Paysafecard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Visszarakták a befizetési lehetőséget a paysafecardos oldalon. 2000 ft a legkisebb összeg amit belehet fizetni, mármint ennyiért is vehetsz kódot, kezelési költséget azt továbbra se számolnak fel. Csak gondoltam szólok, hátha valakit érdekel. ;)

Idézetet írta: Csenii Dátum szeptember 29, 2023, 11:00:23Visszarakták a befizetési lehetőséget a paysafecardos oldalon. 2000 ft a legkisebb összeg amit belehet fizetni, mármint ennyiért is vehetsz kódot, kezelési költséget azt továbbra se számolnak fel. Csak gondoltam szólok, hátha valakit érdekel. ;)

Vagyis már nem szükséges a pay-station.hu kerülő, ugye?

Igen, igen. Most még jól állunk. Befizetni belehet kerülőutak nélkül is, a kifizetésre viszont kiváncsi leszek. Ha összejön. :)

Idézetet írta: Csenii Dátum szeptember 29, 2023, 13:17:27Igen, igen. Most még jól állunk. Befizetni belehet kerülőutak nélkül is, a kifizetésre viszont kiváncsi leszek. Ha összejön. :)

Banki átutalással.  ;)

Hello
Ha PayPal saféval fizetek be abet365re kivehető skrill re

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum október 08, 2023, 09:48:42Hello
Ha PayPal saféval fizetek be abet365re kivehető skrill re

Nem.

A paypalsafe, ami paysafecard, azt fizesd be a skrillre. A skrillrol fizess be a betre. Es akkor kiveheted majd skrillre.


Sziasztok!

Paysafet szeretnék venni a betes 50ezres ajánlathoz.

Ha nem tudom már másodszorra elvégezni ezt az azonosítást a korlátlan fiókhoz, mert a sima keret kimerült, mi a tökömet lehet csinálni?
Személyi fotóig ok, utána hibaüzenet.



Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 08, 2023, 09:53:27Nem.

A paypalsafe, ami paysafecard, azt fizesd be a skrillre. A skrillrol fizess be a betre. Es akkor kiveheted majd skrillre.

Ez hogy van???

Paysafecard-skrill-bet-skrill

Pasafecard akarom feltölteni kóddal, de nem sikerül.  Nem adja hozza az egyenleget ami vásároltam . Többszöri próbálkozásra sem de semmi hibát nem ír ki .
Másnál is volt valami hasonló? 

Ha betről paysafre kérem a kifizetést, onnan bankszámlára ki lehet venni vagy hogy működik?
Bankszámlára már vettem ki, az fizetős lenne.

Idézetet írta: lazanyja Dátum október 27, 2023, 00:11:16Ha betről paysafre kérem a kifizetést, onnan bankszámlára ki lehet venni vagy hogy működik?
Bankszámlára már vettem ki, az fizetős lenne.

Talán ha felveszed velük a kapcsolatot, mármint a Paysafecard-al.

Idézetet írta: lazanyja Dátum október 27, 2023, 00:11:16Ha betről paysafre kérem a kifizetést, onnan bankszámlára ki lehet venni vagy hogy működik?
Bankszámlára már vettem ki, az fizetős lenne.

Nem. De befizetheted mondjuk skrillre es onnan megy bankszamlara.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 27, 2023, 14:33:17Nem. De befizetheted mondjuk skrillre es onnan megy bankszamlara.

Értem, hogy bet - paysafe - skrill - bankszámla... DE
Paysafe-ről hogy lehet átrakni skrillre??? Hol van ez leírva? Mi a menete?