Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


"If a player or pairing retires or is disqualified in any match, the player or pairing progressing to the next round (or winning the tournament in the case of a final) will be deemed the winner. However if less than one set has been completed at the time of the retirement or disqualification then all bets relating to that individual match will be void."

Tehát az első szett lejátszásának esetén már kiértékelik a fogadást; ha pedig nem jutott el az első szettig a meccs, akkor érvénytelennek veszik.

Mért van az, hogyha én a Geek toys programban például 1-0-ás eredménynél layelek és a meccs végéig is ez az eredmény marad akkor elveszik a rá feltett pénzem. Nem értem... Elvileg a layelés nem más mint, arra fogadni, hogy a mérkőzés nem lesz döntetlen. De még is elvesztem a pénzem... Valamit állítani kéne a programban vagy egyszerűen én értelmezek valamit félre?

Idézetet írta: ThomasQ Dátum november 12, 2011, 16:19:47
Mért van az, hogyha én a Geek toys programban például 1-0-ás eredménynél layelek és a meccs végéig is ez az eredmény marad akkor elveszik a rá feltett pénzem. Nem értem... Elvileg a layelés nem más mint, arra fogadni, hogy a mérkőzés nem lesz döntetlen. De még is elvesztem a pénzem... Valamit állítani kéne a programban vagy egyszerűen én értelmezek valamit félre?

Mit layelsz 1-0nál? A layelés olyan mintha az esemény ellen fogadnál, ha 1-0nál a hazait layeled és nem változik az eredmény akkor elveszeted a téted.

A layeléssel arra fogadsz, hogy az adott esemény NEM következik be.

Köszönöm a válaszokat, közben már én is észhez kaptam...:S!
Lenne még egy olyan kérdésem, ez kimondottan a programhoz kapcsolódik,.Hogyan lehet az beállítani, hogy a meccs végén ne keljen nekem megerősíteni a nyereségemet. Ezen azt értem, hogy a Geek Toys programnál van egy jelenlegi nyeremény illetve veszteség mutató, ahova rákattintasz akkor az épp adott nyereséget vagy veszteséget könyveli el. De ha erre nem kattintasz rá a meccs során vagy a végén a meccs lefújása előtt akkor hiába nyered meg a fogadást még is a veszteséget könyveli el...
Ezt valahogy be lehet automatikusra állítani vagy csak manuálisan lehet?

En nem hasznalom a programot,DE:mi van??

ÜDV MINDENKINEK!!!!

ENNÉL ocsmányabb,undorítóbb buki,mint a betfair NINCS. Január óta játszom itt,folyamatosan nyertem,ergo mindig pluszban voltam. Erre múlt héten zárolták a számlám,és a nagy nehezen összegyűjtött 813 euromat nincs jobb szó rá,ELLOPTÁK. Kitaláltak 1 premium charge avoidance investigationt!!!! És elvették!!! 2 auto e-mail,és ennyi volt. NEM tehettem semmit se. Meggyanúsítottak vmivel,és már vitték is.
Ez nem EGYEDI eset... simám lopnak mástól is,az angol bulvárlapokban volt,h 52000 fontot is vettek már el így!!!!

Ezentúl csak okosan!!!!! Sose hagyjatok rajta pénzt!!!

Idézetet írta: chevanton Dátum november 17, 2011, 11:42:40
ÜDV MINDENKINEK!!!!

ENNÉL ocsmányabb,undorítóbb buki,mint a betfair NINCS. Január óta játszom itt,folyamatosan nyertem,ergo mindig pluszban voltam. Erre múlt héten zárolták a számlám,és a nagy nehezen összegyűjtött 813 euromat nincs jobb szó rá,ELLOPTÁK. Kitaláltak 1 premium charge avoidance investigationt!!!! És elvették!!! 2 auto e-mail,és ennyi volt. NEM tehettem semmit se. Meggyanúsítottak vmivel,és már vitték is.
Ez nem EGYEDI eset... simám lopnak mástól is,az angol bulvárlapokban volt,h 52000 fontot is vettek már el így!!!!

Ezentúl csak okosan!!!!! Sose hagyjatok rajta pénzt!!!

És mégis mi volt a vád?

Idézetet írta: chevanton Dátum november 17, 2011, 11:42:40
ÜDV MINDENKINEK!!!!

ENNÉL ocsmányabb,undorítóbb buki,mint a betfair NINCS. Január óta játszom itt,folyamatosan nyertem,ergo mindig pluszban voltam. Erre múlt héten zárolták a számlám,és a nagy nehezen összegyűjtött 813 euromat nincs jobb szó rá,ELLOPTÁK. Kitaláltak 1 premium charge avoidance investigationt!!!! És elvették!!! 2 auto e-mail,és ennyi volt. NEM tehettem semmit se. Meggyanúsítottak vmivel,és már vitték is.
Ez nem EGYEDI eset... simám lopnak mástól is,az angol bulvárlapokban volt,h 52000 fontot is vettek már el így!!!!

Ezentúl csak okosan!!!!! Sose hagyjatok rajta pénzt!!!

Ez nagyon érdekes, én nem hallottam még hasonlóról sem.
Nem hinném, hogy ok nélkül történne ilyesmi.

#639 január 24, 2012, 17:32:31, Milan
OKULJATOK,milyen cigány ez a betfair!!!!!!!

SEMMI rosszat nem csináltam,CSAK NYERTEM!!!!!!!!! Dögöljek meg,ha nem!!!

A számláján kiszabásra kerül a prémium díj, minek következtében negatív lett a felhasználói egyenlege.



A prémium díjról bővebb tájékoztatást itt olvashat:

...



A számlája még mindig fel van függesztve a kivizsgálás miatt, de amint ismét elérhetővé válik, kérjük, töltsön pénzt a számájára, hogy így kiegyenlítse az egyenlegét.



Amennyiben további kérdései vannak, kérjük forduljon hozzánk bizalommal!





Üdvözlettel:

Betfair magyar ügyfélszolgálat


Az e-mailben és a csatolt fájlokban közölt információ bizalmas és csak a feltüntetett címzett(ek)nek szól. A címzetten kívül tilos az e-mailt továbbadni, felhasználni vagy bármilyen módon lemásolni. Ha nem Ön az e-mail címzettje, haladéktalanul értesítse a feladót és töröljön le minden példányt. Az e-mailben közölt tartalom jogosulatlan másolása, továbbadása vgay nyilvánosságra hozatala szigorúan tilos. Az itt közölt nézetekért és véleményekért kizárólag a szerző a felelős, s ezek nem feltétlenül tükrözik a vállalat álláspontját. Betfair ® és a Betfair logo a The Sporting Exchange Limited által bejegyzett védjegyek.

Ez csúcs , minuszos számla?
:crazy:
Megnyomtál valami szponzorációs gombot?
Vagy van ,most valami 1000EUR akciójuk
lehet azzal kapcsolatos.

Na errol en is szeretnek tobbet tudni.(A linkek nem igazan segitettek)
Most utaltam 250eurot a betfairhez. Nem eppen elveszteni szandekozom. Most akkor mi van?

Kedves chevanton,

Én most egy picit átnéztem a 15 hozzászólásodat, amivel nem is lenne gond, hogy ilyen csekély, viszont érdekes módon 90%-a arról szól, hogy az irodák meglopnak. Egyszer a Bwin, most a Betfair...mivel is foglalkozol te, mit teszel, hogy ennyire ocsmányul járnak veled az irodák?


Kedves Milan!

Soha életemben nem bónuszoltam,nem kártyáztam,CSAK és kizárólag fogadok.(lóversenyre sose)
A Bwinnél írtak nekem egy 3 emailből álló bocsánatkérést ,azóta rendezett a viszonyunk.
Kicsit sért a felvetés,h én vagyok a hibás,netán bűnöző.
Próbálom figyelmeztetni a többieket ,mire kell vigyázni,nehogy más is így járjon,ezért írok mindig negatívumokat.
A lényeg:ha a betfair kitalál vmit,akkor TE a büdös életben NEM fogod tudni bebizonyítani,h NINCS igazuk. Lásd:tele van a net ezzel a premium charge-os mizériával. Tudtam,h van.és egyszer csak vonni fogják,de ez a módszer felháborító.Annyit meg nem nyertem.h annak a (Betfair's former promise that "winners are always welcome", quietly withdrawn when the first 20% premium charge was introduced in 2008,) "20%-a több mint 800 euro legyen!!!!!
Undorító cég.
Ergo NEM jó választás a betfair,mert bármikor zárolhatják a számládat.és elvehetik a pénzt,már ha nyersz.


Ezt csak azért nem értem, mert a BF-en nem az irodától nyersz, azaz neki szerintem lényegtelen, hogy mennyit kaszálsz.