Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum november 07, 2012, 23:16:56
Netellerék kicsit összezavarodtak ma:
Be akartam fizetni a gamebookersre, erre visszautasították, aztán még egyszer próbáltam, de megint.
Aztán harmadszorra sikerült.
Utána át akartam küldeni egy kis pénzt a barátnőm számlájára, de visszautasították, de másodszorra sikerült.
Mondom csekkolom a netellernél, hogy rendben van-e minden, és látom hogy igen.
Egy fél óra múlva nézem az e-mailjeimet, és tele van teljesített tranzakciós értékesítéssel.
Levonták a három visszautasított összeget is.
Írtam nekik mailt, remélem javítják, mert ráadásul nem is aprópénzről van szó.
De csak elvett már az estémből egy fél órát...

Ezek a faszok 24 munkaórán belül válaszolnak (eddig még nem sikerült), ami három nap, ráadásul a hétvége most még tol rajta.
A pénz meg el van tűnve a semmibe...

Idézetet írta: Knapp Dátum november 07, 2012, 23:52:02
Használsz skrillt is?

Onnan jóval alacsonyabb költséggel tudsz pénzt kiutaltatni magadnak.
Megoldás lehet, hogy kártyát csináltatsz és elvásárolod a netelleres egyenlegedet. (persze a forgalmadtól is függ, hogy megéri-e kártyát fenntartani)

Köszi a segítséget,majd nagyobb összegeket fogok kiutaltatni,és akkor nem annyira vészes az 1500ft.

Helyzetjelentés:
- a netelleren belül küldött összeg az meglett 12-én.
- az egyik gb-re feltöltöttet előkerítette a pay-pro kb. 14-én, és rátette a gb számlámra.
- a harmadik meg még mindig lóg a levegőben, mostmár 11 napja. A számlázási osztályuk vizsgálja az ügyet.
Kis türelmemet kérik...  ;D

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum november 18, 2012, 10:36:45
Helyzetjelentés:
- a netelleren belül küldött összeg az meglett 12-én.
- az egyik gb-re feltöltöttet előkerítette a pay-pro kb. 14-én, és rátette a gb számlámra.
- a harmadik meg még mindig lóg a levegőben, mostmár 11 napja. A számlázási osztályuk vizsgálja az ügyet.
Kis türelmemet kérik...  ;D

Beosztják a pénzed, legalább nem játszod el!   
Milyen jól fog jönni ez a pénz karácsony előtt!   ;D

Elég volt a Netellerrel levelezned vagy a Gamebookersnek is írtál?

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Egy kaszinós no-deposit bonus kipörgetése után csak Netellerre lehet kikérni a pénzt. Így nyitottam egy számlát náluk és fel akartam tölteni Abaqoosról, de a Netelleres oldal nem irányít át az Abaqoosra, hogy jóváhagyjam a tranzakciót, csak a historyban jelenik meg mint pending transaction. Netelleréknél kellett volna verifikálni előtte magam, vagy valami mást elvégezni előtte? Mindenesetre írtam nekik, csak gondoltam hátha itt valaki szaki gyorsabban tud rá válaszolni.
Köszönöm!

#50 november 19, 2012, 15:12:41, csacsi1899
Idézetet írta: Knapp Dátum november 18, 2012, 23:35:55
Beosztják a pénzed, legalább nem játszod el!   
Milyen jól fog jönni ez a pénz karácsony előtt!   ;D

Elég volt a Netellerrel levelezned vagy a Gamebookersnek is írtál?

Szerencsére nem állt volna fent az a veszély hogy eljátszom, úgyhogy elég baj, hogy ők osztják be, és nem én fektetem befelé azóta, hogy még többet fialjon... :)

Előbb a netellernek írtam. Ők megtalálták a money transferes pénzt, a többivel kapcsolatban meg mondták, hogy keressem az irodán.
Aztán írtam a GB-es pay-pronak, az egyik összeget ők is megtalálták hamar, és fel is töltötték a számlámra. Vártam egy napot, de a másik hiányzott, ekkor írtam nekik, aztán csodálkoztak, hogy ők már mindent jóváírtak, ha volt más befizetésem aznap, akkor küldjek screenshotot. Ezt elküldtem, és kértek 1-2 nap türelmet. Mikor lejárt a 3 nap, akkor rájuk írtam, de kértek még pár napot, mert a könyvelésük még nem jelzett vissza...
Kezdem azt hinni, hogy nem lesz meg a pénz, úgyhogy terveim szerint a következő e-mailemben megkérdezem a pénzügyi felügyeleti szervük elérhetőségét.

