Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha netelleren beváltom a pontjaimat pénzre,mikor jelenik meg a pénz a számlámon? Nem azonnali? köszi a választ!

Fel kell tölteni pénzt a számlára, utána lehet csak ellenőriztetni, egy ideje már így megy.. legegyszerűbb abaqoos-szal feltölteni.

Idézetet írta: BéTé Dátum november 10, 2014, 09:02:26
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a számla nyitással kapcsolatban. Odáig megvagyok, hogy megnyitottam a számlát. A számla kivonat oldalon, szeretném a személyazonosságomat igazolni, de ez a menüpont hiányzik! Van két útmutatóm a nyitáshoz, és ott mind a kettőnél megtalálható ez a menüpont. Vagy az útmutatók óta megint változott a folyamat? Ha igen hol találom ezt a lehetőséget? Vagy lehet hogy csak egy bankszámla csatolása után lehetséges igazolni magamat? Mert számlát, azt nem szeretnék csatolni.
Előre is köszönöm a segítséget!

Idézetet írta: BéTé Dátum november 10, 2014, 09:02:26
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a számla nyitással kapcsolatban. Odáig megvagyok, hogy megnyitottam a számlát. A számla kivonat oldalon, szeretném a személyazonosságomat igazolni, de ez a menüpont hiányzik! Van két útmutatóm a nyitáshoz, és ott mind a kettőnél megtalálható ez a menüpont. Vagy az útmutatók óta megint változott a folyamat? Ha igen hol találom ezt a lehetőséget? Vagy lehet hogy csak egy bankszámla csatolása után lehetséges igazolni magamat? Mert számlát, azt nem szeretnék csatolni.
Előre is köszönöm a segítséget!
Tudsz közvetlenül is befizetni, azt hiszem az Erste banknál van a számlájuk.
Küldd el a személyid és a lakcimkártyád fényképét az [email protected] aztán 1-2 nap alatt hitelesitik a számládat.

Külföldi számlaszámot hozzá lehet adni netellerhez?

USD netellerem van, kértem le pénzt az itthoni usd számlámra, de az usd-t átkonvertálja forintra... Ez, hogy lehet? Nem az lenne a logikus, hogy abban a devizában küldje ami a számlámhoz tartozik?
Több számlaszámot, hogy lehet hozzáadni? (ha lehet)

Nekem  euróst engedett hozzáadni, ki kellett választanom a számla pénznemét. USD  nem biztos, mert nem standard valuta az eurózónában.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 09, 2014, 07:54:19
Nekem  euróst engedett hozzáadni, ki kellett választanom a számla pénznemét. USD  nem biztos, mert nem standard valuta az eurózónában.

Emlékeim szerint mikor hozzáadtam én is kiválasztottam, hogy USD.
Amúgy lehet úgy van ahogy Te írod.
Arról esetleg infó, hogyha usd alapú netelleres bankkártyával befizetek itthoni USD alapú bankszámlára, akkor is megy ez a móka? Mármint, hogy az USD-t átkonvertálja.

Idézetet írta: roberrtto Dátum december 09, 2014, 08:40:20
Emlékeim szerint mikor hozzáadtam én is kiválasztottam, hogy USD.
Amúgy lehet úgy van ahogy Te írod.
Arról esetleg infó, hogyha usd alapú netelleres bankkártyával befizetek itthoni USD alapú bankszámlára, akkor is megy ez a móka? Mármint, hogy az USD-t átkonvertálja.

Én vagyok a hunyó, HUF-nak adtam hozzá az USD számlaszámom...
Törölhetem a számlaszámomat és hozzáadhatom mégegyszer?

Nem tudom ezt pontosan mivel én nem töröltem még. Esetleg ha nem megy, irj egy mailt a supportnak.

Idézetet írta: roberrtto Dátum december 09, 2014, 08:52:28
Én vagyok a hunyó, HUF-nak adtam hozzá az USD számlaszámom...
Törölhetem a számlaszámomat és hozzáadhatom mégegyszer?

hello

úgy emlékszem nem lehet USD bankszámlát hozzáadni, nincs a listában amikor hozzáadod...
nekem euro alapú a neteller és euros számlát adtam hozzá, nem váltogat semmit...

de kérdezz rá a supportnál, lehet változott azóta

Idézetet írta: gomes66 Dátum december 09, 2014, 11:14:08
hello

úgy emlékszem nem lehet USD bankszámlát hozzáadni, nincs a listában amikor hozzáadod...
nekem euro alapú a neteller és euros számlát adtam hozzá, nem váltogat semmit...

de kérdezz rá a supportnál, lehet változott azóta

Valóban igy van, köszönöm!
Viszont még mindig nem utalta neteller a lekért pénzt, pending a státusza. Hány nap mire utalja?

Idézetet írta: roberrtto Dátum december 10, 2014, 13:25:34
Valóban igy van, köszönöm!
Viszont még mindig nem utalta neteller a lekért pénzt, pending a státusza. Hány nap mire utalja?

Még mindig nem utalta, pending státuszban van. Kedd reggel kértem le, azóta már el kellett volna utalnia nem?
Lehet azért nem utalja, mert erről a bankszámláról nem történt még befizetés?

Idézetet írta: roberrtto Dátum december 13, 2014, 07:12:49
Még mindig nem utalta, pending státuszban van. Kedd reggel kértem le, azóta már el kellett volna utalnia nem?
Lehet azért nem utalja, mert erről a bankszámláról nem történt még befizetés?

ezt nem tudom... még nem utaltam vissza bankszámlára
a bankszámlát mikor hozzáadod ugyanúgy kell hitelesíteni, mint egy kártyát
csinálnak a számládra egy kis összegű depositot (általában 0,xx euro) és a pontos összeget kell bepötyögni a neteller oldalon, de írni nekik emailt és kérdezd meg mi lehet az ok amiért még nem utalták, tuti valami bajuk van, általában pár órán belül válaszolnak...

https://help.neteller.com/app/ask

Idézetet írta: roberrtto Dátum december 10, 2014, 13:25:34
Valóban igy van, köszönöm!
Viszont még mindig nem utalta neteller a lekért pénzt, pending a státusza. Hány nap mire utalja?

Kerek egy hét múlva érkezik meg.

Idézetet írta: mukusz745 Dátum december 13, 2014, 10:23:33
Kerek egy hét múlva érkezik meg.

Hm, az igen.
Nem baj, ez csak egy próbalekérés volt, ha szükség lesz rá úgyis kártyát fogok használni!