Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 26, 2023, 14:33:50Mar 8szor leirtam hogyan fizess be.
Én élvezem, amikor valaki ennyire makacskodik, s egyáltalán nem figyel arra, hogy segíteni próbálnak neki, hanem továbbra is erőlteti a saját makacsságát, majd pedig a végén áldozatnak véli saját magát.
Ha ezek után sem érti és nem tudja értelmezni a szöveget, hanem továbbra is "megy a saját feje után" és még néhányszor falba akarja verni a fejét, akkor - szerintem - hagyni kell, hogy tovább makacskodjon.
:beerchug:

Idézetet írta: csucsu Dátum július 22, 2023, 13:27:03a Neteller forintban van, a Bet365 forintban van,
mire váltam át?

már kérdeztem, hogyan, mire váltom át ??



igen, írtad:
Skrill, unibet
az nem segít

"Nekem is forintos a skrill és az unibet, értelemszerűen. De euróm és dollárom is volt, nem akartam hogy a skrill váltson, így befizetéskor kiválasztottam hogy euró és automatikusan az eurós zsebet ajánlotta fel.
De beten is simán befizethetsz a forintos számládra az eurós zsebből.

De akár vissza is válthatod a pénzed forintra a netelleren(csak az még nagyobb bukó)
(Tehát a befizetett pénzt átváltod euróra majd vissza forintra)"

Idézetet írta: csabax Dátum július 26, 2023, 17:29:27Én élvezem, amikor valaki ennyire makacskodik...
:beerchug:


Arra még sem kaptam választ, mi van ha banki átutalás van,
akkor nem kérdez rá a gamblingre, azután küldhető Bet365-re ??


Azért megkérdezem újra, ha csak Neteller van, egyedül, forint számla, hogyan váltom a nongambling pénzt ??

Idézetet írta: csucsu Dátum július 26, 2023, 17:49:25már kérdeztem, hogyan, mire váltom át ??



igen, írtad:
Skrill, unibet
az nem segít

"Nekem is forintos a skrill és az unibet, értelemszerűen. De euróm és dollárom is volt, nem akartam hogy a skrill váltson, így befizetéskor kiválasztottam hogy euró és automatikusan az eurós zsebet ajánlotta fel.
De beten is simán befizethetsz a forintos számládra az eurós zsebből.

De akár vissza is válthatod a pénzed forintra a netelleren(csak az még nagyobb bukó)
(Tehát a befizetett pénzt átváltod euróra majd vissza forintra)"

Van egy EXCHANGE rész, ott tudod a befizetett nongambling pénzed átváltani. Ha befizetsz forintban, átváltod euróra.
De befizethetsz Eurót is, ez rajtad múlik. A kártyás befizetésnél te magad választhatod ki milyen pénznemben óhajtasz befizetni.
A lényeg!!!! ha mastercard kártyával fizetsz be, azt csak nongambling opcióval teheted meg, ekkor gamblinges pénzt KELL belőle csinálni. (pl egy átváltással lásd fentebb)

Vagy fizess be paysafecarddal, ott 5% a költég, és az szabadon használható gamblingre. Csak egy postára kell elmenniés venni. Vagy a honlapjukon vannak más értékesítő helyek.

#604 július 26, 2023, 22:45:53, csucsu Ok: ui.
"mastercard kártyával fizetsz be, azt csak nongambling opcióval teheted meg"
idáig értem
forintot töltök fel kártyáról "DEPOSIT" alól
ha megjön, akkor ez forintban van a számlámon
az appban lévő "TRANFERS" gondolsz, hogy ott indítsam az átváltást ?

ui.: "EXCHANGE"
ezt sajna sem a Neteller applikációban, sem a webes oldalon nem látom ...

@csucsu  Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.


