Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Már 2 éve van Neteller számlám, kártya is van hozzá. Már fizettem be vele több irodához is. Az utóbbi pár alkalommal nem enged befizetni, pedig van rajta pénz is. Járt már így valaki? A számlámon az összeg mellett van egy piros pötty, az nem tudom hogy ott volt-e eddig, megnéznétek hogy másnál is van-e?

Zöld van nekem. Valami ellenőrzés kell szerintem, klikkelj rá.


#153 június 07, 2014, 15:26:04, mukusz745
Sziasztok!

Használta valaki a "Quick Bank Transfer" feltöltési módot? Ugyanúgy kéne működni mint a Skrill-nél a Skrill Direct-nek, ha jól értelmezem.

Amikor beírom az összeget  euróban akkor átváltja nekem forintra és megadja az adatokat, majd a raiffeisen netbankban kell indítanom egy átutalást. Majd rákattintok az ellenőrzése és az ellenőrzés végén kiírja, hogy 1-3 munkanap alatt jóváírják a pénzt a netelleren. De akkor miért írja a főoldalon, hogy azonnal jóváírják az összeget és miért kerül + 1,5%- ba ??

"NETELLER instantly contacts your bank for funds and in most regions, money is deposited immediately. However, some banks may take up to 6 business days to send us the funds."

Sziasztok.abaqoosal hogyan tudok netellerre befizetni?kivalasztottam a befizetesnel de nem iranyit at az abaqoos oldalara.mi lehet a baj?

Idézetet írta: Januzaj Dátum június 12, 2014, 11:57:31
Sziasztok.abaqoosal hogyan tudok netellerre befizetni?kivalasztottam a befizetesnel de nem iranyit at az abaqoos oldalara.mi lehet a baj?

Nem a böngésződ blokkolja a megnyíló új ablakot?

Igen engedelyezve van de semmi.3x probalkoztam 4.re mar nem is engedte mondvan elertem a maximum befizetest es historyban ott van 3x hogy pending.

Van valaki az Erste Banknál? Próbálom Netellernél hozzáadni a bank accountot de nem sikerül.
Azt írja, All fields must be alpha numeric.  :bash:

Név, IBAN szám, banknév, város, ország, pénznem szerintem mindent jól beírtam, és csak a Swift kóddal lehet a gond. Ami az Ersténél ugye GIBAHUHB, és ebben nincs semmi szám.  :redchug:

Mi lehet a gond?  :icon_confused:   


20perce küldtem emailt a Netellernek ( személyi másolattal) ,hogy szeretném érvényesíteni a számlámat,  10perc elteltével jött a válasz hogy minden rendben volt és érvényesítettek  :great:

#159 július 17, 2014, 16:01:34, Döme
Sziasztok!

Múlt héten kaptam mailt netellertől,hogy megváltozik a terms of use és aki nem ért egyet vele,szeptember 15ig bezárhatja a számlát.
Mit változtattak rajta?Tudja valaki?
Itt a régi terms of use :   http://www.neteller.com/de/dokumentarchiv/     Ezt sajnos csak németül találtam meg

Itt pedig az új:  https://member.neteller.com/document/show    angolul
https://member.neteller.com/document/show?lang=de   németül

Ha nem jönne elő csak 1 nyelven,elég fent jobb oldalt nyelvet váltani.

Aki tud angolul,németül segithetne összehasonlitani.

Üdv.: Döme

Egy netelleres kártyás befizetés kb. mennyi idő után jelenik meg az OTP-s netbankban, mert már 1 napja, hogy befizettem és kéne a kód a bankkártyás verifikáláshoz. Meg a másik, hogy bankszámla verifikálásnál mikor vonják le azt a kis összeget, mert annak is több napja, hogy regisztráltam a számlámat.

2-3 banki nap mindkettő.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 27, 2014, 12:59:33
2-3 banki nap mindkettő.

Köszönöm.  :)
Bocsánat a további zaklatásért, csak arra lennék kíváncsi, hogy milyen a kártya, mik a személyes tapasztalataid vele? Megéri-e megrendelni?
Eddig csak Skrill-t használtam, pár napja regeltem Neteller-re, sokkal jobban tetszik.

Valamivel drágább de nagyobb a napi limit. Más különbséget nem tudok.

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 27, 2014, 13:27:27
Köszönöm.  :)
Bocsánat a további zaklatásért, csak arra lennék kíváncsi, hogy milyen a kártya, mik a személyes tapasztalataid vele? Megéri-e megrendelni?
Eddig csak Skrill-t használtam, pár napja regeltem Neteller-re, sokkal jobban tetszik.
en is most szivok a  hitelesitessel levonta a lovet latom is a tetelt csak eppen a kozlemeny annyi hogy Neteller se elotte se utana semmifele szam :D