Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 05, 2023, 13:27:22Én csak segíteni próbáltam hogy ne kelljen 10%ot elkönyvelnie minden befizetésnél..
Jól tetted, hogy segíteni próbálsz.
:beerchug:

Idézetet írta: csucsu Dátum augusztus 05, 2023, 14:05:35Köszi, de a Wise miért nem engedi a forintot tovább váltás nélkül gamblingre ?
Pedig a kártyán rajta van a Visa embléma.





Nem használok Wiset így erről fogalmam sincs.

Idézetet írta: csucsu Dátum augusztus 05, 2023, 14:05:35Köszi, de a Wise miért nem engedi a forintot tovább váltás nélkül gamblingre ?
Pedig a kártyán rajta van a Visa embléma.
https://wise.com/acceptable-use-policy

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 05, 2023, 15:15:40https://wise.com/acceptable-use-policy

Akkor elméletileg a Wise nem támogatja a szerencsejátékokat ?


1. Korlátozott tevékenységek

1.2.1 Szabályozott vagy illegális termékek és szolgáltatások

j. Szerencsejáték.

1.   Sorsjátékok.
2.   Fantasy sportok pénzdíjakkal.
3.   Szerencsejátékok pénznyereményekkel.

Idézetet írta: csucsu Dátum augusztus 05, 2023, 16:20:15Akkor elméletileg a Wise nem támogatja a szerencsejátékokat ?


1. Korlátozott tevékenységek

1.2.1 Szabályozott vagy illegális termékek és szolgáltatások

j. Szerencsejáték.

1.   Sorsjátékok.
2.   Fantasy sportok pénzdíjakkal.
3.   Szerencsejátékok pénznyereményekkel.


Igen ez így volt eddig is. Ezért közvetlenül nem tudsz wise kártyával befizetni gambling oldalra. De a neteller nem gambling oldal. Az egy pénzügyi szolgáltató.

Idézetet írta: csucsu Dátum augusztus 05, 2023, 16:20:15Akkor elméletileg a Wise nem támogatja a szerencsejátékokat ?
Nem támogatja.
Itt tényleg megpróbáltak segíteni neked, de te ezekkel egyáltalán nem foglalkozol, hanem továbbra is makacskodsz és újra és újra és újra és újra nekimész fejjel a falnak.

Három lehetőséged van:
1. Megérted és elfogadod azt, hogy ezen a téren mit tehetsz meg és mit nem tehetsz meg.
2. Alapítasz egy saját tulajdonú pénzügyi szolgáltatót, ahol tulajdonosként olyan pénzügyi tevékenységet végzel, amilyet akarsz. (És engedélyeznek.)
3. Elengeded.

Idézetet írta: csucsu Dátum augusztus 05, 2023, 16:20:15Akkor elméletileg a Wise nem támogatja a szerencsejátékokat ?


1. Korlátozott tevékenységek

1.2.1 Szabályozott vagy illegális termékek és szolgáltatások

j. Szerencsejáték.

1.   Sorsjátékok.
2.   Fantasy sportok pénzdíjakkal.
3.   Szerencsejátékok pénznyereményekkel.


A legeslegegyszerubb megoldas az lenne ha netellerre paysafecarddal fizetnel be. Annak csak 5% a dija. Es mehet a forint betre. Majd a forint ki.
De maradhatsz ennel az opcional amit hasznalsz de az ilyen koltseges lesz.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 05, 2023, 17:12:32A legeslegegyszerubb megoldas az lenne ha netellerre paysafecarddal fizetnel be. Annak csak 5% a dija.

Paysafecard megy direkt is a bet365-re, nem kell Netellert közé tenni.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 05, 2023, 16:30:14Igen ez így volt eddig is. Ezért közvetlenül nem tudsz wise kártyával befizetni gambling oldalra. De a neteller nem gambling oldal. Az egy pénzügyi szolgáltató.

A Neteller-re ezért csak az átváltott eurót engedi.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 05, 2023, 18:21:32Paysafecard megy direkt is a bet365-re, nem kell Netellert közé tenni.

Igaz.

Viszont ha közbeiktatjuk a skrillt vagy netellert akkor utána lesz(tarthatunk) a skrillen vagy netelleren gamblinges pénzt.
Én azért preferálom ezt, mert ekkor a psc-s befizetés miatt ugye bankszámlára fizetnek ki, ami több nap is lehet, főleg ha beleesik a hétvége. Viszont a pénztárcás kifizetés gyors és onnan nekem a bankkártáyn keresztül azonnal a számlámon van a pénz.
De aki nálam türelmesebb és tud várni a banki átutalásos kifizetésre annak valóban közvetlenül a psc-bet365 a legoptimálisabb

Sziasztok!

Neteller regisztráció, azonosítás megvolt.
Utaltam tesztként 5.000 forintot. Kértem volna a BET365-re a befizetést, de
az alábbi üzenet érkezett: ezt a pénzt nem használhatja szerencsejáték-oldalakon
történő fizetésre. Mit rontottam el?

Semmit. Valoszinuleg gamblinges penznek konyveli el es igy nem tudod befizetni. Valtsd at masik penznemre es akkor elvileg menni fog. De bukni fogsz belole.

Utaltad, es nem eliras? Tehat nem bankkartyaval fizettel be, ugye?

Kártyával fizettem....

Idézetet írta: Tutto69 Dátum augusztus 13, 2023, 14:16:48Kártyával fizettem....

Sejtettem.
A kártyás fizetés nem utalás. Az kártyás befizetés. És arra korlátozás van. A magyar bankos betéti kártyás befizetések csak nongambling opcióval működnek. Ezeket KÖZVETLENÜL nem tudod gambling oldalra befizetni.
Ha átváltod más pénznemre vagy elküldöd mondjuk egy havernak és ő vissza, akkor megszűnik a korlátozás.

Idézetet írta: Tutto69 Dátum augusztus 13, 2023, 13:42:48Sziasztok!

Neteller regisztráció, azonosítás megvolt.
Utaltam tesztként 5.000 forintot. Kértem volna a BET365-re a befizetést, de
az alábbi üzenet érkezett: ezt a pénzt nem használhatja szerencsejáték-oldalakon
történő fizetésre. Mit rontottam el?

Netelleren átváltod euróra, utána mehet Bet365-re.