Idézetet írta: csucsu Dátum július 26, 2023, 23:46:24


nálam így néz ki

https://kepkuldes.com/image/Bzyrd0
https://kepkuldes.com/image/BzyX34

Mert nincs feltöltve és verifikálva. A reg után töltsd fel rá a minimumot ami 1euró/vagy ennek megfelelő forint kártyával. Utána csináld meg a verifikálást és utána ugyanez lesz a netellered mint az én képemen

#608 július 27, 2023, 01:34:47, csucsu Ok: ui.:
Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 26, 2023, 23:56:19Mert nincs feltöltve és verifikálva. A reg után töltsd fel rá a minimumot ami 1euró/vagy ennek megfelelő forint kártyával. Utána csináld meg a verifikálást és utána ugyanez lesz a netellered mint az én képemen


most, hogy kijelöltem nongamblingre,  nem adja hozzá a bankkártyát.
:(
az applikációban, de úgy néz ki a web oldalon elfogadta, 382.- elküldve

#609 július 27, 2023, 10:10:38, csucsu Ok: ui.:
Idézetet írta: csucsu Dátum július 27, 2023, 01:16:13most, hogy kijelöltem nongamblingre,  nem adja hozzá a bankkártyát.
:(
az applikációban, de úgy néz ki a web oldalon elfogadta, 382.- elküldve


nem tölti fel, és a kártyát már ki se választja, ha nongamblingre van állítva.

ui.:
amelyik kártyával egyszer probálkoztam gamblingre, nem akarja engedni fizetni vele nongamblingre
ma már kiírta, hogy max 5700.- körül fizethetnék be.


Tehat ha jol ertem egyszer befizettel a minimumot. Utana a verifikaciot megcsinaltad?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 27, 2023, 14:13:21Tehat ha jol ertem egyszer befizettel a minimumot. Utana a verifikaciot megcsinaltad?
Az se sikerült, mármint a befizetés,

ma viszont egyszer egy 780.- forintosra rákérdezett a bankomnál, hogy jóváhagyom-e, de az még nem érkezett be a Neteller-hez.
Ezt is csak igennel tudtam beküldeni.


Idézetet írta: csucsu Dátum július 27, 2023, 14:49:47Az se sikerült, mármint a befizetés,

ma viszont egyszer egy 780.- forintosra rákérdezett a bankomnál, hogy jóváhagyom-e, de az még nem érkezett be a Neteller-hez.
Ezt is csak igennel tudtam beküldeni.



Egy kártyás befizetés vagy azonnal sikerül vagy nem sikerül. nem kell várni semmire.
Milyen kártyád van?
Esetleg tölts fel paysafecarddal az azonnali.. Neten is lehet venni, de bármelyik magyar postán is

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 27, 2023, 15:53:00Egy kártyás befizetés vagy azonnal sikerül vagy nem sikerül. nem kell várni semmire.
Milyen kártyád van?
Esetleg tölts fel paysafecarddal az azonnali.. Neten is lehet venni, de bármelyik magyar postán is


Megprobáljam Wise virtuális kártyával?
euró v Ft
nongamblingre

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 27, 2023, 15:53:00Egy kártyás befizetés vagy azonnal sikerül vagy nem sikerül. nem kell várni semmire.
Milyen kártyád van?
Esetleg tölts fel paysafecarddal az azonnali.. Neten is lehet venni, de bármelyik magyar postán is


Köszönöm mindent, az este próbáltam újra a magyar bankkártyát hozzáadni a netellerhez, de még mindig
csak gamblingre engedne, nem tudom át állítani nongamblingre, ki töröltem a kártyát,
és most újra be írtam a Wise kártyát ezt most engedte átállítani nongamblingre, és így
SIKERÜLT 2 eurónyit feltölteni a Netellerre, ami forintban jött meg.

Az EXCHANGE is megtaláltam, átváltottam Euróra, (eddig ilyen másodlagosról nem hallottam, kösz)
ez is sikerült, és a BET365 is tette a dolgát.

Már csak az a kérdés a Wise kártyáról a befizetést, visszakapcsolhatom-e yes-re mert eddig ugy nem volt hajlandó átutalni, és akkor kimaradna az EXCHANGE ???