Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Depositnál kiirja szépen: Optimal Payments Limited.

Szia!

Nalam 11 kis ikont hoz elo a befizetesi lehetosegeknel, a 9.-et valasztottam, amin a kis bank van, semmi mas. Arra irja, hogy Local Bank Deposit. Megadja, hogy Erste Bank, a 28 szamjegyu IBAN-t, a BIC-et, es hogy ne felejtsem el beirni a kozlemenybe az account ID-met.
A regi utalasi adatokat toltottem be a netbankomban, es utaltam a 11600006 -tal kezdodo Erste Bankos szamlaszamra, de nevet en nem lattam, ezert is hagytam ra, hogy Neteller UK Limited es punktumm....

Skrillel akartam csinalni ezt az egeszet, de ez a nemet bankos, meg instant depositos dolog nem szimpatikus. Nagyreszt Sportsinteraction -os befizetes lesz majd egyebkent belole.

Koszonom a valaszt!

Csak megirom, hogy szombaton!!! delben a netelleremen volt a penz, mar be is fizettem a Sportsinteractionra es tanulmanyozom az amerikai egyetemi kosarlabda tippeket:)

Netellerre milyen gyorsan fizetnek ki az irodák?  (főleg bet365,unibet,pinnacle,betfair érdekelne)
Van olyan gyors mint a Skrillnél?

Bet365-nél mindenképp gyorsabb mint a skrill. Netellerre nekem a bet365 1órán belül utal.

Olvastam korábbi hozzászólásokban, hogy az Unibet engedi hogy fogadás nélkül lehessen Netellerről feltöltött pénzt Skrillre lehozni. Gyanítom, hogy akkor fordítva is lehet, vagy tévedek? Más bukik is engedik az ilyen műveletet?
Előre is köszönöm a válaszokat.

Idézetet írta: bengal81 Dátum március 15, 2014, 14:06:16
Olvastam korábbi hozzászólásokban, hogy az Unibet engedi hogy fogadás nélkül lehessen Netellerről feltöltött pénzt Skrillre lehozni. Gyanítom, hogy akkor fordítva is lehet, vagy tévedek? Más bukik is engedik az ilyen műveletet?
Előre is köszönöm a válaszokat.

Ezt egyesével végig kéne próbálni...
Van, ahol hivatalosan elvárják, hogy a befizetett pénzt egyszer forgasd meg (úgy emlékszem, a betathome legalább az összeg felét szeretné fogadásban látni), máshol ez nem feltétlenül publikus.
Az Unibet sem biztos, hogy engedi, nekem legutóbb csak oda engedett volna kifizetést kérni, ahonnan legutóbb befizettem...
Viszont bankszámlára szokták engedni ilyenkor is a kifizetést.

Idézetet írta: bengal81 Dátum március 15, 2014, 14:06:16
Olvastam korábbi hozzászólásokban, hogy az Unibet engedi hogy fogadás nélkül lehessen Netellerről feltöltött pénzt Skrillre lehozni. Gyanítom, hogy akkor fordítva is lehet, vagy tévedek? Más bukik is engedik az ilyen műveletet?
Előre is köszönöm a válaszokat.

Az az általános elvárás, hogy a befizetett pénzt legalább egyszer meg kell forgatni az ingyenes kifizetéshez. De persze mindenhol más. Van, ahol nem követelik meg, de pl. a Matchbookon nekem 3x-os forgatást várnak el...

Sziasztok!

2 kérdésem lenne.

A Neteller számlám HUF alapú, és szeretnék hozzá kérni Mastercardot, hogy ki tudjak venni pénzt. Viszont kártyát csak devizában (usd,eur stb.) lehet kérni. Ilyen esetben a 2.95%-os átváltási költséget duplán kell kifizetnem és még a 4eurós felvételi díjat? Mert ez így elég húzós lenne. Pl  100knál először levonnak 3ezret átváltásra, majd megint 3 ezret, és még 1300 körül, ami már 7300 lenne. Jól értelmezem?

A másik kérdés, hogy van tapasztalatotok, hogy a kártya mennyi idő alatt készül el?

Előre is köszönöm a segítséget!

üdv,

nightisdark

Húzos, huf számlához nem nagyon éri meg. A kártya nekem 4 nap alatt megjött

Sent from my HTC One using Tapatalk


Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 20, 2014, 07:29:03
Húzos, huf számlához nem nagyon éri meg. A kártya nekem 4 nap alatt megjött

Sent from my HTC One using Tapatalk

Akkor mit javasolsz?

Ügyfélszolgálatnak írj, hogy szeretnél új eurós számlát vagy ilyesmit, lehet itt is működik mint a skrillnel a zárolás+új szamla

Sent from my HTC One using Tapatalk


Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 20, 2014, 12:36:36
Ügyfélszolgálatnak írj, hogy szeretnél új eurós számlát vagy ilyesmit, lehet itt is működik mint a skrillnel a zárolás+új szamla

Sent from my HTC One using Tapatalk

Igen, működik, csak nem leszek vele előrébb, mivel bet365 számlám is forintos.  ::) Azt pedig nem lehet megváltoztatni, legalábbis ma ezt mondta a supportos live chat.

Vannak még csodák. A magyar bet365 support szerint lehet pénznemet váltani, csak vegyem ki a pénzem és ne legyen függőben lévő fogadásom. Szóval yee.
A netellert már el is intéztem, már van eurós számlám, a régit bezárják, és ide átvezetnek mindent. Akkor így eurós bet365, eurós neteller, eurós mastercard.  :)

Köszönöm a segítséget!

Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni abban hogy Neteller számlához csak saját névre szóló bankszámlát lehet hozzárendelni vagy esetleg lehet mondjuk szülőkét is? Azért kérdezem mert az én fizum apám számlájára megy,így nekem nincs saját névre szóló számlám bár a nevünk ugyanaz. Köszönöm a segítséget előre is.