 11, 2016, 20:08:32
A kapus cserét nálunk már rég meg kellett volna lépni a Kanada elleni meccs után....

Szerintem Rajna és Hetényi felváltva kapott volna meccset, viszont Hetényit már a Kanada elleni meccs felénél Vay váltotta. Szóval egy csere lényegében már megtörtént és most a Rajna/Vay váltás is érik.

Az USA ellen majdnem mindegy, ki véd, de én most arra tippelnék, hogy a fehéroroszok ellen megint Vay lesz a kezdő.
Rajna a franciák ellen 71%-ra védett, ilyen teljesítménnyel kizárt a pontszerzés.

Azért a mai meccs már nagyon emlékeztetett arra, amikor 1-2 osztállyal lejjebb hősiesen játszottunk a nálunk jóval erősebbek ellen. Tetszett.  :)
Kár a végén a kiállításokért, benne volt, hogy ennél is szorosabb lesz.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 11, 2016, 16:14:32
Finneknél én ma Komarovot meg Koivut próbáltam be + kombikban tettem Koivut és Lainét pontszerzőnek unibeten, de utóbbiak csak 1.30-as odds.

Koivu gól bejött, Komarov gól nem. A két pontszerző is bejött bár ahhoz képest, hogy Laine 1.30 volt kissé sokat kellett várni rá  ;D
Sikerült belőle elég jól kijönni ahhoz képest, hogy csak három finn gól született.
A mienk mai teljesítményére legjobb szó a hősies, tényleg a maximumot hoztuk ma. Az a baj, hogy igazából ez a maximum is ennyire elég,  csak momentumaink vannak, nagyon kevés erő marad a romboláson túl bármire. Egyelőre magas nekünk ez az elit divízió, de nincs gond ezzel, ez is óriási teljesítmény, hogy a magyar hoki ide eljutott.
Csodát nem lehet várni ilyen ellenfelek ellen, majd ha lesz 8-10 olyan játékosunk akik stabilan a svéd, finn, német első ligában meg a KHL-ben játszanak akkor remélhetünk többet annál is ami most van.

Idézetet írta: fili76 Dátum május 11, 2016, 17:51:26
Élőben 40szorzó is volt a fehéroroszokra.Mennyivel másabb csapat lenne,ha nem lett volna az a viszály.Nagyon hiányzik pl.Tatar,Hossa,Gáborik,Pánik,Chára..... Svájciak csak behúzták a végén.Szerintem lőhet kettőt,aztán este kiderül.

Tényleg, ezek a játékosok hol vannak?? Nagyon vékony ez a szlovák válogatott így, állítom mi is velük voltunk leginkább partiban eddig. Jövőre még az is lehet kiesnek a szlovákok ha így folytatják és ez nem vicc.

Viszályok vannak a szövetségben. Hossa azt mondta sérült, a Blackhawks utolsó meccsét végigjátszotta. Gaborikot ha jól tudom Cíger zavarta haza még a felkészüléskor.. Ezek mennek..

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 11, 2016, 22:43:08
Tényleg, ezek a játékosok hol vannak?? Nagyon vékony ez a szlovák válogatott így, állítom mi is velük voltunk leginkább partiban eddig. Jövőre még az is lehet kiesnek a szlovákok ha így folytatják és ez nem vicc.
Buszberlet jól leirta,viszályok összeveszések Nemecek kinevezésével visszamondták a válogatottságot,azt hiszem Lintnert akarták,ha jól emlékszem a játékosok 1emberként a szövetség élére,és igy ellenkeztek-nek sokan még mindig.Cigert meg edzőnek?Vicc kategória.Olyan kb.mint Brocchi a Milan élén.Klasszis játékos volt az igaz,de edzőnek nulla.Ennek ellenére a szlovákoknál még igy is van 5-6gyengébb csapat,és ezért nem fognak kiesni-szerintem.Minden évben nem lesz 2védett gyenge csapat sem,mert a franciák nagyon a kiesés szélén lennének,de irhatok egy kazahsztánt is,akik már lehet idén billenni fognak.Azért abban a csoportban van elég gyenge csapat,akiket rendre vernek-kazah,dán,norvég,lett,másikban francia,jövőre,aki feljutott...talán lengyel,de ezt nem tudom pontosan.Fehéroroszok meg jók lehetnek még és beérhetnek az első négybe is akár,ha verik a németeket és a magyarokat.Ők már voltak olimpiai negyedik helyezettek is,akkor is Kostitsyn testvérekkel Kalyuzhnyjal kiegészülve,ütős hármast alkotnak,alkottak.Szlovákokra visszatérve mennyire más lenne egy Halák a kapuban esetleg Budaj.De főleg az első hiányzik.

