Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hatti Dátum január 10, 2013, 00:15:31
Sziasztok!
Egy kicsit elakadtam  Bank account Verify your micro deposit és ezt írja ki:You have entered an incorrect micro deposit amount.

After three unsuccessful attempts, we are unable to verify this bank account.

Please contact NETELLER Customer Service for assistance in verifying your bank account.

Tudna segíteni ebben valaki?
Előre is köszi :Atti.

A megadott bankszámlaszámodra utaltak egy összeget, amit pontosan be kell írni, és úgy hitelesíti a számládat.

Sziasztok!

Mi a teendő ha elfelejtettem a biztonsági kérdésekre adott válaszaimat. Szükségem lesz még ezekre?

Tudja azt valaki, hogy mi a különbség a Net+ Prepaid MasterCard és a Net+ Virtual Prepaid MasterCard között?
Az első van nekem, és nem érzem a jelentőségét, mivel lenne jobb, ha csináltatnék másikat is.

Illetve VIP tag lettem náluk, így lehetőségem nyílik, még egy számlát nyitni, más pénznemben.
Tudja valaki, mi ennek a menete?

A virtuális kártyát csak online használhatod, és azt hiszem kézbe sem kapod, csak a számát meg adatait, ami online fizetéshez kell. Javitson ki valaki, ha rosszul tudom.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 16, 2013, 14:00:52
A virtuális kártyát csak online használhatod, és azt hiszem kézbe sem kapod, csak a számát meg adatait, ami online fizetéshez kell. Javitson ki valaki, ha rosszul tudom.

Ez így van.
De online fizetéshez használhatom a rendes kártyámat is, szóval nem értem mivel jobb, ha van másik is.
Szerintem semmivel.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 16, 2013, 14:07:37
Ez így van.
De online fizetéshez használhatom a rendes kártyámat is, szóval nem értem mivel jobb, ha van másik is.
Szerintem semmivel.

Én úgy tudom azért a virtuális bankszámlát nettes fizetéshez találták ki ,hogy a rendes bankszámla adataidat ne keljen kiadni  ,hogy ha csalókkal akad össze az ember akkor is csak a virtuális kártya adataidat tudják megszerezni (ne kérdezd hogyan)  de a rendes kártya adatokhoz amin a többi pénz van nem tudnak hozzáférni . Legalábbis  én így tudom .

 Virtuális kártyára valaki utaltatott ki pénzt már fogadó irodából?  Vagy arra sem utalnak az irodák ?

Idézetet írta: Dezmop Dátum január 18, 2013, 19:34:18
Én úgy tudom azért a virtuális bankszámlát nettes fizetéshez találták ki ,hogy a rendes bankszámla adataidat ne keljen kiadni  ,hogy ha csalókkal akad össze az ember akkor is csak a virtuális kártya adataidat tudják megszerezni (ne kérdezd hogyan)  de a rendes kártya adatokhoz amin a többi pénz van nem tudnak hozzáférni . Legalábbis  én így tudom .

...És elvileg a netes pénztárcák is azért jöttek létre, hogy a bankkártyaadataid megadása nélkül fizethess online.
Na most hogy ezek után egy netes pénztárcához kapcsolódó bankkártyához miért kell még egy virtuális is, azt nem tudom, de ha nem lenne rá igény, valószínűleg nem foglalkoznának vele.

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Letiltottak bwin-en. Csináltam egy új accot anyám nevén, meg csináltam az identitás ellenőrzést is mindent. Befizettem a saját Netelleremmel és most szeretnék kifizetést kezdeményezni. Azt írja nem tudok mert ahhoz hogy Neteller kifizetést kezdeményezzek ahhoz be kell fizetnem Neteller segítségével. De ez már megtörtént. Ötletek? Lehetséges, hogy azért nem engedi a kifizetést az én nevem lévő netellere mert a bwin acc anyám nevén van?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Idézetet írta: mezrajaed Dátum január 21, 2013, 22:51:02
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Letiltottak bwin-en. Csináltam egy új accot anyám nevén, meg csináltam az identitás ellenőrzést is mindent. Befizettem a saját Netelleremmel és most szeretnék kifizetést kezdeményezni. Azt írja nem tudok mert ahhoz hogy Neteller kifizetést kezdeményezzek ahhoz be kell fizetnem Neteller segítségével. De ez már megtörtént. Ötletek? Lehetséges, hogy azért nem engedi a kifizetést az én nevem lévő netellere mert a bwin acc anyám nevén van?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Nem azért nem engedi (bár szerintem csinálhattál volna anyukádnak is egy netellert, hogy egy névről menjen),
Hanem azért mert van egy rendszerhiba náluk, ami nem érzékeli a neteller befizetést, és basznak megoldani.

Köszönöm:) ez a bwin kb a legszarabb iroda amit valaha láttam:D csak azért tolom náluk mert régen itt kezdtem és elvett tőlem jó sok pénzt. Ha pluszos leszek ott hagyom őket az tuti:D

#71 február 16, 2013, 11:44:55, Döme
Üdv!

Netellernél,ha ATM-nél veszek ki pénzt egyszerre mennyi a max?750 euro,vagy az csak a napi limit(többszöri kivétel esetén)?
Aki használ Netellert  és Skrillt is melyiket ajánlaná inkább és miért? Pl.:Ha vip vagy milyen dijak felett hunynak szemet,ATM-es kivétel ingyenes e,support hol jobb....?

Belépek a neteller számlámba hol találom az adataimat? (cím,név stb)

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum március 30, 2013, 17:35:51
Belépek a neteller számlámba hol találom az adataimat? (cím,név stb)

Settings