Bingójáték a nagy bingó téma.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: fili76 Dátum január 23, 2016, 07:27:03
Ma wh-n lesz ingyenes maraton,holnap meg bet365oldalán.

Mikortól? Én nem találom.

Idézetet írta: Nezocsa Dátum január 23, 2016, 11:36:35
Mikortól? Én nem találom.
Szombatonként a Time Out Tavern teremben is van free délután. Azt hiszem 6 órakor kezdődik.
+holnaptól lesz ingyen speed bingo megint. (4 napig)

Tegnap hiába nyertem már megint a Wh-n 1,25 fontot,nem tudtam kamatoztatni.Max szelvénnyel 54ember között esélyem sem volt,rossz szelvényeim voltak,4számra voltam a bingótól,egyszer sem villogtam.Tegnap jött a bet365oldalán is 1font,de itt hiába villogott 5szelvényem is egyszerre nem volt szerencsém.Kár,hogy az ember nem maga választhat szelvényeket illetve számokat.Unibeten a 700 ember között egy emberke megnyerte a 3legjobban fizető sort,hát ilyet sem láttam még.....

Idézetet írta: fili76 Dátum január 24, 2016, 09:19:09
Tegnap hiába nyertem már megint a Wh-n 1,25 fontot,nem tudtam kamatoztatni.Max szelvénnyel 54ember között esélyem sem volt,rossz szelvényeim voltak,4számra voltam a bingótól,egyszer sem villogtam.Tegnap jött a bet365oldalán is 1font,de itt hiába villogott 5szelvényem is egyszerre nem volt szerencsém.Kár,hogy az ember nem maga választhat szelvényeket illetve számokat.Unibeten a 700 ember között egy emberke megnyerte a 3legjobban fizető sort,hát ilyet sem láttam még.....

WH-n a Variety teremben érdemes forgatni ha mindenképpen pénzt akarsz. Nyitás után 5-6 játékos ellen max szelvénnyel könnyen lehet nyerni. Nekem tegnap 4-ből 3 partyban is sikerült. :ok:

Idézetet írta: fili76 Dátum január 24, 2016, 09:19:09
Tegnap hiába nyertem már megint a Wh-n 1,25 fontot,nem tudtam kamatoztatni.Max szelvénnyel 54ember között esélyem sem volt,rossz szelvényeim voltak,4számra voltam a bingótól,egyszer sem villogtam.Tegnap jött a bet365oldalán is 1font,de itt hiába villogott 5szelvényem is egyszerre nem volt szerencsém.Kár,hogy az ember nem maga választhat szelvényeket illetve számokat.Unibeten a 700 ember között egy emberke megnyerte a 3legjobban fizető sort,hát ilyet sem láttam még.....
Vagy Willi's Winners terem csak ez drágább. 10-15 ember átlagba.

Mindkét termet próbáltam,de mindkét esetben ugyanaz az emberke elvitte mindhárom sort,sőt a bogof termet is próbáltam ott sem nyertem pedig 10ember volt és max szelvényem.Ma megdőlt a negativ rekordom unibeten,mig valakinek sora lett,nekem tiszta üres volt mindhárom szelvényem,ennyit erről-11számnál egyébként.... ;D

A sok xxx végződésű nyerők biztos szex függő emberek és mindig ők nyernek.... :great: :beerchug:

Ez a speed bingo meg ha három hétig menne folyamat akkor se nyernék :crazy: ;D Eddig egyiken se sikerült nyerni.. nem egyszerű dolog :D

1300ember ellen. :D jóval kevesebb mint 1%az esélyünk hogy nyerünk. Azon kell megrökönyödni ha mégis leesik valami, nem azon ha nem.