Különben ennél a pay-pro-nál csak ilyen ázsiai nők dolgoznak. Niren, Keysha, stb... :)

Idézetet írta: paquito Dátum november 19, 2012, 13:23:40
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Egy kaszinós no-deposit bonus kipörgetése után csak Netellerre lehet kikérni a pénzt. Így nyitottam egy számlát náluk és fel akartam tölteni Abaqoosról, de a Netelleres oldal nem irányít át az Abaqoosra, hogy jóváhagyjam a tranzakciót, csak a historyban jelenik meg mint pending transaction. Netelleréknél kellett volna verifikálni előtte magam, vagy valami mást elvégezni előtte? Mindenesetre írtam nekik, csak gondoltam hátha itt valaki szaki gyorsabban tud rá válaszolni.
Köszönöm!

Megoldódott.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum november 19, 2012, 15:10:33

Aztán írtam a GB-es pay-pronak, az egyik összeget ők is megtalálták hamar, és fel is töltötték a számlámra. Vártam egy napot, de a másik hiányzott, ekkor írtam nekik, aztán csodálkoztak, hogy ők már mindent jóváírtak, ha volt más befizetésem aznap, akkor küldjek screenshotot. Ezt elküldtem, és kértek 1-2 nap türelmet. Mikor lejárt a 3 nap, akkor rájuk írtam, de kértek még pár napot, mert a könyvelésük még nem jelzett vissza...
Kezdem azt hinni, hogy nem lesz meg a pénz, úgyhogy terveim szerint a következő e-mailemben megkérdezem a pénzügyi felügyeleti szervük elérhetőségét.

Különben ennél a pay-pro-nál csak ilyen ázsiai nők dolgoznak. Niren, Keysha, stb... :)

Ázsiai nők?
Tudsz küldeni screenshotot?    ;D

Valahová be tudok fizetni 1500at netelerről??

Ha igényelek neteller bankkártyát ami Ft-os nem lehet csak Eurós (a számla is az) akkor pénzfelvételnél  Ft-os ATM-ből az adott bank árfolyama lesz a mérvadó?
Euros ATM nincs a környékemen sajnos...
Vagy hogy lenne érdemes minél kisebb veszteséggel felvenni a pénzt?

Szerintem akkor duplán fognak átváltani , Ft~€  €~Ft ..
Nekem €-s a számla és a kártya is  ....   €~Ft
Vajon mi a helyzet az új tranzakciós adóval ,kiszámlázzák a külföldi kártyákra is?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 03, 2013, 13:59:24
Vajon mi a helyzet az új tranzakciós adóval ,kiszámlázzák a külföldi kártyákra is?

Az adó alanyai a magyar pénzintézetek, vagyis a Neteller nem.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 03, 2013, 13:59:24
Szerintem akkor duplán fognak átváltani , Ft~€  €~Ft ..
Nekem €-s a számla és a kártya is  ....   €~Ft
Vajon mi a helyzet az új tranzakciós adóval ,kiszámlázzák a külföldi kártyákra is?

Nem értem mire írtad, hogy dupla váltás....ugyanazt tervezem mint ami Neked van € számla € kártya, az pedig csak egy váltás...
Van még egyébként inaktivítási díja a kártyának?


Van még egyébként inaktivítási díja a kártyának?
[/quote]

Nekem most írtak a Skrillesek ,ha áprilisig nem lesz olyan tranzakcióm ami fizetős "fees"
Akor levonnak 1,5 $...
Úgy látszik ,lassan egy éve nem küdtem nagyapámnak pénzt  :great: :great:

Sziasztok!
Egy kicsit elakadtam  Bank account Verify your micro deposit és ezt írja ki:You have entered an incorrect micro deposit amount.

After three unsuccessful attempts, we are unable to verify this bank account.

Please contact NETELLER Customer Service for assistance in verifying your bank account.

Tudna segíteni ebben valaki?
Előre is köszi :Atti.