Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha engedi akkor igen. Nyilvan a legjobb az lenne ha a befizetes mehetne gamblingre. De mar evek ota ez van a mastercardnal, ok nem minden gamblinges oldalt tamogattak. Tehat regen is ha mastercarddal fizettel be skrillre vagy netellerre akkor csak bizonyos oldalakra lehetett vele gamblingre befizetni.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 28, 2023, 00:41:22Ha engedi akkor igen. Nyilvan a legjobb az lenne ha a befizetes mehetne gamblingre. De mar evek ota ez van a mastercardnal, ok nem minden gamblinges oldalt tamogattak. Tehat regen is ha mastercarddal fizettel be skrillre vagy netellerre akkor csak bizonyos oldalakra lehetett vele gamblingre befizetni.

A Wise kártya az VISA, de tegnap nem engedte, ma igen...

Visa kártyánál nincs gambling probléma. Azzal ha feltudsz tölteni az szabadon használható gamblingre. Csak a Mastercardoknál van ez a nongambling dolog.

Tehát ha a WISE Visa kártyával tudsz befizetni, az elvileg szabadon használható gamblingre.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 28, 2023, 01:35:27Visa kártyánál nincs gambling probléma. Azzal ha feltudsz tölteni az szabadon használható gamblingre. Csak a Mastercardoknál van ez a nongambling dolog.

Tehát ha a WISE Visa kártyával tudsz befizetni, az elvileg szabadon használható gamblingre.

de eddig nem tudtam vele befizetni, más
minden bejelentkezéskor, új eszköznek gondolja a laptopot, linux ubuntun firefox
lehet ez ellen tenni szerinted?

Mivel nem hasznalok wiset es nincs visa kartyam azt nem tudom miert nem mukodik. Elvileg kene, szerintem mas jellegu problema van. Esetleg nem wise virtualis kartya?

Azt sem tudom miert lesz mindig uj eszkoz. Nalam csak sutik torlesekor dobja be. Nem lehet hogy ezek az op rendszerek maskepp kezelik a sutiket? En windowst hasznalok es androidot



Most, hogy a forintos BET365-re Netellerről eurót fizetek be
50 euró után 370,41 váltással  18520.- forint lett jóváírva befizetésként.

Ha kifizetést kérek a BET365-ről, akkor ők ezt forintban vagy amiben én fizettem be euróban lesz
jóváírva a Netelleren?

Abban lesz jovairva ahogyan lekered.
A beted forintos, tehat forintot utalsz ki. Gondolom a netellered is forintos. (Csak csinaltal egy euros zsebet az atvaltaskor)

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 03, 2023, 16:05:20Abban lesz jovairva ahogyan lekered.
A beted forintos, tehat forintot utalsz ki. Gondolom a netellered is forintos. (Csak csinaltal egy euros zsebet az atvaltaskor)

igen, eurós zseb,

Wise-ról euró Neteller-re, onnan euró Bet365-re.
Amiből forint lesz.
20.000.- ==> 18500.-

Megint bonyolitod. Wiserol miert nem forintot kuldesz netellerre amit koltseg nelkul befizethetnel betre..?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 03, 2023, 19:23:55Megint bonyolitod. Wiserol miert nem forintot kuldesz netellerre amit koltseg nelkul befizethetnel betre..?
Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 03, 2023, 19:23:55Megint bonyolitod. Wiserol miert nem forintot kuldesz netellerre amit koltseg nelkul befizethetnel betre..?

A Wise-on euró volt, mert a Skrill mikor lezárt, a forintomat euróban fizette vissza a Wise-ra.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 03, 2023, 19:23:55Megint bonyolitod. Wiserol miert nem forintot kuldesz netellerre amit koltseg nelkul befizethetnel betre..?

Szerintem engedd el.  ;)

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 03, 2023, 19:23:55Megint bonyolitod. Wiserol miert nem forintot kuldesz netellerre amit koltseg nelkul befizethetnel betre..?

Valami lehet nem stimmel, mert mikor
Neteller ==> Deposit
"Wisa fizikai kártyáról"

forintot csak nongamblingre enged feltölteni.

Tehát vagy Wise-n váltom át euróra és azt már engedi Neteller-re gamblingre,
vagy a nongamblingre töltött forintot a Netelleren váltom ahogy írtad: EXCHANGE

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 03, 2023, 19:23:55Megint bonyolitod. Wiserol miert nem forintot kuldesz netellerre amit koltseg nelkul befizethetnel betre..?
Egyszerű:
Ha tényleg fel akarja tölteni, akkor feltölti. Ha pedig bonyolítani akarja, akkor bonyolítja.
Vannak, akik mások kárán tanulnak, és vannak, akik a saját kárukon tanulnak.
:beerchug:

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 05, 2023, 12:38:56Egyszerű:
Ha tényleg fel akarja tölteni, akkor feltölti. Ha pedig bonyolítani akarja, akkor bonyolítja.
Vannak, akik mások kárán tanulnak, és vannak, akik a saját kárukon tanulnak.
:beerchug:

Én csak segíteni próbáltam hogy ne kelljen 10%ot elkönyvelnie minden befizetésnél..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 05, 2023, 13:27:22Én csak segíteni próbáltam hogy ne kelljen 10%ot elkönyvelnie minden befizetésnél..

Köszi, de a Wise miért nem engedi a forintot tovább váltás nélkül gamblingre ?
Pedig a kártyán rajta van a Visa embléma.