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 24, 2016, 16:57:23
1300ember ellen. :D jóval kevesebb mint 1%az esélyünk hogy nyerünk. Azon kell megrökönyödni ha mégis leesik valami, nem azon ha nem.
Hát igen. Csak gondoltam 9. óra után összegzem, hogy ezen még nagy nulla :D A többin már mind sikerült nyerni. Bargain Basement teremben 2x3.50 font 1x2.50 font. Tegnap esti maratonon pedig 4.21 font. Pedig ott is sokan vannak.
Persze igazad van nagyon nagy csoda kell egy nyereményhez ezeken :)

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 24, 2016, 17:01:27
Hát igen. Csak gondoltam 9. óra után összegzem, hogy ezen még nagy nulla :D A többin már mind sikerült nyerni. Bargain Basement teremben 2x3.50 font 1x2.50 font. Tegnap esti maratonon pedig 4.21 font. Pedig ott is sokan vannak.
Persze igazad van nagyon nagy csoda kell egy nyereményhez ezeken :)
Kicsi az esély,de a bargain teremben azért lehet nyerni pláne korán reggel,ha épp ráérünk.Bet365 hozott 1fontot a legelső játékon ott is csak 160an voltak.A maratonra 300embert tippelek,ami még mindig jobb lenne mint az 1200,vagy az unibetes szinte stabil 5-700.

Idézetet írta: fili76 Dátum január 24, 2016, 17:09:54
Kicsi az esély,de a bargain teremben azért lehet nyerni pláne korán reggel,ha épp ráérünk.Bet365 hozott 1fontot a legelső játékon ott is csak 160an voltak.A maratonra 300embert tippelek,ami még mindig jobb lenne mint az 1200,vagy az unibetes szinte stabil 5-700.
Az a baj hiába a 200-300 játékos beten nekem nem adja az istennek se. Csoda ha 1TG-t látok. Remélem ma változik a helyzet..

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 24, 2016, 17:43:29
Az a baj hiába a 200-300 játékos beten nekem nem adja az istennek se. Csoda ha 1TG-t látok. Remélem ma változik a helyzet..
Előbb-utóbb majd csak lesz szerencséd Neked is,de ha meg sem próbálod,akkor tényleg esélytelen.Néha semmi sem jön össze az embernek és nincs szerencséje.Én ugye a tegnap nyert bet365 fontomat megint nem tudtam megforgatni,úgyhogy én hiába nyerek.3szelvényem villogott egyszerre,de semmi,pedig 6,86font volt már az 1sor is,ami bőven elég lett volna a forgatáshoz.Ha nincs szerencsém akkor nagyon nincs,de ilyenkor a sportfogadásban sincs,rendesen mumusaim vannak,akik hiába verik a világot mikor rájuk fogadok akkor tuti nem nyernek és lehet hatalmas előnyük,úgy sem.Szórakozásnak kell tekinteni az egészet,sok szerencsét estére. :beerchug:

Idézetet írta: fili76 Dátum január 24, 2016, 18:43:35
Előbb-utóbb majd csak lesz szerencséd Neked is,de ha meg sem próbálod,akkor tényleg esélytelen.Néha semmi sem jön össze az embernek és nincs szerencséje.Én ugye a tegnap nyert bet365 fontomat megint nem tudtam megforgatni,úgyhogy én hiába nyerek.3szelvényem villogott egyszerre,de semmi,pedig 6,86font volt már az 1sor is,ami bőven elég lett volna a forgatáshoz.Ha nincs szerencsém akkor nagyon nincs,de ilyenkor a sportfogadásban sincs,rendesen mumusaim vannak,akik hiába verik a világot mikor rájuk fogadok akkor tuti nem nyernek és lehet hatalmas előnyük,úgy sem.Szórakozásnak kell tekinteni az egészet,sok szerencsét estére. :beerchug:
De próbálom mindegyiken ott vagyok majdnem. :) Csak duzzogok közbe :D Jól kezdődik a mai: ROSIES_NAN_ANNE vagy ki a túró már nyert is.. persze a héten minden nap nyert....

#89 január 25, 2016, 10:43:58, bryan_65
Na szóval tegnap este WH-n Bargain Basement teremben jött 2.50 font megint.
Bet365-n már kezdtem feladni, de beadta az 5 fontot. Csak egy probléma van vele 3-n osztoztunk rajta 1.66 font így.. de sebaj :D Mást nem adott.

Most pedig Boutique ingyenes speed bingon adott 8 fontot és nem a bónuszhoz került hanem egyből az főegyenlegre. 10.56 euro. :beerchug: Kár, hogy a heti többi bingo nyereményt nem gyüjtöttem. Innentől ezt csinálom inkább :)