Mai meccsekre egy ilyen kombit tettem ma unibeten:

Matthews pontszerző + Perry pontszerző
@1.95

Kanada szerintem a németeket nem fogja annyira kitömni mint eddig másokat, nagyon szervezett ez a német csapat. Azért remélem Perry benne tud lenni egy gólban valahogy, eddig minden meccsen benne volt, de eddig 7-8 gólokat lőttek az igaz. Még Duchene-en gondolkoztam, hogy lehet őt kellene Perry helyett, nehéz kitotózni ezt.
Az amerikaiaknál Matthews szerintem a legveszélyesebb játékos, nem véletlenül tartják óriási tehetségnek a finn Lainéval együtt. Remélem egy gólban ma is benne lesz.

Május 12., csütörtök:


15:15   Czech Republic - Norway   1.34   6.16   6.70
   
15:15   USA - France   1.23   7.63   8.78
   
19:15   Canada - Germany   1.05   16.26   24.08
   
19:15   Russia - Denmark   1.15   9.37   12.29


Tippek, vélemények?

Idézetet írta: Knapp Dátum május 11, 2016, 21:48:10
Szerintem Rajna és Hetényi felváltva kapott volna meccset, viszont Hetényit már a Kanada elleni meccs felénél Vay váltotta. Szóval egy csere lényegében már megtörtént és most a Rajna/Vay váltás is érik.

Az USA ellen majdnem mindegy, ki véd, de én most arra tippelnék, hogy a fehéroroszok ellen megint Vay lesz a kezdő.
Rajna a franciák ellen 71%-ra védett, ilyen teljesítménnyel kizárt a pontszerzés.

Azért a mai meccs már nagyon emlékeztetett arra, amikor 1-2 osztállyal lejjebb hősiesen játszottunk a nálunk jóval erősebbek ellen. Tetszett.  :)
Kár a végén a kiállításokért, benne volt, hogy ennél is szorosabb lesz.

Igaz csak a francia meccs alatt kellett volna a II.harmadban lecserélni Rajnát. Kapott 3 potyaszerű gólt.
Ezért van hiányérzetem.


Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 12, 2016, 09:39:08
Mai meccsekre egy ilyen kombit tettem ma unibeten:

Matthews pontszerző + Perry pontszerző
@1.95

Kanada szerintem a németeket nem fogja annyira kitömni mint eddig másokat, nagyon szervezett ez a német csapat. Azért remélem Perry benne tud lenni egy gólban valahogy, eddig minden meccsen benne volt, de eddig 7-8 gólokat lőttek az igaz. Még Duchene-en gondolkoztam, hogy lehet őt kellene Perry helyett, nehéz kitotózni ezt.
Az amerikaiaknál Matthews szerintem a legveszélyesebb játékos, nem véletlenül tartják óriási tehetségnek a finn Lainéval együtt. Remélem egy gólban ma is benne lesz.
Nekem minden meccsen hazaiak nyernek és 6gól esik minimum,nem kombináltam nagyon vele.Kanada azért más kaliber,szoktam irni,ha akar lő simán 6gólt a németeknek,akik hokiban sehol nincsenek,és nem is voltak. :beerchug: