Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában


#1815 október 17, 2014, 09:11:37, lulu65bj
Hali!
Hogyan tudom hitelkártyáról feltölteni skrill számlámat?
1. Lépés: Hozzá kell adnia a hitelkártyás fizetési módot a számlája profiljához. Jelenkezzen be és menjen a következő oldalra:
================================================
"My Account" > "Profile" > "List of Credit cards" > "Manage" > "Add" > töltse ki a szükséges információkat.
================================================
2. Lépés: Ezt követi a kártya ellenőrzése (verification). A skrill rendszere az Ön által megadott kártyáról leemel egy kisebb összeget (általában 1,01 és 2,99 euró között, a választott pénznemtől függően), majd Önnek a kártyát kibocsátó banktól kapott számlakivonaton meg kell keresnie a skrill által leemelt összeget, és azt az Ön skrill profil oldalán található "Verify Credit/Debit Card" menüpontban PONTOSAN be kell írnia. A leemelt összeg nem mindig jelenik meg azonnal a számlakivonaton, ezügyben türelmét kérjük.
Amint az ellenőrzés megtörtént, a leemelt összeg meg fog jelenni az Ön skrill számláján, a kártyás fizetési mód pedig - legfeljebb a feltöltési limit (upload limit) erejéig - immár használható lesz..
Itt van sok minden a Skrill-ről magyarul : http://internetes-fizetes-magyarul.info/skrill/skrillbefizetes.html

Szóval amíg nem vertifikáltad a kártyádat,  addig még pl 100€ sem lehet feltölteni?

Ezt nem tudom. Én amikor kezdeményeztem a verification akkor töltöttem is fel 26 eurót, 2. lépésben. Hogy 100-at enged-e azt nem tudom.

Mikor indítani akarod a verification akkor nézz rá előtte a számládra, hogy mennyi a pontos Ft rajta. Majd kezd el a kártyád verification a Skrill számládon.
Ezután ismét nézz rá a Ft-os számládra, hogy mennyit vontak le.

Ha ez megvan, akkor a Skrill számládon indíthatod a bankkártyás feltöltést, ha engedi akkor próbáld 100 euróval, vagy amennyit gondolsz.

Ezután ismét nézz rá a Ft-os számládra, hogy mennyit vontak le.
Majd ki tudod számolni a Ft-euró árfolyamot. És azt is, hogy a verification mennyi volt euróban a levonás.

Ezt 2 tizedesjegy pontosságban kell megadnod a Skrill számládon a Card verification résznél.

Ha Skrill Card-ot rendelsz akkor amellett, hogy verifikálnak téged (mivel kiküldik a lakcímedre a kártyát) a limiteket is megemelik. Nekem most pl. több, mint 900 ezer forintot enged feltölteni bankkártyával, banki utalással pedig több, mint másfél milliót. Kiutalásra pedig nem ír limitet.

A kérdés az ellenőrző kód előtti maximum befizetésre vonatkozott kártyáról! Emlékeim szerint 100 euró alatt van, talán 25.

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 17, 2014, 12:01:23
Ha Skrill Card-ot rendelsz akkor amellett, hogy verifikálnak téged (mivel kiküldik a lakcímedre a kártyát) a limiteket is megemelik. Nekem most pl. több, mint 900 ezer forintot enged feltölteni bankkártyával, banki utalással pedig több, mint másfél milliót. Kiutalásra pedig nem ír limitet.

Már csak jó lenne kihasználni ezt, aztán VIP-vé válni, és akkor már emberszámba is vesznek a skrill ügyfélszolgálatán  :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 17, 2014, 12:17:49
Már csak jó lenne kihasználni ezt, aztán VIP-vé válni, és akkor már emberszámba is vesznek a skrill ügyfélszolgálatán  :)

Talán...  ;)
Amúgy még mindig nem tudom miért akkora elvárás 2014-ben, hogy egy augusztusban írt emailre válaszoljanak...  :)
Lehet velem van a baj..  :D

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 17, 2014, 12:37:51
Talán...  ;)
Amúgy még mindig nem tudom miért akkora elvárás 2014-ben, hogy egy augusztusban írt emailre válaszoljanak...  :)
Lehet velem van a baj..  :D

Ha egyszer elúsztak a válaszokkal, akkor utána már nehezen érik utol magukat...
Ezt egyébként kétféle módon tehetik meg: növelhetik az ügyfélszolgálat létszámát vagy nyomhatnak időnként egy "delete all"-t.   :)
Viszont ha nem gyorsítják a feldolgozást, akkor  a válaszidő csak növekedni fog, hisz valószínűleg folyamatosan több megkeresést kapnak, mint amennyit meg tudnak válaszolni.

Igazából már a felügyeleti szervüket kéne cseszegetni ez miatt, én is ezt tenném, ha lenne most függőben lévő ügyem.

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 17, 2014, 12:01:23
Ha Skrill Card-ot rendelsz akkor amellett, hogy verifikálnak téged (mivel kiküldik a lakcímedre a kártyát) a limiteket is megemelik. Nekem most pl. több, mint 900 ezer forintot enged feltölteni bankkártyával, banki utalással pedig több, mint másfél milliót. Kiutalásra pedig nem ír limitet.
Ez a limit nem  Skrill kártya miatt van. Most már más a rendszer, mint régebben. Most számlanyitáskor ennyi kb. a kezdő limit, a következő lépés pedig a No limit, ha kiküldöd az iratokat.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum október 17, 2014, 11:20:19
Ezt nem tudom. Én amikor kezdeményeztem a verification akkor töltöttem is fel 26 eurót, 2. lépésben. Hogy 100-at enged-e azt nem tudom.

Mikor indítani akarod a verification akkor nézz rá előtte a számládra, hogy mennyi a pontos Ft rajta. Majd kezd el a kártyád verification a Skrill számládon.
Ezután ismét nézz rá a Ft-os számládra, hogy mennyit vontak le.

Ha ez megvan, akkor a Skrill számládon indíthatod a bankkártyás feltöltést, ha engedi akkor próbáld 100 euróval, vagy amennyit gondolsz.

Ezután ismét nézz rá a Ft-os számládra, hogy mennyit vontak le.
Majd ki tudod számolni a Ft-euró árfolyamot. És azt is, hogy a verification mennyi volt euróban a levonás.

Ezt 2 tizedesjegy pontosságban kell megadnod a Skrill számládon a Card verification résznél.
Még azt  a trükköt áruld el a szerencsétlennek, hogy milyen árfolyamon számolja ki az eurot, mert ez így 100%, hogy nem fog működni. Ha olyan normális banknál van, ami kiírja euroban is, akkor ok, ha nem, meg kell kérdezni, mert így nem lesz jó.

Egy kis segítséget kérek srácok...Skrill számlámról tudok közvetlen PayPayra utalni?...a hazai bankot kiszeretném hagyni!
Szóval milyen lehetőségek vannak?

Idézetet írta: georgeboyd Dátum október 17, 2014, 14:03:49
Ez a limit nem  Skrill kártya miatt van. Most már más a rendszer, mint régebben. Most számlanyitáskor ennyi kb. a kezdő limit, a következő lépés pedig a No limit, ha kiküldöd az iratokat.

Csak az a kérdés, hogy mennyit kell erre várni. Én már vagy egy hónapja elindítottam a folyamatot, minden kért papírt feltöltöttem, de még semmi. Türelmes vagyok, de azért már szeretnék hozzájutni a bennragadt pénzemhez...

Idézetet írta: p22 Dátum október 17, 2014, 14:12:04
Csak az a kérdés, hogy mennyit kell erre várni. Én már vagy egy hónapja elindítottam a folyamatot, minden kért papírt feltöltöttem, de még semmi. Türelmes vagyok, de azért már szeretnék hozzájutni a bennragadt pénzemhez...
Szia. Nekem 3 hét volt legutóbb. Fel kell nekik tölteni hetente 2-3-szor, Skrill kártyát is rendelj, mert az gyorsítja, gondolom azt jobban figyelik, hogy tudd használni, limit nélkül meg az nem megy.

Idézetet írta: kreatos Dátum október 17, 2014, 14:07:59
Egy kis segítséget kérek srácok...Skrill számlámról tudok közvetlen PayPayra utalni?...a hazai bankot kiszeretném hagyni!
Szóval milyen lehetőségek vannak?
Szerintem nem lehet. Ne félj szerintem a magyar banktól, azt gondolom, hogy soha nem lesz bajod belőle, de persze te tudod.

Idézetet írta: kreatos Dátum október 17, 2014, 14:07:59
Egy kis segítséget kérek srácok...Skrill számlámról tudok közvetlen PayPayra utalni?...a hazai bankot kiszeretném hagyni!
Szóval milyen lehetőségek vannak?

Szerintem úgy lehet, ha van skrill mastercardod és arról befizetsz.