Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem kell, a join us gomb csak azért van ott, ha valaki olyan olvassa a VIP bemutatót, akinek nincs még accountja, az egy gombnyomással a regisztrációs oldalon lehessen.

Idézetet írta: dynand Dátum február 02, 2016, 19:23:08
Nem kell, a join us gomb csak azért van ott, ha valaki olyan olvassa a VIP bemutatót, akinek nincs még accountja, az egy gombnyomással a regisztrációs oldalon lehessen.

Köszi! :)

Olyan kérdésem lenne, hogy ha Local Bank Deposit befizetési módot választok, akkor van-e mód arra, hogy besétáljak a Neteller által megadott bank (Erste) egyik fiókjába, és ott kp-ban befizessem az adott számlaszámra az összeget?

Köszi előre is a segítséget!

Nem lehet, csak saját számláról utalni. Egyeznie kell a számlatulajdonos nevének a Netelleres számla nevével.

Neteller oldalával másnak is voltak/vannak mai napon gondjai?

vannak, most sem lehet belépni

tudja valaki, hogy mióta?  pár napja használtam, akkor még működött

Idézetet írta: butyi Dátum február 20, 2016, 09:28:23
vannak, most sem lehet belépni

tudja valaki, hogy mióta?  pár napja használtam, akkor még működött

Az elmúlt pár hétben azt tapasztaltam, hogy random módon van, hogy simán megy, aztán van hogy órákig, fél napokig nem. Az okát nem tudom, de elég bosszantó tud lenni.

Idézetet írta: nightisdark Dátum február 20, 2016, 09:29:56
Az elmúlt pár hétben azt tapasztaltam, hogy random módon van, hogy simán megy, aztán van hogy órákig, fél napokig nem. Az okát nem tudom, de elég bosszantó tud lenni.

nekem jelenleg működik.

az a tapasztalatom,hogy ha megpróbálok belépni mozillával és nem sikerül,azonnal próbálkozom chrome-al  és azzal megy. vagy természetesen fordítva..

#338 február 20, 2016, 10:48:29, butyi
nálam volt a hiba, megy.

mégsem nálam volt a hiba, ezt most írták:


Idézetet írta: NetellerThank you for your email and we do apologize for the inconvenience.

We had experienced a technical issue in our system and our website. Our top priority is to resolve this issue as soon as possible.

viszont közben újra működik már nálam is

Netelleres bankkártyánál működik az egyenleg lekérdezés funkció az ATM-eknél?
Próbálta már valaki valahol? (Akár a pesti OTP-s euró automatáknál, akár külföldön.)

Köszi!

Majdnem biztosan mondom hogy nem. Hiszen az egyenleget sem tünteti fel ha kérsz bizonylatot, csak azt hogy mennyi pénzt vettél le.

 (Akár a pesti OTP-s euró automatáknál, akár külföldön.)
Vannak olyan ATM-k ahol eurót lehet kivenni? Van olyan oldal ami ezeket felsorolja?

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum április 23, 2016, 10:01:50
(Akár a pesti OTP-s euró automatáknál, akár külföldön.)
Vannak olyan ATM-k ahol eurót lehet kivenni? Van olyan oldal ami ezeket felsorolja?

Én ezeket találtam :
OTP:

Budapest:
1052 Deák F. u. 5-7.
1131 Babér u. 9

Debrecen:
4025 Pásti u. 1-3

Győr:
9027 Kardán u. 1

ebben a topicban : http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=3780.165