Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#90 május 27, 2013, 09:06:56, csacsi1899
Korábban beszélgettünk itt a virtuális kártyáról.
Ez van valakinek?
Erre el lehet különíteni pénzt a rendes neteller számlámon belül?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 26, 2013, 18:33:29
Korábban beszélgettünk itt a virtuális kártyáról.
Ez van valakinek?
Erre el lehet különíteni pénzt a rendes neteller számlámon belül?

Nem lehet elkülöníteni rá pénzt, hanem a teljes egyenleghez hozzáfér.

Kár, hogy magamnak nem lehet megköszönni a választ. :)

Szeretném megkérdezni hogy a netteler kártyának van-e inaktivitási dija hogyha egy adott hónapban nem használom fizetésre köszi a választ előre is.

Idézetet írta: Atika Dátum május 30, 2013, 20:04:32
Szeretném megkérdezni hogy a netteler kártyának van-e inaktivitási dija hogyha egy adott hónapban nem használom fizetésre köszi a választ előre is.

Nincs.


Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy egy hitelesített számlánál (személyi, lakcímkártya kiküldve) milyen limitekkel lehet kalkulálni? Egy másik neteller számlára illetve bet365-höz mozogna a pénz.

Köszönöm

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 05, 2013, 10:13:56
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy egy hitelesített számlánál (személyi, lakcímkártya kiküldve) milyen limitekkel lehet kalkulálni? Egy másik neteller számlára illetve bet365-höz mozogna a pénz.

Köszönöm

Gyakorlatilag nincs limit.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 05, 2013, 10:22:22
Gyakorlatilag nincs limit.
70%-on van a számla hitelesítés, létezik, hogy ezzel még nem tudok pénzt küldeni számlák között? (vagy csak vak  vagyok, és nem találom?)
köszi

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 05, 2013, 22:05:38
70%-on van a számla hitelesítés, létezik, hogy ezzel még nem tudok pénzt küldeni számlák között? (vagy csak vak  vagyok, és nem találom?)
köszi

Tudnod kell pénzt küldeni.
Money out - bal oldalt
Send money for free with money transfer - középen lenyitod
Transfer money - zöld gomb - nyit egy új ablakot, oda kell beírni az infókat.

Ez a Neteller is kemény csapat lehet. Kiraktam 5K-t CIB-es VISA kártyáról hitelesítéshez, furcsa volt, hogy azóta nem tudtam használni a kártyámat. Ma felhívtam a CIB-et, a csávó mondta, hogy látták a Neteller-es teljesítést, és korábban sok gond volt velük, és az esetleges visszaélést megelőzendő ideiglenesen törölték a kártya kimenő forgalmát. (hívtak is, csak már új számom van).
Már rendben van.

Piros pont a CIB-nek, mondta a csávó, hogy a Netelleres és Moneybookerses kimenő cuccost kiemelten figyelik.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 07, 2013, 10:45:24
Ez a Neteller is kemény csapat lehet. Kiraktam 5K-t CIB-es VISA kártyáról hitelesítéshez, furcsa volt, hogy azóta nem tudtam használni a kártyámat. Ma felhívtam a CIB-et, a csávó mondta, hogy látták a Neteller-es teljesítést, és korábban sok gond volt velük, és az esetleges visszaélést megelőzendő ideiglenesen törölték a kártya kimenő forgalmát. (hívtak is, csak már új számom van).
Már rendben van.

Piros pont a CIB-nek, mondta a csávó, hogy a Netelleres és Moneybookerses kimenő cuccost kiemelten figyelik.

Ha nem volt alapja a korlátozásnak, akkor azért ne adjunk már nekik piros pontot...
Azért nehogy már én ne tudjam használni a kártyámat sehol, mert nekik rossz tapasztalataik voltak.
???

Lehet, hogy talált/lopott bankkártyával próbálta már Skrillre, Netellerre feltölteni és onnan gyorsan továbbutalgatni a pénzt?!

Sziasztok!
Abaqoosról küldtem pénzt Netellerre, majd onnan két irodába, de ez el is fogyott.
Bet365-ön sikerült felhalmozni egy kisebb összeget, amelynek egy részét át szeretném vinni az előbb említett két irodába.
Ezt meg lehet valósítani, ugye? Amúgy 35%-nál van az "Account Summary", nem adtam még meg a bankszámlaszámomat, nem tudom, hogy ez számít-e.
Előre is köszönöm a választ! :)

Idézetet írta: SkandarGrazun86 Dátum október 07, 2013, 20:12:58
Sziasztok!
Abaqoosról küldtem pénzt Netellerre, majd onnan két irodába, de ez el is fogyott.
Bet365-ön sikerült felhalmozni egy kisebb összeget, amelynek egy részét át szeretném vinni az előbb említett két irodába.
Ezt meg lehet valósítani, ugye? Amúgy 35%-nál van az "Account Summary", nem adtam még meg a bankszámlaszámomat, nem tudom, hogy ez számít-e.
Előre is köszönöm a választ! :)

Elsősorban az a kérdés, hogy a bet365-höz is a netellert használtad-e feltöltésnél, mert ők oda szeretnek kifizetni, ahonnan befizettél.  :)

Abaqoos-ról fizettem be bet365-re. Oda viszont nem tudnak kifizetni.  :laugh:

Idézetet írta: SkandarGrazun86 Dátum október 08, 2013, 19:16:51
Abaqoos-ról fizettem be bet365-re. Oda viszont nem tudnak kifizetni.  :laugh:

Akkor a bet365 ügyfélszolgálatot kéne zaklatnod (az angollal többre mész, mint a magyarral), hogy ilyenkor hova hajlandóak kifizetni.
Esetleg a bet365 témában megkérdezheted, ki járt már hasonló cipőben.  :)